23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Škoda představuje nový Superb

Novinky.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Mladoboleslavská automobilka představí omlazenou Škodu Superb nikoliv na autosalonu, nýbrž na hokejovém mistrovství v Bratislavě. Podívejte se na živý přenos z odhalení, které kromě Superbu má ukázat také první škodovácký elektromobil.

Novinky.cz

Kam o víkendu s dětmi: Vyrazte na bitvu nebo si vyzkoušejte řemesla

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » Dnes

O víkendu se koná řada historických akcí. Tou patrně největší bude rekonstrukce bitvy u Lipan, vyrazit můžete ale také na Festival vojenské historie na hradě Helfštýn. V plzeňské zoo se vydáte po stopách Hanzelky a Zikmunda a v té brněnské zase zjistíte zajímavosti o želvách.

Novinky.cz

Bohatým auta berou, chudým peníze dávají

Novinky.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Někde ukazují sílu zničením aut zabavených zločincům, jinde si je zájemci legálně koupí a výtěžek aukce pomůže nejchudším. Takový je plán mexického „institutu Robina Hooda”.

Novinky.cz

Páteční Noc kostelů otevře běžně nepřístupné památky po celém Česku

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » Dnes

Přiblížit se křesťanství, seznámit se s liturgickými prostory a poznat historii je cíl celorepublikové akce s názvem Noc kostelů. Díky ní se se otevírají dveře mnoha památek, které zůstávají veřejnosti nepřístupné.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Mayová to má spočítané? Rezignaci oznámí už v pátek, míní Britové

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Britská premiérka Theresa Mayová, která kvůli svému brexitovému plánu čelí od středy revoltě ve vládě, oznámí v pátek rezignaci. Tvrdí to dnes deník The Times. Spojenci šéfky kabinetu podle listu soudí, že Mayová ohlásí demisi po setkání s Grahamem Bradym, předsedou takzvaného Výboru 1922, který sdružuje většinu konzervativních poslanců. Britský ministr zahraničí Jeremy Hunt ale dnes prohlásil, že Mayová podle něj ve funkci bude ještě na začátku června,

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

ONLINE Záchrana lidí i aut z lagun a nová výstraha. V Česku hrozí povodně, sledujte radar

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

V Česku dál hrozí záplavy, řadu sklepů a domů již voda zatopila a hasiči mají plné ruce práce. Mj. i s evakuací osob či aut z vodních lagun po lijácích, které od středy zasáhly řadu míst v republice. Nadále přitom platí i výstraha meteorologů. Dění kolem značně deštivého počasí a rozbouřených vodních toků sledujeme online.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Další tragédie na silnici smrti u Znojma: Šoféra, který stál u auta, srazil nepozorný řidič

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Nechvalně známá cesta I/53 mezi Pohořelicemi a Znojmem přezdívaná silnice smrti si vybrala ve čtvrtek dopoledne další oběť. Šoféra, který stál na silnici u Škody Fabia, usmrtil jiný motorista, který do něj a jeho odstaveného auta narazil. 

Novinky.cz

Jak zvládnout vztah se ženatým mužem

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » Dnes

Odhlédneme-li od obecně uznávaných pravidel morálky, procento vztahů, kdy je jeden z partnerů zadaný „jinde“, za poslední léta narostlo. Zamilovat se do ženatého muže ale nemusí být vůbec žádná výhra. Zvládnout takový vztah vyžaduje ctít určitá pravidla.

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 24116 zpráv / článků

123456789starší