13. prosince, 2018 - svátek má Lucie

Z radnic města Prahy

Přidej článek

Z radnic města Prahy: Poslední zprávy a aktuality

praha21.cz

Ukončení oprav povrchů komunikací v roce 2018

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 06. prosinec, 2018

Oprava komunikace ul. Zaříčanská Dle sdělení zástupce TSK a.s. dojde s časovým předstihem v pátek dne 7.12.2018 k dokončení opravy komunikace ul. Zaříčanské. V souvislosti s dokončením prací dojde ke zprovoznění signalizace na křižovatce Zaříčanská x Novosibřinská a k odstranění provizorního dopravního značení. Obnovení provozu na komunikaci je předpokládáno v odpoledních hodinách. Oprava povrchu komunikace NN562 Dnešního dne byla v předstihu

praha1.cz

Pozvánka na seminář: vnitřní trh EU z pohledu malých a středních podniků

praha1.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 06. prosinec, 2018

Vnitřní trh pohledem malých a středních podniků - seminář se uskuteční 15. ledna 2019, pořadatelem je Ministerstvo průmyslu a obchodu.

praha1.cz

Ovocný trh opět patří bruslařům

praha1.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 06. prosinec, 2018

Do 31. ledna můžete každý den bruslit na Ovocném trhu. Začíná se v deset dopoledne a končí až v devět večer. Každou sobotu je navíc na programu diskotéka, od příštího týdne pak vždy s Martinem Hrdinkou.

praha4.cz

Parkování v zónách placeného stání v závěru roku 2018 a na začátku roku 2019

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 06. prosinec, 2018

Od 22. 12. 2018 do 2. 1. 2019 bude na Praze 4 ve smíšených/fialových a návštěvnických/oranžových parkovacích úsecích omezena maximální cena parkovného na 20 Kč/den (změna se netýká rezidentních/modrých parkovacích úseků). O sobotách a nedělích zůstává nadále parkování zdarma. Více na odkazu s tím, že Praha 4 spadá do 3. cenového pásma.

praha21.cz

Hlášení poruch veřejného osvětlení

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 06. prosinec, 2018

Dovolujeme si Vás informovat, že od 1. června 2018 převzala správu, provoz a údržbu veřejného osvětlení a s tím souvisejících technologií v Praze společnost Technologie hlavního města Prahy, a. s. (THMP).Společnost THMP spustila provoz nového dispečinku pro příjem hlášení o haváriích a poruchách veřejného osvětlení. Zároveň 19. července zahájila provoz havarijní a servisní služby. Pro nahlášení havárií a poruch na veřejném osvětlení nebo pouličních

praha21.cz

Nové jízdní řády

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 06. prosinec, 2018

V neděli 9. prosince začíná platit nový jízdní řád na železnici a v Praze i Středočeském kraji čeká cestující řada novinek a zlepšení. Vyjedou nové spěšné vlaky z Prahy do Benešova i Kutné Hory, tzv. městská linka z Roztok u Prahy do Libně začne jezdit nově každý den až do Hostivaře a na mnoha hlavních i vedlejších tratích ve Středočeském kraji přibudou další spoje.  Praha i Středočeský kraj v novém jízdním řádu investují do nových spojů pro cestující. V

Magistrát města Prahy

Praha zajistila sběr a likvidaci injekčních stříkaček po narkomanech na další tři roky

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 05. prosinec, 2018

Nebezpečný a často infekční odpad nacházejí na svých pravidelných obchůzkách strážníci městské policie. Hlavní město se dohodlo na pokračování dosavadní praxe, kdy jsou jehly, injekční stříkačky a další odpad z aplikací omamných a psychotropních látek bezpečně posbírány do speciálních sběrných boxů a následně zlikvidovány.

praha1.cz

Už svítí!

praha1.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 05. prosinec, 2018

I Prahu 1 rozzářily krásné vánoční stromy. Starosta Prahy 1 Pavel Čižinský v neděli se svými kolegy a s občany slavnostně rozsvítil stromy a stromky před radnicí, na Petrském náměstí a na Kozím plácku. O den později vánoční melodie doprovodily rozsvícení stromu na Malostranském náměstí.

V sekci Z radnic města Prahy je zařazeno 648 zpráv / článků

novější123456789starší