18. listopadu, 2018 - svátek má Romana

ČT sport: Přehled zpráv a článků

Ještě vyhrát v Belgii, říká Karolína Elhotová. Stíhá dávat koše i hlídat sestře syna

ČT sport | Sportovní » Dnes

Sestry Elhotovy táhnou basketbalovou reprezentaci, která postoupila na mistrovství Evropy v příštím roce. Vedle kapitánky Kateřiny Elhotové vyrostla v oporu týmu i její mladší sestra Karolína. V pěti z posledních osmi zápasech byla nejlepší střelkyní českého výběru i v sobotu 20 body řídila výhru ve Švýcarsku 88:53, která už definitivně znamená postup

Šok ve Valencii – vyhrál patnáctiletý Öncü. Kornfeil po pádu dojel pro bod

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » Dnes

Jakub Kornfeil získal v deštivém závodě ve Valencii bod za patnácté místo, pro něž si dojel i přes pád a zůstal v konečném pořadí Moto3 osmý. K sedmé pozici mu scházel jediný bod. Hned první start v mistrovství světa proměnil v triumf teprve patnáctiletý Turek Can Öncü. Letošní vítěz Red Bull Rockies Cupu se tak stal nejmladším vítězem závodu MS v

Ani Walkerových 60 bodů Charlotte nestačilo, v poslední vteřině rozhodl Butler

Kemba Walker, basketbalista Charlotte, v NBA zářil. Vylepšil si 60 body osobní maximum a stanovil nový klubový rekord. Hornets ale navzdory dosud nejlepšímu střeleckému výkonu v sezoně prohráli s Philadelphií 119:122 po prodloužení. Vítěznou tříbodovou střelu dal 0,3 sekundy před koncem prodloužení autor celkem 15 bodů Jimmy Butler, který chvíli předtím

Drama v Austrálii: Neuville i Tänak havarovali, titul udržel Ogier

Už šestou sezonu má světová rallye stejného vládce. Francouz Sébastien Ogier udržel titul mistra světa v automobilových soutěžích, ale tentokrát to bylo hodně dramatické. V závěrečné Australské rallye dojel pátý, jeho rivalové v boji o titul Belgičan Thierry Neuville a Estonec Ott Tänak ale závod nedokončili. Poslední letošní soutěž vyhrál Fin

Sáblíková skončila v Obihiru na 3000 metrů třetí. Jsem spokojená, řekla

Třetím místem začala Martina Sáblíková Světový pohár rychlobruslařů na 3000 metrů. V japonském Obihiru česká hvězda dlouhých tratích v úvodním závodě sezony podlehla Esmee Visserové z Nizozermska a Rusce Natalii Voroninové. Pro olympijskou vítězku z Pchjongčchangu na 5000 metrů Visserovou je to vůbec první triumf v prestižním seriálu.

Jestli Stoch něco zkusí, klidně do něj zajedu, smál se Souček a věří v sílu Čechů

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Ve Slavii patří k hlavním oporám a oba jsou kamarádi. Pro pondělní večer ale bude muset Tomáš Souček přátelství s Miroslavem Stochem odložit. Český záložník před závěrečným utkáním skupiny Ligy národů přiznává, že svého parťáka klidně zajede, jelikož souboj rivalů je dle něj něco jako derby sešívaných se Spartou. Přímý přenos sledujte v pondělí od 20:15

Portugalsko uhrálo v Itálii remízu a je prvním finalistou Ligy národů

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » 17. listopad, 2018

Portugalská fotbalová reprezentace potvrdila formu. Po remíze 0:0 v Itálii její hráči vyhráli skupinu A3 a jako první si zajistili postup do červnového finálového turnaje. Záložník Sparty Nicolae Stanciu pomohl Rumunsku brankou a asistencí k vítězství 3:0 nad Litvou, přihrávku na gól zaznamenal i další rumunský hráč letenského týmu Alexandru Chipciu.

Jízdu olomouckých volejbalistek neukončila ani Ostrava

ČT sport | Sportovní » 17. listopad, 2018

Jen set dokázaly vzít volejbalistky Ostravy suverénovi extraligy z Olomouce v jeho hale. Ten zaváhal jen v první sadě, v dalších už nenechal nikoho na pochybách, kdo si jde pro vítězství. Olomouc je tak po devátém kole dál na špici tabulky elitní tuzemské soutěže stále bez porážky.