20. února, 2019 - svátek má Oldřich

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Nissan použije staré akumulátory z elektromobilu jako zdroj při kempování

Novinky.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Nissan vymýšlí stále nové a nové věci, které se dají s jeho akumulátory z elektromobilu Nissan Leaf dělat. Novinkou je vytvoření speciálního energetického boxu, který může zásobovat energií stan v kempu.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Krotitelé duchů slaví 35 let: Jak se změnili hlavní hrdinové a kdo zemřel?

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Zdá se to být sotva uvěřitelné, ale od doby, kdy se komedie Krotitelé duchů hrála v kinech, uplynulo dlouhých pětatřicet let. Tohoto výročí se z ústřední trojice (případně čtveřice, pokud se do hlavních postav počítá i Ernie Hudson, 73) bohužel nedožil Harold Ramis (†69), který zemřel v roce 2014. Jak moc se změnili představitelé hlavních rolí a co teď dělají?

Novinky.cz

Brit odletěl z Prahy na pas kamaráda. Prošel přes čtyři kontroly ve třech zemích

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » Dnes

Britové Allan Poole a Steve Vincent si vyrazili na krátký výlet do Prahy. Poole vyrážel do domovského Newcastlu o den dříve. Z Prahy do Amsterdamu a z Amsterdamu do Newcastlu se dostal bez potíží. Na to, že cestoval na kamarádův pas, přišel až doma. Steve Vincent, který se živí jako profesor na univerzitě v Newcastlu, tak skončil uvězněný v Praze a čeká na vydání náhradního cestovního dokladu od své ambasády.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Chatka v Brně vzplála jako suché roští: Popáleného muže odvezla záchranka

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Ohnivou noc zažili z úterý na středu jihomoravští hasiči v Brně. Z dosud nevyjasněným příčin tam začala hořet chatka. Než se o požáru dozvěděli, bylo už na záchranu majetku pozdě. Rychlým zásahem ale určitě spasili život tamnímu obyvateli.

Novinky.cz

Škoda ukázala interiér Visionu iV. Boří zaběhnuté standardy značky

Novinky.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Budoucnost interiérů škodovky dost možná obsahuje ještě větší a dominantněji umístěný tablet na přístrojové desce. Automobilka to naznačuje skicami interiéru konceptu Vision iV. Vůz se kompletně ukáže v Ženevě.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Olga Lounová pořád bez chlapa! Jak si pojistila, že bude mít děti?

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

I když se spekulovalo o jejím vztahu s ženatým Danielem Landou (50), tak se to nikdy nepotvrdilo. Olga Lounová (37) stále tvrdí, že je sama. Ale aby se jednou mohla stát matkou, tak si nechala zmrazit vajíčka.

21stoleti.cz

Vědci vyvinuli netoxický zpomalovač hoření

21stoleti.cz | Zábava » Dnes

O užitečnosti zpomalovačů hoření se asi není třeba dlouze rozepisovat. Své by o tom mohli vyprávět majitelé dřevostaveb, pro které mohou takové látky znamenat zásadní ochranu životů i majetku v dřevostavbách. Častým negativem ovšem bývá, že se ve složení některých zpomalovačů nacházejí látky škodící lidskému zdraví… Americko-švédský vědecký tým nedávno představil světu látku, která brání...

Novinky.cz

Všichni vegani by měli dostat pěstí, sdělil britský úředník žadatelce o půjčku

Novinky.cz | Zábava » Dnes

Žádala o bankovní půjčku ve výši 400 liber (asi 12 tisíc korun), aby mohla získat diplom z výživového kurzu. Žena z anglického Bristolu se však setkala s nepochopením. Žádost byla zamítnuta a bankovní úředník vysvětlil zamítnutí tak, že všichni vegani by měli dostat ránu pěstí do obličeje, informoval server BBC.

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 7282 zpráv / článků

novější123456789starší