13. prosince, 2018 - svátek má Lucie

Z radnic města Prahy

Přidej článek

Z radnic města Prahy: Poslední zprávy a aktuality

Magistrát města Prahy

Praha zaznamenala obrovský úspěch. V soutěži Chytrá města pro budoucnost 2018 získala tři ocenění

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 30. listopad, 2018

Hlavní město Praha zvítězilo ve druhém ročníku národní soutěže Chytrá města pro budoucnost celkem ve třech kategoriích. Projekty města navíc zcela dominovaly soutěži, která oceňuje řešení přispívající k rozvoji konceptu chytrých měst v České republice.

praha4.cz

I v metropoli může zahrozit ledovka, tak opatrně

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 30. listopad, 2018

ČHMÚ dnes vydal varování před možným výskytem ledovky - Pravděpodobná tvorba ledovky při mrznoucím dešti. Výstraha platí minimálně do sobotní osmé hodiny ráno. Doporučení ke zmírnění následků jevu: Nebezpečí úrazů při uklouznutí. Problémy v dopravě, zvýšená nehodovost. Při pohybu venku je třeba chodit velmi opatrně, starší nebo méně mobilní lidé by měli omezit vycházení ven. Řidičům se doporučuje sledovat dopravní zpravodajství a jezdit velmi opatrně.

praha4.cz

Také v metropoli může zahrozit ledovka, buďte opatrní

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 30. listopad, 2018

ČHMÚ dnes opakovaně vydal varování před možným výskytem ledovky při mrznoucím dešti. Výstraha platí minimálně do sobotní deváté hodiny ráno. Při ledovce hrozí nebezpečí úrazů při uklouznutí. Problémy mohou nastat i v dopravě, kde je možné zvýšení nehodovosti. Při pohybu venku je třeba chodit velmi opatrně, starší nebo méně mobilní lidé by měli omezit vycházení ven. Řidičům se doporučuje sledovat dopravní zpravodajství a jezdit velmi opatrně. Více na

praha1.cz

Mikuláš

praha1.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 30. listopad, 2018

Mikuláš v parku za Staroměstskou radnicí s divadélkem Romaneto 6.12.2018 od 10:00 hodin.

Magistrát města Prahy

Praha v době adventu: Posílení policistů a strážníků, opakované rozsvěcení vánočního stromu a instalace betonových zábran

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 30. listopad, 2018

S vánočními trhy a adventem je zejména v posledních letech spojena i otázka bezpečnosti. Správa služeb hlavního města Prahy od dnešních ranních hodin instaluje na žádost Policie ČR betonové city bloky na Václavské náměstí a náměstí Republiky. Pražský advent čeká už v sobotu nejočekávanější atrakce - rozsvícení vánočního stromu na Staroměstském náměstí. Z bezpečnostních důvodů se ovšem bude rozsvěcet každý podvečer po dobu trhů vždy po hodině.

Magistrát města Prahy

Praha startuje program pomoci osobám bez přístřeší v zimních měsících

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 28. listopad, 2018

Hlavní město postupně spouští sérii mimořádných zimních opatření, která navyšují počty míst v noclehárnách pro lidi bez domova, kde mohou v teple přečkat mrazivé noci. Ti už nyní dostávají také materiální pomoc, další opatření budou následovat.

praha1.cz

Živnost vyřídíte online jednodušeji než nyní: podmínkou je tzv. e-občanka

praha1.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 28. listopad, 2018

Portál veřejné správy [www.gov.cz] má ambici stát se místem, kde budou dostupné všechny informace o životních událostech souvisejících s veřejnou správou. Web dále mj. nabídne přehled dostupných online služeb státu, formulářů a tak podobně. Podrobnosti naleznete zde.

Magistrát města Prahy

V Suchdole budou rekonstruovat vozovky

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 27. listopad, 2018

Rada hl. m. Prahy dnes chválila záměr vypsání veřejné zakázky na rekonstrukci vybraných vozovek a chodníků v Novém Suchdole, které jsou po pokládce inženýrských sítí v havarijním stavu. Odhadovaný propočet nákladů činí 44 311 000 Kč bez DPH.

Centrum Paraple

V sekci Z radnic města Prahy je zařazeno 648 zpráv / článků

novější123456789starší