23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Břeclavské rekordy zvedly laťky: Totálně opilý cyklista i povaleč a řidič „sprinter“

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Hned tři místní rekordy pokořili v posledních dnech „borci“ v Břeclavi. První dva se zasloužili o zvýšení laťky ve statistikách spotřeby alkoholu. Strážníci totiž přistihli dosud zřejmě nejvíce opilého cyklistu ve městě a také bezvládného spáče s nejvyšším naměřeným alkoholem. Třetím výtečníkem je řidič, který maximální povolenou rychlost překročil o 78 km v hodině.

Autoforum.cz

Stále přísnější pravidla EU pohřbila další výjimečný motor a s ním i celý model

Autoforum.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Naposledy před pár měsíci byl upraven kvůli nastupující normě Euro vyžadující filtry pevných částic i u benzinových motorů, jenže letos se šrouby utahují zas. A to je na motor 5,5 V8 od AMG moc a s ním i na celý roadster SL 63. (Petr Prokopec)

Novinky.cz

Novou elektrickou Hondu už lze objednávat

Novinky.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

I když první auto bude oficiálně dodáno až na jaře roku 2020 a sériová verze ještě ani nebyla představena, už dnes si mohou zájemci ze čtyř zemí Evropy objednat novou Hondu e. Ovšem cenu první edice se předem jen tak nedozvědí.

Reflex.cz

Nejstarší žijící suchozemské zvíře na světě je želvák obrovský jménem Jonatán, je mu 187 let. Seznamte se

Reflex.cz | Zábava » Dnes

Když se Jonatán narodil, svět ještě neznal telefon, fotografii ani žárovku. U nás byl toho roku zahájen provoz koněspřežky a v jižní Anglii nalezen jeden z prvních dinosaurů druhu Hylaeosaurus. První želvy se na Zemi objevily společně s prehistorickými ještěry. Ty ale Jonatán nepamatuje. Přesto toho zažil už spoustu.

Novinky.cz

Tipy na víkend: Na degustace vína nebo ochutnávku hmyzích specialit

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » Dnes

Nadcházejícímu víkendu budou kralovat food festivaly. Konají se prakticky po celé republice a nabízejí skutečně pestrou plejádu pokrmů. V Brně budete moci ochutnat extrémní kuchyni, do níž patří také hmyzí speciality, prvorepublikové dobroty se chystají ve Volyni. Koná se také několik vinařských akcí.

Novinky.cz

Ženě se ztrácely z domu peníze, okrádala ji nejlepší kamarádka

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » Dnes

Devětatřicetiletá Samantha Robsonová z anglického Macclesfieldu měla, stejně jako mnoho jiných žen, nejlepší kamarádku. Alespoň si to myslela do doby, než zjistila, že právě žena, které důvěřovala a svěřovala se, ji okrádala.

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Sověti si servítky neberou: Poláci jako oběti mučení a lovná zvěř!

Epochaplus.cz | Zábava » Dnes

Během roku 1944 vytlačila sovětská vojska z Polska vojáky německého wehrmachtu i jednotky SS. Současně se však někteří členové Rudé armády a především NKVD podíleli na odporných masakrech polského obyvatelstva, zejména antikomunistů a členů Zemské armády! Oknem proniká světlo dovnitř nechvalně proslaveného moskevského vězení Butyrka. V letech hrůzovlády diktátora Josifa Vissarionoviče Stalina (1878–1953) se Butyrka […]

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

ONLINE Eurovolby 2019: Kdo dosáhne na tučné platy v Bruselu? Volit začali i Britové

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Evropské volby jsou tu, v EU již odstartovaly, na řadě je nyní i Česko, kde se tradičně volí v pátek i sobotu. Dění z průběhu eurovoleb 2019 budeme na Blesk.cz sledovat tradičně online. A přineseme i informace, postřehy, videa či fotografie z jednotlivých štábů, které se budou otevírat v neděli večer.

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 24129 zpráv / článků

novější123456789starší