11. prosince, 2018 - svátek má Dana

Zábava a zajímavosti

Přidej článek

Zábava: Poslední zprávy a aktuality

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Vánoce: Po čem ženy touží?

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Dárky mají pro ženy velkou důležitost a není radno je podceňovat. Víte, co si vaše dáma (maminka, manželka, babička či dcera) přeje?  Raději opatrně sondujte, ať misto parfému nedarujeta mop, nebo naopak. 

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Smrtící jízda Jana Kočky ml. (†28) na D11: Výsledky vyšetřování přinutily policii jednat!

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Policisté konečně zveřejnili nové informace z vyšetřování smrtelné nehody Jana Kočky mladšího (†28). Kočka koncem září brzy ráno najel do protisměru na dálnici D11 a po několika kilometrech, které ujel ve vysoké rychlosti, se čelně srazil s kamionem. Zemřel jak člen kolotočářského impéria, tak i řidič nákladního vozidla Miloslav (†28).

Novinky.cz

V Jindřichově Hradci mají 500 let starou černou kuchyni

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » Dnes

Díky sladké kaši, která se rozdávala na Zelený čtvrtek chudým, zůstala na zámku Jindřichův Hradec černá kuchyně stará 500 let. V prostoru velkém 70 metrů čtverečních jsou zachované i pece ze 17. století, což je v ČR jedinečné. Černá kuchyně spjatá s legendou o bílé paní je nyní otevřená při akci Adventní dny, která loni přilákala 12 000 lidí, uvedl kastelán Jan Mikeš.

Autoforum.cz

Ford si nechal patentovat nové řešení bezpečnostních pásů, pustí do nich proud

Autoforum.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Novinka míří za vyšším pohodlím, které byste možná čekali od značek, jako je Rolls-Royce. Americké firmy ale mají bohatou tradici v zavádění čehokoli vyhřívaného a pás jsou další na řadě. (Petr Prokopec)

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Steam bude štědřejší, úspěšným vývojářům ponechá více peněz

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Nové změny ve vybírání poplatků od vývojářů oznámil o víkendu největší online obchod s hrami Steam. Ze zisku z nejúspěšnějších titulů si bude brát méně peněz, čímž chce velké značky nalákat, aby u nich prodávaly hry.    

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Vlastina Svátková dva roky po svatbě: Krize! Spíme odděleně, přiznala

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Brali se po kratší známosti, slovenská herečka Vlastina Svátková (36) záhy po svatbě s filmovým producentem Jiřím Kounickým (38) porodila společného syna Matyáše. Věřila, že jsou s manželem spřízněné duše, jenže už po dvou letech přišla krize. A pěkně velká. Manželé spí dokonce odděleně.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Migranti zahltili další dovolenkový ráj. „Vymyká se to,“ hlásí z Kypru ministr

Blesk.cz | Zábava » Bulvár aktuálně » Dnes

Oblíbená turistická destinace Kypr se v posledním roce potýká s přílivem uprchlíků ze zemí Blízkého východu. Ostrov migranti vnímají jako přestupovou stanicí, většina z nich se chce dostat do Německa nebo jinam do Evropy. Vláda evropské části Kypru se obrátila na Brusel a dožaduje se zásahu Evropské unie, na ostrov mezitím míří další vlna uprchlíků, informoval deník Guardian. Podle místopředsedy Asociace českých cestovních kanceláří ČR Jana Papeže je

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

V Rusku postavili klasický Ford Mustang. Elektrický, přirozeně...

Auto.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Ford Mustang modelového roku 1967 posloužil za vzor pro projekt R67 ruské společnosti Aviar Motors. Ten spojuje styl druhé poloviny šedesátých let s moderním elektrickým pohonným systémem.

Život Dětem

V sekci Zábava a zajímavosti je zařazeno 27182 zpráv / článků

novější123456789starší