14. srpna, 2018 - svátek má Alan

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Náhlá smrt oblíbené fotografky Áji Dvořáčkové (†52). Byla to sebevražda? Policie vyloučila cizí zavinění

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Mezi muzikanty byla oblíbená nejenom pro své originální fotky, z nichž atmosféra koncertu doslova tryskala, ale i pro svou veselou povahu. Fotografka Ája Dvořáčková (†52) byla 13. srpna nalezena mrtvá ve svém bytě. Co se stalo?

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Nový pražský trolejbus je mimo provoz: Kvůli křovinořezu má rozbité sklo u dveří

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Trolejbus, který se do Prahy po 46 letech vrátil 1. července, vydržel na silnicích hlavního města měsíc a půl. V pondělí měl totiž nehodu, a tak je linka 58 mezi Palmovkou a Letňany, kterou jediný dopravní prostředek svého druhu v hlavním městě obsluhuje, dočasně mimo provoz. V celé patálii je přitom trolejbus nevinně – sklo u jeho dveří totiž rozbil tvrdý předmět, který odmrštil křovinořez při sekání trávy.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Vražda prodavačky (†49) v Liberci: Před soud míří údajná oběť (39) loupežného přepadení!

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Z lednové vraždy prodavačky v Liberci byl obžalován 39letý muž, který se zprvu vydával za oběť loupežného přepadení a dokonce vše oznámil na tísňovou linku. Hrozí mu až výjimečný trest. 

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

ONLINE Nejméně 22 mrtvých při zhroucení mostu v Itálii. V troskách hledají přeživší

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Na frekventované dálnici v Janově na severu Itálie se v úterý zřítilo několik desítek metrů mostu. V tu dobu po něm jezdila auta. Podle deníku La Repubblica nějaké vozy spadly dolů, neštěstí si vyžádalo podle nejnovější bilance 22 mrtvých. Na místě jsou desítky záchranářů, kteří v troskách hledají přeživší. V době zřícení mostu po něm jel i kamion české firmy SPED-IT. Jeho řidič přežil, je v péči italských lékařů. Dramatickou situaci sledujeme online.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Muž z Opavy žil s mrtvolou manželky: Z bytu se linul nesnesitelný zápach

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Hrůzný případ vyšetřuje v těchto dnech opavská policie. Z jednoho z bytů v Mostní ulici se dlouhé dny linul nesnesitelný zápach. Když policisté do bytu přišli, čekal je šok.

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Nebaví vás chodit do práce? Zkuste 8 zaměstnání z říše snů

Epochaplus.cz | Zábava » Dnes

Máte pocit, že v kanceláři už nevydržíte ani o minutu déle? Že dalšímu protivnému zákazníkovi už opravdu řeknete, ať jde do háje? Proč nezkusit dělat něco jiného? Můžete totiž být placeni i za to, že se klouzáte na tobogánu či spíte v luxusních postelích. Jak vypadají nejlepší zaměstnání na světě? Správce exotického ostrova Na kolik si přijdete?: […]

Odhaleno.cz

Otec Meghan Markle lhal a třískl s telefonem princi Harrymu

Odhaleno.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Otec Meghan Markle alias vévodkyně ze Sussexu je chorobný lhář. Nechal se podplatit bulvárem a dokonce s ním inscenoval focení, které mělo ve čtenářích vzbuzovat soucit a vrhat negativní světlo na Meghan a britskou královskou rodinu. Že se prodává paparazziům, několikrát lživě popřel. A když ho konfrontoval princ Harry, třískl mu telefonem.

Novinky.cz

Bagrista rozboural nově postavené domy, protože nedostal zaplaceno

Novinky.cz | Zábava » Dnes

Policie v britském Buntingfordu, ležícím zhruba 50 kilometrů severně od Londýna, zatkla jedenatřicetiletého dělníka Daniela Neagu, který za pomoci bagru pobořil téměř dostavěné domy. Neagu se pro demolici rozhodl, protože prý nedostal mzdu.

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 23606 zpráv / článků

novější123456789starší