13. prosince, 2018 - svátek má Lucie

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Další plastika sexbomby Terminátora Vémoly? Podivná čelist krasavice Lely vzbuzuje otázky!

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » 12. prosinec, 2018

Na nejnovější fotce, kterou se „Bimbo Barbie“ Lela Ceterová (29) pochlubila na Instagramu, její nepřirozenost postoupila do dalšího levelu. Na snímku má totiž natolik podivný tvar obličeje (čehož si jistě všimnete, pokud tedy dokážete zdvihnout zrak od jejího dekoltu…), až to i její fanoušky zarazilo – a hned začali spekulovat, čím to je. Že by další operace, nebo jenom dodatečná úprava fotky?

21stoleti.cz

Rekordman v rychlosti? Obyčejný mravenec

21stoleti.cz | Zábava » 12. prosinec, 2018

Kdo se z živých bytostí pohybuje nejrychleji? Gepard? Sokol? Rorýs? Ussain Bolt? Všichni jmenovaní jsou solidními rychlíky, druh mravence Mystrium camillae je nechává bez problémů za sebou. Pravda, kdyby si to gepard a mravenec rozdali v běhu na 100 metrů, než by se šestinohý drobek rozkoukal, jeho soupeř by byl v cíli. Avšak, byť je...

Novinky.cz

V Malé Morávce začne zimní sezona v pátek večerním lyžováním

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » 12. prosinec, 2018

Večerním lyžováním zahájí v pátek 14. prosince novou zimní sezonu ski areály Kopřivná a Karlov pod Pradědem v Malé Morávce. V Karlově se bude lyžovat na sjezdovce Ski Express. V sobotu a neděli si lyžaři v obou střediscích užijí denní i noční lyžovačku.

Autoforum.cz

Toto jsou nejbezpečnější auta roku 2018. Crash testy prošly na jedničku jen tři vozy

Autoforum.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » 12. prosinec, 2018

Pokud chcete co možná nejnovější a zároveň nejbezpečnější auto, podle Euro NCAP nezbývá nic jiného, než vybírat mezi modely Hyundai, Lexusu a Mercedesu. (Petr Prokopec)

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Europoslanci řešili střet zájmů „sobce“ Babiše. Agrofert má stopnuté dotace

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » 12. prosinec, 2018

Až na půdu Evropského parlamentu se dostaly kauzy českého premiéra Andreje Babiše (ANO) spojené se střetem zájmů. Problémy kolem možného čerpání dotací v době, kdy o nich Babiš může spolurozhodovat, tak od šesti hodin odpoledne řešilo plenární zasedání ve Štrasburku. V návrhu usnesení někteří europoslanci mimo jiné požadují zastavení dotací Agrofertu a vrácení nezákonně vyplacených peněz. Hlasování o usnesení je na programu ve čtvrtek.

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Německý Bitter připravuje vlastní Corvette Shooting Brake

Auto.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » 12. prosinec, 2018

Bitter pro autosalon v Ženevě připravuje nový Shooting Brake, jehož základem se stane aktuální Chevrolet Corvette Stingray.

Odhaleno.cz

Bratrská svornost Williama a Harryho skončila na rozporu rozumu a citu

Odhaleno.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » 12. prosinec, 2018

Britská média žijí poslední dva týdny rozvratem v rodině britské královny Alžběty II. Týká se neshod mezi manželkami princů Williama a Harryho. Ačkoli se píše o tom, že je Meghan hollywoodská primadona s nestydatými požadavky na služebnictvo, kterou nemůže vévodkyně Kate vystát, příčinou sváru jsou neshody mezi jejich manželi. Doslova jde o střet rozumu a citu, který

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Muž ze Vsetínska střílel po provozním restaurace: Chtěl větší plat pro svou přítelkyni

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » 12. prosinec, 2018

Policisté obvinili muže (54) ze Vsetínska z pokusu o vraždu. Ve čtvrtek večer totiž zamířil k restauraci v nejmenované vesnici a skrz okno vystřelil na jejího provozního. Tímto způsobem ventiloval nespokojenost s výší platu své přítelkyně, která v dané restauraci pracuje.

Dobrý Anděl

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 27424 zpráv / článků

novější123456789starší