20. února, 2019 - svátek má Oldřich

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Matky nechávají dívky obřezat i před svatební nocí, řekla Abbasová. Bojuje o změnu

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Čím více problém ženské obřízky kritizujeme, tím více se v lidech zakořeňuje, varovala v pořadu Blesku Epicentrum Lejla Abbasová. Sama založila nadační fond Asante Kenya, který se právě proti ženské obřízce snaží bojovat. Podle Abbasové nejvíce pomáhá vzdělání, kdy ty dívky si uvědomí, co si můžou dovolit a také si partnerský a sexuální život užijí. Přesvědčit lidi, aby upustili od ženské obřízky, je podle Abbasové velmi složité.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Dispečerka pražské záchranky Kristýna (23): „Volající mi po resuscitaci maminky řekl, že jsem zlatíčko“

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Kristýna Březinová pracuje od loňského léta jako dispečerka u pražské záchranky. Za relativně krátkou dobu má za sebou celou řadu kuriózních i závažných telefonátů. Podle třiadvacetileté dispečerky je důležité přistupovat ke všem volajícím stejně a bez předsudků. Nejvíc Kristýnu potěšilo, když jí po úspěšné resuscitaci maminky volající řekl, že je zlatíčko.

Novinky.cz

Toužíte žít déle? Vyhněte se těmto potravinám

Novinky.cz | Zábava » Zdraví aktuálně » Dnes

Častá konzumace průmyslově zpracovaných potravin zkracuje život, a to velmi podobě jako kouření či nedostatek pohybu. Přesto je produkce těchto potravin neustále na vzestupu. Je to dáno i tím, že mnoho z těchto výrobků se tváří jako zdravé a dietní.

21stoleti.cz

Idiopatická plicní fibróza – vzácné onemocnění, které je třeba objevit včas

21stoleti.cz | Zábava » Dnes

Šanci na delší a kvalitnější život dostali 3 lidé, u nichž lékaři potvrdili, že mají idiopatickou plicní fibrózu (IPF). Nemoc, která ničí plicní sklípky, jizví plíce a znemožňuje člověku dýchat. Tito lidé, stejně jako téměř 800 dalších, využili nabídky plicních lékařů na vyšetření zdarma v rámci Týdne idiopatické plicní fibrózy. Jakmile lékaři diagnózu potvrdili, poslali nemocné do specializovaných...

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Starověké zákony: Ženu žijící s více muži čeká ukamenování!

Epochaplus.cz | Zábava » Dnes

Mladá žena se snaží si lokty chránit obličej. Daří se jí to jenom chvilku. Prší na ni déšť kamenů s nápisy vyrytými v klínovém písmu. Jeden ji trefí do hlavy. Křičí bolestí. Lidé jí její zločin nemohou zapomenout. Provinila se ale jenom tím, že si vybrala dva manžely. „To je ta, která necudně a nemravně […]

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Přes 300 tisíc Čechů doma mrzne, chybí jim peníze na topení. Našli jsme „mistryni“ úspor

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Mít doma dostatek tepla, to není samozřejmostí pro bezmála 40 milionů Evropanů. Ukazují to poslední čísla Eurostatu, podle kterých je nejdramatičtější situace v Bulharsku, kde dostatek peněz na vytápění nemá třetina populace. Česko je na tom relativně dobře, mrazem trpí „jen“ tři procenta lidí. Přesto jde o více než 300 tisíc lidí.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Pediatři útočí na Facebook: Zakažte skupiny odpůrců očkování, zdraví dětí je přednější

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Facebook se ocitl pod palbou kritiky světových zdravotnických institucí, které vyzývají, aby sociální síť zakázala stále se rozrůstající skupiny odpůrců očkování. Světová zdravotnická organizace (WHO) navíc nedávno uvedla, že klesající proočkovanost po celém světě je jednou z největších zdravotních hrozeb. Zprávu přinesl portál The Guardian. Že je facebook jedním z důvodů klesající proočkovanosti, souhlasí i čeští lékaři, které Blesk Zprávy oslovily.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Odborník, který se staral o Jiřího Pomeje: Bohužel, na to tableta není

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Když Jiřího Pomeje (53) opustila manželka Andrea (30), tak byl jeho velkou oporou psychiatr Jan Cimický (70). Těžce nemocný herec navštěvoval odborníka v té nejtěžší době, kdy se potřeboval s rozpadem manželství a návratem rakoviny vypořádat a vstřebat to.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 7255 zpráv / článků

novější123456789starší