21. května, 2018 - svátek Monika

Z radnic města Prahy

Přidej článek

Z radnic města Prahy: Poslední zprávy a aktuality

praha5.cz

Kytky od Pepy uspěly v Testu Dnes

praha5.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 15. květen, 2018

Kytky od Pepy Praha 5 uspěly ve velkém Testu Dnes Kde pořídíte krásný puget? Rozhodně v podniku Josefa Dušátka „Kytky od Pepy“ na Praze 5. Vítěz ankety "Podnikatel Prahy 5 2017“ (v kategorii Malý podnikatel) totiž obsadil druhé místo ve velkém celorepublikovém Testu Dnes (MFD 15. 5. 2018) pod názvem „Kytice za pětistovku“. Blahopřejeme! Potvrdilo se,

Magistrát města Prahy

Chytré město Praha sleduje ochranu dat a vodních zdrojů

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 15. květen, 2018

Bezpečnost dat a zmírnění negativních dopadů sucha jsou hlavními tématy již sedmého ročníku konference Bezpečnost kritické infrastruktury. V rámci projektu Smart Cities – Chytrá města byla jako již tradičně realizována ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy a za účasti zástupců pražské radnice.

praha4.cz

Sportovní hry seniorů 2018 se těší i na vás

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 15. květen, 2018

Již jen dva týdny zbývají do středy 30. května 2018, kdy se uskuteční Sportovní hry seniorů České republiky 2018. Bezplatné přihlášky je ale třeba podat do 25. května, takže by naši senioři neměli dlouho váhat. Více o akci, nad kterou za Prahu 4 převzali záštitu místostarostové Zdeněk Kovářík (ODS) a Iva Kotvová (Trokoalice/Zelení), najdete na odkazu…

Magistrát města Prahy

Pražská radní Ropková a ministr školství Plaga zahájili stavbu nové budovy základní školy v Čakovicích

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 15. květen, 2018

Radní hlavního města pro oblast školství a evropské fondy Irena Ropková společně s ministrem školství Robertem Plagou dnes v pražských Čakovicích slavnostně zahájili stavbu nové budovy Základní školy Dr. Edvarda Beneše. Budova pro 250 žáků, jejíž financování zajistil společně pražský magistrát s ministerstvem školství, by měla být otevřena již prvního září příštího roku.

Magistrát města Prahy

Při postupu hokejistů do semifinále připraví Praha projekci na Staroměstském náměstí

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 15. květen, 2018

Pokud Český národní hokejový tým postoupí do semifinále a finálových utkání letošního Mistrovství světa v ledním hokeji, zřídí pražský magistrát na Staroměstském náměstí projekci těchto zápasů. Ta bude podobná jako v minulých letech. Jestliže by se český tým dočkal zlaté medaile, uskuteční se také slavnostní uvítání týmu v centru Prahy.

Magistrát města Prahy

Praha bude mít v centru nové náměstí Miloše Formana

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 15. květen, 2018

Pražští radní schválili název dosud nepojmenovaného prostranství za Hotelem InterContinental Prague nedaleko Dvořákova nábřeží. Nově se bude jmenovat náměstí Miloše Formana po nedávno zesnulém filmovém režisérovi.

praha21.cz

V červnu odstartuje Karlínská scéna Regina

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 15. květen, 2018

Letní kino, divadlo i koncerty pod širým nebem nabídne po celé léto zahrada budovy Českého rozhlasu v Karlíně. Program začne už v polovině června.Už tradičně se karlínská rozhlasová zahrada promění v letní kino. Letos tady bude už pošestnácté. A stejně jako v minulých letech, i tentokrát nabídne české i zahraniční filmové novinky a také osvědčené filmové hity. To vše za velmi příznivé vstupné. To ale není všechno – kromě kina nabídne Karlínská scéna

praha21.cz

Přerušení dodávky elektřiny

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 15. květen, 2018

PREdistribuce a.s. oznamuje, že dne 30.05.2018 v době od 08.00 hod. do 16.00 hod. dojde k přerušení dodávky elektřiny (provádění plánovaných oprav na distribuční soustavě) do čp. 153, 103, 102 Novosibřinská. 

Život Dětem

V sekci Z radnic města Prahy je zařazeno 1256 zpráv / článků

novější123456789starší