23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Ženě se ztrácely z domu peníze, okrádala ji nejlepší kamarádka

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » Dnes

Devětatřicetiletá Samantha Robsonová z anglického Macclesfieldu měla, stejně jako mnoho jiných žen, nejlepší kamarádku. Alespoň si to myslela do doby, než zjistila, že právě žena, které důvěřovala a svěřovala se, ji okrádala.

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Sověti si servítky neberou: Poláci jako oběti mučení a lovná zvěř!

Epochaplus.cz | Zábava » Dnes

Během roku 1944 vytlačila sovětská vojska z Polska vojáky německého wehrmachtu i jednotky SS. Současně se však někteří členové Rudé armády a především NKVD podíleli na odporných masakrech polského obyvatelstva, zejména antikomunistů a členů Zemské armády! Oknem proniká světlo dovnitř nechvalně proslaveného moskevského vězení Butyrka. V letech hrůzovlády diktátora Josifa Vissarionoviče Stalina (1878–1953) se Butyrka […]

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

ONLINE Eurovolby 2019: Kdo dosáhne na tučné platy v Bruselu? Volit začali i Britové

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Evropské volby jsou tu, v EU již odstartovaly, na řadě je nyní i Česko, kde se tradičně volí v pátek i sobotu. Dění z průběhu eurovoleb 2019 budeme na Blesk.cz sledovat tradičně online. A přineseme i informace, postřehy, videa či fotografie z jednotlivých štábů, které se budou otevírat v neděli večer.

Euro.cz

10 nejdražších obrazů světa

Euro.cz | Zábava » Dnes

Většina nejcennějších světoznámých obrazů se v současné době nachází v muzeích či soukromých sbírkách. Jejich majitelé se takových pokladů neradi zbavují, mají totiž často nevyčíslitelnou hodnotu. Přesto se ale čas od času některé veledílo dostane do aukce, nebo ho soukromě zakoupí miliardář, který si drahou sbírku umění může dovolit. Víte, které malby se prodaly za nejvyšší částky? Deset nejdražších obrazů světa si můžete prohlédnout v

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Dě*ko, neukazuj p**el! Drsná válka mámy Štikové s prostitutkou

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Monika Štiková (46) byla vždy výraznou a kontroverzní osobou, která mívá občas problém držet jazyk za zuby. Přesvědčit jsme se o tom mohli v reality show Štiky, kde se často hádala s celou svou rodinou. Sociální sítě teď rozvířily její komentáře na adresu prostitutky Lenky, která se svou profesí netají a dokonce o řemesle vede na internetu deník. 

Aha! online - bulvární portál

Markéta Hrubešová: Vyzradila důvod, proč už nehraje!

ahaonline.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Poslední roli ve filmu měla herečka Markéta Hrubešová (47) v roce 2017. Od té doby se herectví tolik nevěnuje. Proč je tomu tak a co ji momentálně živí?

Autoforum.cz

Čech přetvořil Škodu Octavia Combi RS v drsně vyhlížející rodinnou střelu

Autoforum.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Sériová Octavia RS je nenápadné auto, které umí skloubit praktičnost s rychlostí. Grafik ukazuje, jak by mohla vypadat, kdyby druhý jmenovaný aspekt převážil nad tím prvním. (Mirek Mazal)

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Bangladéšské řádění: O životě a smrti rozhoduje obřízka

Epochaplus.cz | Zábava » Dnes

V budovách univerzity v Dháce se ozývá střelba. Na její areál je zaměřena pozornost hned několika světových televizních štábů. V oknech budovy jsou vidět záblesky. Uvnitř tou dobou probíhá peklo. Pákistánská armáda již druhý den operuje na území Východního Pákistánu, které jen před několika desítkami hodin vyhlásilo nezávislost jako Bangladéš. Nic takového ale nemůže vojenská […]

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 24116 zpráv / článků

novější123456789starší