20. února, 2019 - svátek má Oldřich

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Ford pracuje na změně doručování zásilek ve městech

Auto.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Ford se podílí na projektu, jehož cílem je změnit dnešní běžnou praxi v dopravě zásilek ve městech. Výsledkem má být snížení počtu dodávkových automobilů v ulicích při zvýšení objemu přepraveného zboží.

Odhaleno.cz

Albert Einstein definoval teorii relativity po studiu spisů Davida Huma

Odhaleno.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Vědci z Edinburghu nalezli dopis Alberta Einsteina, který napsal a odeslal rakouskému fyzikovi Moritzi Schlickovi. V něm největší génius dvacátého století přiznává, že ho k navržení teorie relativity inspirovaly spisy filozofa Davida Huma. Skotský myslitel osmnáctého století totiž jako první uvažoval o tom, že prostor a čas nemůžou být neměnné a vybídl vědce své

Novinky.cz

Pět kroků k záchraně manželství před rodícím se rozvodem

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » Dnes

Každý vztah může po několika letech projít krizí, kdy se v něm ani jeden z partnerů nebude cítit dobře. Oba se tak začnou sami sebe ptát, co se s jejich vzájemnou láskou stalo. Jak to, že si jsou najednou tak vzdálení a cizí, kam se poděly všechny ty sliby, které si při vstupu do manželství dali?

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Tradiční Toyota Hiace přijíždí v nové generaci. Nabízí řadu různých provedení

Auto.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Toyota Hiace patří mezi tradiční zástupce své značky. Historie této modelové řady se začala psát již ve druhé polovině šedesátých let dvacátého století. Nová generace nabídne dva různé motory, dvě celkové délky a řadu provedení.

Novinky.cz

Nissan použije staré akumulátory z elektromobilu jako zdroj při kempování

Novinky.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Nissan vymýšlí stále nové a nové věci, které se dají s jeho akumulátory z elektromobilu Nissan Leaf dělat. Novinkou je vytvoření speciálního energetického boxu, který může zásobovat energií stan v kempu.

Novinky.cz

Brit odletěl z Prahy na pas kamaráda. Prošel přes čtyři kontroly ve třech zemích

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » Dnes

Britové Allan Poole a Steve Vincent si vyrazili na krátký výlet do Prahy. Poole vyrážel do domovského Newcastlu o den dříve. Z Prahy do Amsterdamu a z Amsterdamu do Newcastlu se dostal bez potíží. Na to, že cestoval na kamarádův pas, přišel až doma. Steve Vincent, který se živí jako profesor na univerzitě v Newcastlu, tak skončil uvězněný v Praze a čeká na vydání náhradního cestovního dokladu od své ambasády.

Novinky.cz

Škoda ukázala interiér Visionu iV. Boří zaběhnuté standardy značky

Novinky.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Budoucnost interiérů škodovky dost možná obsahuje ještě větší a dominantněji umístěný tablet na přístrojové desce. Automobilka to naznačuje skicami interiéru konceptu Vision iV. Vůz se kompletně ukáže v Ženevě.

21stoleti.cz

Vědci vyvinuli netoxický zpomalovač hoření

21stoleti.cz | Zábava » Dnes

O užitečnosti zpomalovačů hoření se asi není třeba dlouze rozepisovat. Své by o tom mohli vyprávět majitelé dřevostaveb, pro které mohou takové látky znamenat zásadní ochranu životů i majetku v dřevostavbách. Častým negativem ovšem bývá, že se ve složení některých zpomalovačů nacházejí látky škodící lidskému zdraví… Americko-švédský vědecký tým nedávno představil světu látku, která brání...

Život Dětem

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 7255 zpráv / článků

123456789starší