19. února, 2019 - svátek má Patrik

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Agresivní pasažérku vyhodili z letadla. Naivně se pokusila o návrat

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » Dnes

Máloco v letadle naštve tolik jako neukáznění spolucestující. Pasažéři společnosti Jetblue o tom vědí své. Ještě před odletem na lince z amerického Fort Lauderdale do Las Vegas si totiž museli vyslechnout urážky od Valerie Gonzalezové, kterou dopálilo, že sedí vedle malého dítěte. Když byla kvůli svému chování vyvedena, pokoušela se stejně dostat zpět na palubu.

Novinky.cz

Takto může dopadnout nepřizpůsobení rychlosti. V Missouri bouraly desítky aut

Novinky.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Jak to vypadá, když někdo nepřizpůsobí rychlost podmínkám aktuálně panujícím na silnici, znovu ukazuje americká hromadná nehoda z minulého týdne. Bouraly v ní desítky aut, přitom stačilo zpomalit.

Autoforum.cz

Němec si pořídil Ferrari za 6,5 milionu, už mu ale nezbylo na pojistku, benzin ani pokuty

Autoforum.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Rčení o tom, že kdo chce mít opici, musí mít i na banány, si zjevně nevzal příliš k srdci 65letý muž z Winnendenu. Zakrátko tak jeho červený vůz naháněla policie a tím jeho patálie teprve začaly. (Petr Prokopec)

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Spalničky v Praze: Nakažených přibývá. Letos onemocnělo už 65 lidí

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Za minulý týden přibylo v Praze dalších 14 případů spalniček. Podobně vysoké počty přibývají poslední tři týdny, od začátku roku je 65 nemocných. Loni bylo 103 za celý rok, informovala na webu pražská hygienická stanice. Nemoc je velmi nakažlivá a přenáší se vzduchem, nakažení jsou proto povinně dva týdny v karanténě v nemocnici. Kvůli nákaze museli být mimořádně očkováni zdravotníci v motolské nemocnici nebo uzavřena restaurace v Poslanecké sněmovně.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Novákové za drahá data předhodili i taneček s Okamurou v ČT. Babiš: „Myslela to dobře“

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Svého času vystupovala na obrazovce ČT v pořadu Den D. Ministryni průmyslu a obchodu Martě Novákové (za ANO) to nyní kritici připomínají v souvislosti s jejím prohlášením o tom, že si Češi za drahá mobilní data mohou de facto sami. Jde to proti základům ekonomie, diví se experti. A premiér Andrej Babiš (ANO) Novákovou omlouvá. Myslela to prý dobře, řekla špatně, vzkázal dnes z Izraele. Sama Nováková se brání, že její vyjádření bylo vytržené z kontextu.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Dramatická potyčka v tramvaji! Zfetovaní a opilí mladíci se pustili do řidiče

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Otřesné ráno si v pondělí prožil 38letý řidič tramvaje. Vezl totiž tři mladíky, kteří podle jeho svědectví dělali uvnitř nepořádek a obtěžovali cestující. Kolem šesté hodiny ráno pak na konečné zastávce Nádraží Braník začali řidiči nadávat - chtěl je totiž vykázat z vozu ven. Muž stiskl SOS tlačítko a přivolal na pomoc pražské strážníky. 

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

„Odskákali konflikt,“ tvrdí Petříček o syrských sirotcích. V Česku by je přijal

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Česká republika by mohla přijmout 14 syrských dětí z uprchlických táborů v Řecku, jak navrhla europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL). Novinářům to řekl ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD). Sám se Šojdrovou o její iniciativě zatím nejednal, podle něj musí věc především řešit ministerstvo vnitra. S ministrem vnitra a vicepremiérem Janem Hamáčkem (ČSSD) o tom chce mluvit.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Komplikace na kolejích mezi Úvaly a Českým Brodem: Nákladní vlak je zablokoval, linky mají zpoždění

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Komplikacím musí čelit cestující, kteří se vydali po vlakové trati mezi Úvaly a Českým Brodem. Vlaky totiž projíždějí pouze po jediné koleji, některé spoje proto byly zrušeny, další nabírají i půlhodinová zpoždění.

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 7099 zpráv / článků

123456789starší