20. února, 2019 - svátek má Oldřich

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Aha! online - bulvární portál

Zachránili sebevražedkyni!

ahaonline.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Na zavolání ženy (53), že jí někdo chce ukrást automobil, dorazila počátkem února do malé obce na Třebíčsku policejní hlídka. Žena jí otevřela až po dlouhé chvíli a vzápětí mezi dveřmi ztratila vědomí. 

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

„Sebrali nám půl svátku.“ Volno na Velký pátek bude až od 14:00, rozhodli v Rakousku

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Jen o nějakou tu hodinu dřív moci jít už letos na Velký pátek Rakušané z práce domů. Spolková vláda se totiž dohodla, že den, kdy si křesťané připomínají smrt Ježíše Krista, bude svátkem, ale až od 14:00. Ministři tak reagovali na nedávné rozhodnutí Soudního dvora EU, který označil dosavadní ustanovení, podle nějž je Velký pátek svátkem jen pro členy některých církví, za diskriminační. Zatímco zástupci zaměstnanců v debatě uplynulých dní žádali, aby

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Drogy ve Výměně manželek? Jen jsem si šla pro kalhotky, brání se Tereza

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Jako by nestačilo, že Tereza (26) ve Výměně manželek přes den spí a péči o náhradní rodinu nechává na teprve sedmileté holčičce! Kromě toho se objevilo i podezření, že před domem kouřila trávu! Ona má ovšem po ruce překvapivou výmluvu.

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Plug-in hybrid Scania zajišťuje tiché zásobování v nočních hodinách

Auto.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Nový nákladní automobil značky Scania může díky svému tichému plug-in hybridnímu pohonu sloužit k zásobování v centru Stockholmu, do nějž konvenční nákladní vozy v nočních hodinách nemohou.

Autoforum.cz

Designér vysvětlil, proč mají snad všechna moderní auta na hraně blatníků plochý lem

Autoforum.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Je jedno, jestli jde o Škodu, Bugatti nebo třeba BMW, jsou prakticky na všem, bez ohledu na design zbytku vozu. Proč se v případě tohoto detailu vydali téměř všichni jedním směrem? (Mirek Mazal)

21stoleti.cz

Kamarád ke sdílení

21stoleti.cz | Zábava » Dnes

Automobilky se již pilně připravují na letošní ženevský autosalon a vymýšlejí inovace, aby co nejvíce zazářily. Krátce před samotným festivalem představil svou novinku i francouzský Citroën. Citroën sází na myšlenku, že mladí lidé již nepotřebují a hlavně nechtějí automobily vlastnit, přišel tedy s konceptem, který sází na systém sdílení aut. V Ženevě představí model Ami...

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

To musíte vědět! Které metropole přežijí vodní apokalypsu?

Epochaplus.cz | Zábava » Dnes

Hrozivé hurikány, devastující bouře a ničivé záplavy sužují stále více pobřežních měst. Ta se pod přívaly vody začínají potápět. Jakartě, Benátkám, Miami a řadě dalších hrozí, že se brzy ocitnou zcela pod vodou. Proč se to děje? Je možné tomu zabránit? Hladina světových oceánů se zvyšuje. Podle vědců v důsledku globálního oteplování (teplejší kapalina má větší […]

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Cestovatelský veletrh Holiday World přiveze exotiku do Prahy! 5 důvodů, proč vyrazit pro zájezd do Holešovic

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Na dvacátý osmý ročník cestovatelského veletrhu dorazí do Prahy zástupci 40 zemí světa i cestovatelských perel z Česka. Poradíme, proč na veletrh vyrazit, ať už plánujete výlet do exotiky, nebo ne.

Dobrý Anděl

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 7282 zpráv / článků

novější123456789starší