23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Velká SUV od BMW už mohou mít dvakrát přeplňovaný osmiválec

Novinky.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Jelikož tu píšeme čím dál více o elektromobilitě, nabíječkách a podobných věcech, jsme rádi za každou zprávu podobného typu: BMW představilo nový motor pro modely X5 a X7. Jde o dvojitě přeplňovaný osmiválec.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Zlomeninu slepí lepidlem! Unikátní objev brněnských vědců přepíše dějiny zdravotnictví

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Několik týdnů, někdy až měsíců. Tolik času potřebují lékaři k tomu, aby dokázali spravit polámané kosti. V Brně ale budou moci pacienti běhat nebo hýbat rukama už za tři dny! Vědci tu totiž vyvinuli unikátní lepidlo, které zřejmě přepíše všechny dosavadní lékařské znalosti! Testování lepidla je už tak daleko, že by mohlo být již brzy využíváno.

21stoleti.cz

Pacienti s roztroušenou sklerózou vysázejí slunečnice jako symbol naděje

21stoleti.cz | Zábava » Dnes

Stovky slunečnic vysázejí po celé republice pacienti s roztroušenou sklerózou a jejich příznivci, aby upozornili na nemoc, která postihuje nervový systém a kterou v tuzemsku trpí asi 20 000 lidí. Akce Rozsviťme Českou republiku se tradičně odehrává koncem května, kdy si lidé po celém světě připomínají Světový den boje proti roztroušené skleróze. Projekt proběhne 29. května v Kateřinské...

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Manželé Krampolovi zpátky doma! Hanka zářila, Jiří ale opět skončil na vozíku

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Jak odletěl, tak i přiletěl! Jiřího Krampola (80) po návratu z Tuniska opět tlačili po ruzyňském letišti na vozíčku. Zato jeho Hanka (57) si to štrádovala jako na promenádě.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Břeclavské rekordy zvedly laťky: Totálně opilý cyklista i povaleč a řidič „sprinter“

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Hned tři místní rekordy pokořili v posledních dnech „borci“ v Břeclavi. První dva se zasloužili o zvýšení laťky ve statistikách spotřeby alkoholu. Strážníci totiž přistihli dosud zřejmě nejvíce opilého cyklistu ve městě a také bezvládného spáče s nejvyšším naměřeným alkoholem. Třetím výtečníkem je řidič, který maximální povolenou rychlost překročil o 78 km v hodině.

Novinky.cz

Novou elektrickou Hondu už lze objednávat

Novinky.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

I když první auto bude oficiálně dodáno až na jaře roku 2020 a sériová verze ještě ani nebyla představena, už dnes si mohou zájemci ze čtyř zemí Evropy objednat novou Hondu e. Ovšem cenu první edice se předem jen tak nedozvědí.

Reflex.cz

Nejstarší žijící suchozemské zvíře na světě je želvák obrovský jménem Jonatán, je mu 187 let. Seznamte se

Reflex.cz | Zábava » Dnes

Když se Jonatán narodil, svět ještě neznal telefon, fotografii ani žárovku. U nás byl toho roku zahájen provoz koněspřežky a v jižní Anglii nalezen jeden z prvních dinosaurů druhu Hylaeosaurus. První želvy se na Zemi objevily společně s prehistorickými ještěry. Ty ale Jonatán nepamatuje. Přesto toho zažil už spoustu.

Novinky.cz

Tipy na víkend: Na degustace vína nebo ochutnávku hmyzích specialit

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » Dnes

Nadcházejícímu víkendu budou kralovat food festivaly. Konají se prakticky po celé republice a nabízejí skutečně pestrou plejádu pokrmů. V Brně budete moci ochutnat extrémní kuchyni, do níž patří také hmyzí speciality, prvorepublikové dobroty se chystají ve Volyni. Koná se také několik vinařských akcí.

Centrum Paraple

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 24116 zpráv / článků

novější123456789starší