14. srpna, 2018 - svátek má Alan

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Finková i Decastelo v slzách: Kvůli smrti nemocného Honzíka (†7)!

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Všichni doufali, že se jednou osud obrátí a těžce nemocný Honzík Vacek (†7) se uzdraví. Na jeho léčbu se skládali lidé z celé republiky a pomáhala mu i řada známých osobností. Ti všichni nyní bohužel oplakávají smrt malého hrdiny. Zármutek vyjádřily například Linda Finková (50) či Eva Decastelo (39).

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

VIDEO: Kluci v akci! Stropnický s přítelem na zámku rvou břečťan. Už jsme tu byli v hospodě

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Spousta práce, peněz a času. A rozhodně žádné hraní si na panstvo. Tak pražský politik Matěj Stropnický popisuje své pocity z koupě zámku v Osečanech na Příbramsku. Stropnický, jenž si sídlo pořídil společně s jeho partnerem, hercem Danielem Krejčíkem, z peněz od své maminky, přiznává, že mu objekt nejspíš lidé budou závidět. Podle něj ale není co. Například teď tráví celé dny na zahradě trháním břečťanu, u čehož jej „načapaly“ Blesk Zprávy.

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Ford Ranger a VW Amarok mohou být v blízké budoucnosti příbuznými

Auto.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Koncerny Ford a Volkswagen již oznámily, že hodlají spolupracovat. Výsledkem této spolupráce mohou být i příbuzenské vazby mezi jejich terénními pick-upy.

Reflex.cz

Půl milionu návštěvníků, 2000 toalet a rozpočet hodně přes půl miliardy. To je právě probíhající festival Sziget

Reflex.cz | Zábava » Dnes

Budapešťskému festivalu Sziget patří sedmé místo v žebříčku největších festivalů světa. Není tedy divu, že se celá akce pohybuje v rozměrech, jaké jsou v Česku nevídané. Zjistili jsme pro vás, s jak velkým rozpočtem každoročně organizátoři operují, kolik lidí najednou se může na ostrově Hajogyari pohybovat i třeba kolik je na Szigetu sprch a záchodů.

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Jak by vypadal svět, kdyby byla Země plochá?

Epochaplus.cz | Zábava » Dnes

S konspiracemi o tom, jaký má tvar naše planeta, se v poslední době roztrhl pytel. Proti sobě stojí zastánci teorie o ploché Zemi a výzkumníci z NASA, kteří předkládají důkaz za důkazem o kulatosti Země. Co vše by se ale změnilo, kdyby byla Země vskutku plochá?

Odhaleno.cz

V říjnu se na tři týdny na nebi rozzáří nová hvězda

Odhaleno.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Kdo v říjnu pohlédne na noční oblohu, možná spatří novou zářící hvězdu. Není to žádná supernova v blízkosti Sluneční soustavy, ale první vesmírná socha amerického výtvarníka Trevora Paglena. Objekt délky fotbalového hřiště a tvaru podlouhlého diamantu bude tři týdny obíhat planetu.

Novinky.cz

Elektromobily Volkswagenu mají problém s karcinogenním kovem

Novinky.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Koncern Volkswagen možná bude muset svolat do servisu 124 tisíc elektrifikovaných vozidel, která v jedné ze součástek nabíjecího systému obsahují karcinogenní kadmium. Problém se týká elektrifikovaných aut značek VW, Audi a Porsche.

Novinky.cz

Cesty za vínem jsou stále větším hitem. Pálava jednoznačně vede

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » Dnes

Ceny sklepů na turistických trasách se šplhají do miliónových výšek. Koupit vinohrad je prakticky nemožné. Na cyklostezkách je nával a žízniví se často domáhají osvěžujícího vinného loku už dlouho před polednem. Vinařská turistika na celé jižní Moravě se stala téměř módní záležitostí. Kdo nenavštíví vesničky na Pálavě, jako by nebyl. O Mikulovu nemluvě.

Život Dětem

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 23606 zpráv / článků

novější123456789starší