23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Španělská policie dostala tip na Puigdemonta, místo katalánského expremiéra našla jen herce

Novinky.cz | Zábava » Dnes

Španělská policie dostala tip, že se na předměstí Madridu objevil bývalý katalánský premiér Carles Puigdemont, na nějž je vydán zatykač. Ukázalo se ale, že místo uprchlého politika „dopadli” policisté komika, který byl jako Puigdemont maskovaný kvůli natáčení scénky do jednoho humoristického televizního pořadu.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Vrah dostal milost jen hodinu před popravou! Žádost poslal otec, který přežil jeho běsnění

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Neuvěřitelné štěstí měl Thomas Whitaker (38), který v roce 2003 vyvraždil svoji rodinu. Zemřela jeho matka Tricia a bratr Kevin, zatímco jeho otec Kent postřelený do hrudníku přežil. Texaský guvernér Greg Abbott sáhl ke zřídka vídanému kroku a vyhověl žádosti o milost od příbuzných.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Dejte se k popelářům, dostanete 50 tisíc. Firma láká na štědrý náborový příspěvek

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Nedostatek pracovníků trápí českou ekonomiku. Mezi nejvíce nedostatkové profese pak patří řidiči nákladních automobilů, o které se firmy musejí přetahovat, není tak žádným tajemstvím, že platy řidičů v posledních letech dramaticky rostou. Občas ale ani to nestačí. Společnosti tak musí čím dál víc sázet na benefity, jako například náborový příspěvek, ale i na vtip. To zřejmě pochopili i pražští popeláři, kteří nové kolegy lákají na „Práci, která dává

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Metro v Moskvě: Ve stylu barokních paláců i socialistického realismu

Epochaplus.cz | Zábava » Dnes

Psal se rok 1935, když sovětský diktátor Josif Stalin slavnostně otevíral moskevské metro. Stavba měla symbolizovat úspěchy sovětského státu a jeho sílu. Články v novinách oslavovaly komsomolce, kteří na stavbě dřeli, ovšem nikdo již nepřipomněl, v jakých příšerných podmínkách moskevská podzemka vznikala. Výsledek však byl ohromující. Bohatě prosvětlené zdobné stanice plné mozaik uctívaly sovětské úderníky, […]

Autoforum.cz

Tohle je nový stroj Jona Olssona. Vypadá z každé strany jinak, má dokonalé jméno

Autoforum.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Slavný lyžař v poslední době jako by s auty nevěděl kudy kam. A tak po chvíli tápání nechal vstát z popela vůz, který ho ve světě aut proslavil nejvíce. (Petr Prokopec)

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Daňové podvody a tajné účty: Exspolupracovníky Trumpa stihla nová obvinění

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Pomáhali Donaldu Trumpovi, teď však čelí dalším obviněním. Paul Manafort a Rick Gates, tedy bývalý šéf Trumpova volebního týmu a jeho někdejší poradce, jsou prošetřováni v rámci kauzy údajného ruského ovlivnění voleb v USA. Měli mít údajně i utajené zahraniční účty.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Euforie a pak ticho! Během zápasu Plzně zemřel fanoušek

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Nešťastně skončilo osmifinále Evropské ligy. Ve stínu postupu plzeňských fotbalistů se udála na stadiónu ve Štruncových sadech tragická událost. Během utkání Západočechů s Partizanem Bělehrad zemřel fanoušek (71).

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

„Svou profesi už nenajdu.“ Na pracáku končí hradlaři, písaři i poradci prezidenta

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

V evidenci úřadu práce je momentálně 289 tisíc lidí. Důvody, proč si nemohou najít práci, jsou různé, u části z nich je však důvod prostý – jejich povolání už zaniklo. Třeba člověk, který se živil jako signalista nebo hradlař na železnici, si dnes musí hledat práci v jiném oboru. Práci ale marně hledají třeba někteří toletáři, poradci prezidenta a premiéra, rybáři na moři nebo kloboučníci. Mají šanci najít uplatnění?

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 20167 zpráv / článků

novější123456789starší