23. září, 2017 - svátek má Berta

ČT sport: Přehled zpráv a článků

Kouzlo Ďolíčku nezafungovalo, rozjetý Jablonec veze tři body

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Skvělou formu v posledních zápasech potvrdil Jablonec i v Ďolíčku. Severočeši pošesté v řadě neprohráli a na půdě Bohemians se jim podařilo zvítězit 1:0 zásluhou Doležalovy branky z 56. minuty. Klokani tak přišli o neporazitelnost na domácím hřišti.

Sigma září dál. Bez potíží přejela Duklu a je druhá

Parádní fazonu ze začátku ligy nadále potvrzuje olomoucká Sigma. Hanáci po dvou gólech Plška v prvním poločase a pojistce Sladkého deset minut před koncem přejeli pražskou Duklu 3:0 a jsou druzí o bod před Slavií. Naopak Dukla letos stále nedokázala na půdě soupeřů zvítězit. Připravujeme podrobnosti.

ŽIVĚ: Třetí kolo Tour Championship

ČT sport | Sportovní » Dnes

Tour Championship v Atlantě v rámci PGA Tour pokračuje třetím dnem. Ve vedení je trojice hráčů Justin Thomas, Paul Casey a Webb Simpson, kteří jdou do dnešního kola s bilancí -7. Přímý přenos sledujte na webu ctsport.cz a po skončení tenisového programu také na programu ČT sport.

Házenkářky Veselí překvapily Michalovce a připravily je o první body

V dohrávce čtvrtého kola interligy házenkářek mezi Veselím nad Moravou a Michalovcemi se překvapivě radovaly Moravanky 29:27 a uštědřily Slovenkám první bodovou ztrátu v sezoně. Z vítězství ve vzájemném duelu se radovaly po pěti letech.

El Shaarawy skolil Udine, AS Řím vyhrálo potřetí za sebou

Poločasové galapředstavení v podání fotbalistů AS Řím určilo ráz zahajovacího utkání 6. kola italské ligy proti Udine, které skončilo vítězstvím domácích 3:1. "Giallorossi" poslal do vedení Edin Džeko, na jehož gól navázal dvěma přesnými zásahy Stephan El Shaarawy. V základní sestavě hostí nastoupila i dvojice českých reprezentantů Jakub Jankto -

Ani napošesté výhra venku. Slávisté ztratili vedení ve Zlíně a vezou jen bod

Mistrovská Slavia má problém. Po šestém zápase venku v lize i pohárech stále neoslavila ani jedno vítězství mimo Eden. Tentokrát na půdě Zlína jen remizovala 1:1, když v závěru ztratila vedení po gólu Škody či vlastní brance některého z domácích Ševců. Laštůvka po střele z levé strany jen vyrazil, Jugas dorážejícího Diopa fauloval a Vukadinovič proměnil

Rossi se vrátí do kolotoče MotoGP z první řady, Abraham odstartuje z páté

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » Dnes

Devítinásobný mistr světa Valentino Rossi obsadil 3. místo v kvalifikaci na Velkou cenu Aragonie. Italský jezdec utrpěl před 23 dny zlomeninu holenní a lýtkové kosti, přesto zahájí VC z první řady. Karel Abraham, český zástupce v prestižním seriálu, skončil patnáctý. V kategorii Moto3 zajel Jakub Kornfeil 25. čas a za nejlepšími zaostal o 1,746 sekundy.

Tottenham vydřel výhru nad West Hamem, dařilo se i oběma Manchesterům

Jejich domácí forma na Wembley není příliš ideální, na hřištích soupeřů jsou ale fotbalisté Tottenhamu nadále stoprocentní. Dokázali to i v dramatickém a vypjatém derby na půdě West Hamu, kde zvítězili 3:2, přestože hráli dvacet minut bez vyloučeného Serge Auriera. K výhře výrazně přispěly dva góly Harryho Kanea. Dvě branky vsítil i Raheem Sterling z