23. září, 2017 - svátek má Berta

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Muž, který vylákal z žen dva a půl milionu, je ve vazbě. Policie hledá další poškozené

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Dva a půl milionu! Takovou částku se povedlo vylákat jednatřicetiletému muži nejméně z deseti žen, které poznal na internetové seznamce. Muž, který několikrát změnil jméno, je od začátku září ve vazbě, policie hledá další poškozené.

Novinky.cz

Američanka natočila, jak se rodinný dům po padesáti letech propadl do země

Novinky.cz | Zábava » Dnes

Američanka Ellen Millerová žila se svou rodinou téměř 49 let v domě ve floridské Apopce. V úterý se však těsně vedle něj vytvořila obří díra a část domu v ní zmizela. Majitelčina vnučka kolaps letitého domova její rodiny natočila, informoval server časopisu Time.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Severní Korea se otřásla: Zemětřesení způsobila exploze, míní Čína

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

V Severní Koreji bylo dnes zaznamenáno zemětřesení o síle 3,4 stupně, které mělo ohnisko na zemském povrchu nepříliš daleko od místa, kde KLDR provádí jaderné testy. Informovaly o tom úřady sousedních zemí. Čínská geologická služba uvedla, že se zřejmě jedná o důsledky exploze, ale jihokorejská meteorologická agentura v prvotních odhadech otřesy označila za zřejmý důsledek tektonické činnosti.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Milovnice psů, herečka Tereza Brodská: Po 16 letech přišla o nejlepší přítelkyni!

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Šestnáct let jí dělala společnost. Před několika měsíci se ale Tereza Brodská (49) musela s milovanou ohařkou Elsou rozloučit. Teď má v posteli malého náhradníka – křížence čivavy Konráda.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Důchodcům chtějí přidat 475 korun. Šlechtová se pustila do Marksové, ta mluví o „vlčí mlze“

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová oznámila, že díky krokům současné vlády premiéra Bohuslava Sobotky (oba ČSSD) bude možné důchodcům přidat v průměru 475 korun měsíčně navíc. Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (ANO) se do ní však pustila kvůli tomu, že jde o předvolební tah a „výstřel bez projednávání státního rozpočtu“. O penzích a přidání důchodcům má v pondělí jednat právě vláda.

Novinky.cz

Toyota Celica se vrátí

Novinky.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Už zanedlouho se objeví nová sportovní ikona v týmu Toyoty. Navrátí se model Supra. Tak proč píšeme v titulku o Celice? To je proto, že ta se vrátí taky.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Ne každý pohyb kloubům prospívá. Sportujte, ale zdravě!

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Pohyb, pohyb a ještě jednou pohyb! Zdá se, že je to zaklínadlo, které doporučují odborníci ze všech stran jako nejúčinnější prevenci, jak proti bolestem kloubů, tak i pro jejich pevné a dlouhé zdraví. Málokdy už zazní, že ne každý pohyb je zdravý a že nadměrné množství nebo extrémní intenzita pohybu může být pro klouby naopak zničující.

Aha! online - bulvární portál

Herec Michal Dlouhý: Co říká na Vicu Kerekes?

ahaonline.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

I když prý herectví pro něj není až tak podstatné, jde z role do role. Jeho poslední rolí je legendární kapitán Exner, který pro slabost pro krásné ženy, drahá auta a dobré jídlo. Co si Dlouhý myslí o krásce Vice Kerekes se kterou si zahrál? Má pro ni také slabost?

Dobrý Anděl

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 19666 zpráv / článků

novější123456789starší