18. prosince, 2018 - svátek Miloslav

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

21stoleti.cz

Vzpomínka na dávné hodinky!

21stoleti.cz | Zábava » Dnes

Nová originální a limitovaná edice ginu z destilérky Rudolf Jelínek upomíná na rok 1913, kdy vznikly vůbec první japonské náramkové hodinky pod jménem Laurel. Rok připomínají jak ručky hodin na etiketě, tak i číslo 913 ve spodní části. Před lomítkem je pak ručně vyznačeno pořadové číslo limitované série. Nový český gin odkazuje na zemi vycházejícího...

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Audi připravuje další elektrické SUV. Koncept ukáže začátkem příštího roku

Auto.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Sportovně-užitkové Audi e-tron se na automobilovém trhu ještě ani nestačilo ohřát a už se hovoří o dalším elektrickém SUV čtyř kruhů. Bude menší a uvidíme jej za pár týdnů.

Odhaleno.cz

Meghan Markle se bude muset klanět před princem Williamem a jeho rodinou

Odhaleno.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Pověst Meghan Markle v posledních týdnech dost poškodily zprávy o jejím chování v Kensingtonském paláci a mimo zraky veřejnosti. Ačkoli při oficiálních setkáních a veřejných projevech dokáže tato herečka vystřihnout milou dámu, jednat a pracovat s ní je prý hotové peklo. Chová se jako primadona a očekává, že se k ní budou ostatní chovat jako

Novinky.cz

V Indianapolis stojí automat na auta. Vhodíte minci, dostanete nový vůz

Novinky.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Nebaví vás nakupování nového auta a chtěli byste tento proces zjednodušit a zrychlit? Americká firma Carvana nabízí řešení svého druhu - auto vám vydá obří automat jako na sodovku. Stačí do něj vhodit obří minci.

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Devatenáct minut plných automobilové show: Ken Block řádí v desátém pokračování Gymkhany

Auto.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Kena Blocka a jeho dnes už kultovní show Gymkhana asi netřeba představovat. Krátce před koncem roku jsme se dočkali jejího desátého pokračování.

Novinky.cz

Muž před smrtí zanechal dívce od sousedů dárky na 14 let dopředu

Novinky.cz | Zábava » Dnes

O dárky k Vánocům nemusí mít strach dvouletá Cadi z waleského města Barry. Její soused jí tento týden zanechal dárky na 14 let dopředu. Starý muž si malou dívku velmi oblíbil a po jeho smrti u dveří zazvonila jeho příbuzná a darovala rodině pytel se 14 balíčky.

Euro.cz

Třináctý plat na konci roku aneb nejoblíbenější firemní benefit

Euro.cz | Zábava » Dnes

Většina českých zaměstnanců si o takzvaném třináctém platu může nechat pouze zdát. Tento firemní benefit zaměstnancům na konci roku uděluje jednorázový finanční bonus. Může se jednat o předem stanovenou částku, nebo také část z celkového hospodářského výsledku společnosti. Ačkoliv pro firmu znamená zvýšení mzdových nákladů, loajalita zaměstnanců s ním výrazně roste.

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Utíkali Češi na Volyň před vojnou?

Epochaplus.cz | Zábava » Dnes

24. května 1868 přijíždí na ukrajinskou Volyni patnáct českých vystěhovalců. Všechno organizuje bývalý strážmistr František Přibyl. Na rozdíl od ostatních ale necestuje dobrovolně. Rakouská policie ho z vlasti vyhostila! V Národních listech vychází 25. února 1868 zpráva: „Velké a malé statky jsou na prodej za velmi levnou cenu. Statky ty nalézají se v carském Rusku v okrese Volyňském, osm […]

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 28477 zpráv / článků

123456789starší