14. srpna, 2018 - svátek má Alan

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Google oznámil název Androidu 9.0. Zvykejte si na cukrovinkové označení Pie

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Google v průběhu noci oznámil název nejnovější verze operačního systému. Nakonec to nebude Popsicle ani Pinapple Pie, ale jednoduše a krátce - Android 9.0 Pie (pozn.red.: v překladu „koláč“ nebo „závin“). V souvislosti s oznámením finálního označení systému Google samozřejmě vztyčil i tematickou sochu v Googleplexu. Není ale nijak výrazně poutává, zelený Android je obklopen dvěma částmi koláčku.

Novinky.cz

S BMW M5 jsme zkusili zrychlit na 300 km/h, trvalo to jen 33 sekund

Novinky.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

BMW M5 je aktuálně nejrychlejším vozem z produkce mnichovské automobilky. S výkonem 600 koní je to i jedno z nejrychlejších sériových aut, jaká si můžete koupit. M5 jsme vyzkoušeli na samotném limitu.

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Modernizovaná Honda Civic 2019: Bude více sportovní!

Auto.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Současná Honda Civic se brzy dočká modernizace. A to i přesto, že je na evropském trhu teprve od loňského roku. V Americe se ovšem prodává už od roku 2015.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Lejla Abbasová má dvojčata! Rodila předčasně, děti musely do inkubátoru

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Čokoládová kráska Lejla Abbasová (38) se už před třemi týdny stala čtyřnásobnou matkou! Dvojčátka, která má s tureckým podnikatelem Volkanem Kaynakem, totiž přišla na svět předčasně. Zůstávají proto v inkubátorech v porodnici v Podolí.

Aha! online - bulvární portál

Tragédie na italské dálnici: Desítky mrtvých po zřícení mostu

ahaonline.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

V italském Janově se za provozu zřítil dálniční most. Podle listu Daily Mail uvedla záchranná služba, že při zřícení zemřely desítky lidí.

Aha! online - bulvární portál

Pád italského "Nuseláku": Mezi zřícenými vozidly byl i český kamion!

ahaonline.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

V italském Janově se za provozu zřítil dálniční most. Podle listu Daily Mail uvedla záchranná služba, že při zřícení zemřely desítky lidí. Mezi zřícenými vozidly byl i český kamion, jeho šofér ale naštěstí přežil a v současnosti je podrobován vyšetření v janovské nemocnci. 

Odhaleno.cz

Herec Chris Pratt randí s dcerou Arnolda Schwarzeneggera

Odhaleno.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Herec Chris Pratt před rokem oznámil, že se rozvede s manželkou Annou Faris, s níž má syna Jacka. Dvanáct měsíců po bolestném zážitku, jímž pro něj rozpad manželství byl, už je ale zase zamilovaný a šťastný. Randí s dcerou Arnolda Schwarzeneggera. Se spisovatelkou Katherine Schwarzeneggerovou si užívá romantické večeře a v neděli 12. srpna spolu dokonce vyrazili na bohoslužbu do

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Smutné loučení ve Strašnicích: Rodina doprovodila dva utonulé chlapce (†5 a †7) na poslední cestu

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Obrovská tragédie postihla vietnamskou rodinu 2. srpna, kdy si dvě sestřenice vyrazily se svými syny na koupaliště Lhota. Dva vzdálení bratranci (†5 a †7) se v jezeře utopili. Podle různých svědků personál koupaliště matkám při hledání ztracených kluků dostatečně nepomáhal, jejich bezvládná tělíčka našel až policejní potápěč na dně jezera. V úterý 14. srpna se s nimi přišla rozloučit rodina a známí do krematoria ve Strašnicích. 

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 23606 zpráv / článků

novější123456789starší