21. května, 2018 - svátek Monika

Z radnic města Prahy

Přidej článek

Z radnic města Prahy: Poslední zprávy a aktuality

Magistrát města Prahy

Praha i letos podpoří projekt Středoškolského sněmu

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 15. květen, 2018

Pražští radní i v letošním roce podpoří projekt Středoškolského sněmu hlavního města Prahy, který organizuje Česká středoškolská unie. Návrh na dnešním jednání městské rady předložila radní pro oblast školství a evropské fondy Irena Ropková.

praha5.cz

DNY PRAHY 5 odstartovaly právě dnes!

praha5.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 15. květen, 2018

Využijte Dny Prahy 5 naplno - zajděte si zasportovat, zkuste s dětmi zadarmo kroužek, navštivte divadlo zadarmo nebo s výraznou slevou, zajděte na koncert nebo na komentovanou procházku.. Nebo by vás zajímala projížďka historickou tramvají? A máme tu nějaké nadšence do vláčků? Vše je možné!   Všechny akce v přehledném kalendáři naleznete

praha21.cz

Druhá květnová neděle patřila opět maminkám

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 15. květen, 2018

Svátek Den matek jsme jako každý rok oslavili společně s našimi seniory – maminkami v sobotu 12.5.2018 v polyfunkčním domě Level.Den matek je mezinárodním svátkem všech maminek, kterým v tento den vzdáváme dík za jejich lásku, péči a ochotu, obětavost a výchovu a my jsme rády, že jsme tento významný den mohli strávit společně s našimi seniory. Svou návštěvou nás potěšila starostka MČ Praha 21 Karla Jakob Čechová a také radní MČ Praha 21 MUDr. Jaroslav

Magistrát města Prahy

Hlavní město Praha ocenilo zručné žáky stříbrnou medailí

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 14. květen, 2018

V pondělí 14. května 2018 se Brožíkův sál Staroměstské radnice stal dějištěm historicky už osmého ceremoniálu, kterým se oceňují nejlepší žáci pražských středních odborných škol v asymetrických soutěžích Sollertia Praha. Z rukou radní hl. m. Prahy pro oblast školství a evropské fondy Ireny Ropkové vítězové převzali originální stříbrné medaile hl. m. Prahy vyražené v České mincovně k této zvláštní příležitosti.

praha4.cz

Historie Státu Izrael v Praze 4

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 14. květen, 2018

Výsledky svých prací na téma Vznik Státu Izrael představili dnes žáci Základní školy Na Planině velvyslanci Státu Izrael v ČR Danielu Meronovi a tajemníku Federace židovských obcí Janu Munkovi.

praha21.cz

Jak bude pokračovat stavba - rekonstrukce Českobrodské v k.ú. Běchovice?

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 14. květen, 2018

Vážení spoluobčané, stavba - rekonstrukce ul. Českobrodské zásadním způsobem ovlivňuje dopravu v naší MČ. Předáváme vám na vědomí informaci, kterou vydala spol. TSK HMP, a.s.

praha4.cz

Dračí loď Prahy 4 obsadila sedmé místo

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 14. květen, 2018

V sobotu 12.května se v areálu Žlutých lázní konal již devátý ročník charitativního závodu dračích lodí Rotary Dragon Boat Charity Challenge.

praha4.cz

Akumulační nádrže na zachycování dešťových vod

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 14. květen, 2018

Městská část Praha 4 se obrací na občany s žádostí o sdělení, zda by měli zájem instalovat akumulační nádrže u svých rodinných či bytových domů.

V sekci Z radnic města Prahy je zařazeno 1256 zpráv / článků

novější123456789starší