20. února, 2019 - svátek má Oldřich

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Hypotéky zdražily na tři procenta. Trh zamrzl, Češi se do bank nehrnou

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Průměrná úroková sazba hypoték v lednu dále stoupla na 3,00 procenta z prosincových 2,91 procenta. Vyplývá to z údajů Fincentra Hypoindexu. Na minimu byla sazba v prosinci 2016, a to na 1,77 procenta. Loni v lednu byla na 2,28 procenta. Rostoucí sazby přilákaly do bank nejméně klientů za posledních pět let.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Brit uvízl na Letišti Václava Havla: S jeho pasem odcestoval kamarád, omylu si všiml až v Anglii

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Tak trochu jako Tom Hanks ve filmu Terminál se mohl cítit britský občan Steve Vincent. Brit po pobytu v Praze uvízl na Letišti Václava Havla, s jeho pasem totiž omylem odcestoval jeho kamarád. Ten s cizím dokladem nevědomky úspěšně prošel přes čtyři kontroly, včetně přestupu v Amsterodamu. Omylu si všiml až doma v Newcastlu.

Euro.cz

Tipy, jak si snadno bokem vydělat peníze

Euro.cz | Zábava » Dnes

Peněz není nikdy dost. Zejména pokud bojujete každý měsíc s tím, zda se svým běžným příjmem vyjdete. Nabízí se řada možností, jak si přijít k nějakým penězům „bokem“.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Matky nechávají dívky obřezat i před svatební nocí, řekla Abbasová. Bojuje o změnu

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Čím více problém ženské obřízky kritizujeme, tím více se v lidech zakořeňuje, varovala v pořadu Blesku Epicentrum Lejla Abbasová. Sama založila nadační fond Asante Kenya, který se právě proti ženské obřízce snaží bojovat. Podle Abbasové nejvíce pomáhá vzdělání, kdy ty dívky si uvědomí, co si můžou dovolit a také si partnerský a sexuální život užijí. Přesvědčit lidi, aby upustili od ženské obřízky, je podle Abbasové velmi složité.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Dispečerka pražské záchranky Kristýna (23): „Volající mi po resuscitaci maminky řekl, že jsem zlatíčko“

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Kristýna Březinová pracuje od loňského léta jako dispečerka u pražské záchranky. Za relativně krátkou dobu má za sebou celou řadu kuriózních i závažných telefonátů. Podle třiadvacetileté dispečerky je důležité přistupovat ke všem volajícím stejně a bez předsudků. Nejvíc Kristýnu potěšilo, když jí po úspěšné resuscitaci maminky volající řekl, že je zlatíčko.

Novinky.cz

Toužíte žít déle? Vyhněte se těmto potravinám

Novinky.cz | Zábava » Zdraví aktuálně » Dnes

Častá konzumace průmyslově zpracovaných potravin zkracuje život, a to velmi podobě jako kouření či nedostatek pohybu. Přesto je produkce těchto potravin neustále na vzestupu. Je to dáno i tím, že mnoho z těchto výrobků se tváří jako zdravé a dietní.

21stoleti.cz

Idiopatická plicní fibróza – vzácné onemocnění, které je třeba objevit včas

21stoleti.cz | Zábava » Dnes

Šanci na delší a kvalitnější život dostali 3 lidé, u nichž lékaři potvrdili, že mají idiopatickou plicní fibrózu (IPF). Nemoc, která ničí plicní sklípky, jizví plíce a znemožňuje člověku dýchat. Tito lidé, stejně jako téměř 800 dalších, využili nabídky plicních lékařů na vyšetření zdarma v rámci Týdne idiopatické plicní fibrózy. Jakmile lékaři diagnózu potvrdili, poslali nemocné do specializovaných...

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Starověké zákony: Ženu žijící s více muži čeká ukamenování!

Epochaplus.cz | Zábava » Dnes

Mladá žena se snaží si lokty chránit obličej. Daří se jí to jenom chvilku. Prší na ni déšť kamenů s nápisy vyrytými v klínovém písmu. Jeden ji trefí do hlavy. Křičí bolestí. Lidé jí její zločin nemohou zapomenout. Provinila se ale jenom tím, že si vybrala dva manžely. „To je ta, která necudně a nemravně […]

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 7282 zpráv / článků

novější123456789starší