24. ledna, 2019 - svátek má Milena

ČT sport: Přehled zpráv a článků

Další česká finalistka. Na Australian Open si o titul zahraje i Krejčíková

ČT sport | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

České barvy jsou v Melbourne hodně vidět. Barbora Krejčíková si na Australian Open zahraje o titul ve smíšené čtyřhře. Česká hráčka postoupila do finále s Američanem Rajeevem Ramem. Třetí nasazený pár si v semifinále poradil se Španělkou Marií José Martínezovou a Britem Nealem Skupskim 6:0 a 6:4.

Nová sezona, stejný favorit. Ogier cílí na sedmý titul mistra světa

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » Dnes

Na stejném místě jako před rokem a se stejným favoritem začne nová sezona mistrovství světa v automobilových soutěžích. Prvním závodem seriálu bude opět Rallye Monte Carlo a hlavní aspirant na vítězství se také nezměnil. Sébastien Ogier se na své oblíbené soutěži pokusí vykročit za sedmým titulem v řadě.

Biatlonový kolotoč vítá jihotyrolská Anterselva. Krása střídá nádheru, ale stojí to síly

ČT sport | Sportovní » Dnes

Druhý trimestr Světového poháru v biatlonu spěje do finále. Šestou zastávku sezony obstará italská Anterselva. Krásné výhledy zde nicméně kompenzuje vysoká nadmořská výška. A ta ne každému svědčí. Po dvou měsících se ukáže v reprezentační sestavě Adam Václavík. Naopak Jakub Štvrtecký se připravuje na mistrovství světa juniorů. Složení českých

ON-LINE: Karolína Plíšková - Ósakaová 1:1 na sety. Kvitová je poprvé ve finále Australian Open

Šance na české grandslamové finále v ženské kategorii je blíže než kdykoli v minulosti. Do závěrečného duelu o titul už postoupila Petra Kvitová, která porazila americkou senzaci Danielle Collinsovou 7:6 a 6:0. Po nich v Rod Laver Areně bojuje Karolína Plíšková s Naomi Ósakaovou z Japonska. Textovou on-line reportáž z obou semifinálových zápasů

Sevilla si ve Španělském poháru vyšlápla na Barcelonu, té Boateng nepomohl

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Sevillas v úvodním čtvrtfinále Španělského poháru doma porazila Barcelonu 2:0 a vytvořila si slibnou pozici do odvety, která se hraje za týden. Pouze na lavičce vítězů zůstal český brankář Tomáš Vaclík, katalánským obhájcům trofeje zase chyběl hvězdný útočník Lionel Messi.

Hráčky USK nestačily na Bourges a v Eurolize přišly o druhé místo

ČT sport | Sportovní » 23. leden, 2019

Basketbalistky USK Praha v desátém kole Evropské ligy prohrály 70:81 v Bourges. Přišly tak o druhé místo, na kterém je vystřídal právě soupeř z Francie. Český celek navíc zaznamenal třetí porážku za sebou, což je jeho nejdelší série bez vítězství za poslední dva roky.

Bolt a fotbal? Už ne. Měl jsem na to jít jinak, přiznal

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » 23. leden, 2019

Pro někoho absolutně nepřekvapivé, pro dalšího už méně. Osminásobný olympijský vítěz Usain Bolt vzdal snahu stát se po své mimořádně úspěšné atletické kariéře profesionálním fotbalistou. Dvaatřicetiletý Jamajčan se chce věnovat už jen byznysu.

Vsetín zaváhal v Havířově a Dukla vede první ligu o pět bodů

ČT sport | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2019

Jihlava porazila v 49. kole druhé nejvyšší soutěže poslední Kadaň 5:2 a v čele tabulky zvýšila náskok na pět bodů. Druhý Vsetín totiž podlehl Havířovu 2:5. O tři body za Valachy se nachází Kladno, jež si poradilo s Benátkami nad Jizerou 5:1. České Budějovice zvítězily po obratu nad Přerovem 2:1 v prodloužení.