23. dubna, 2018 - svátek má Vojtěch

ČT sport: Přehled zpráv a článků

Šesté finále za osm let. Je to divný, co? Nebo divný. Spíš nenormální, řekla Kvitová

ČT sport | Sportovní » Tenis aktuálně » 22. duben, 2018

Byla to smršť a velké galapředstavení Petry Kvitové. V Německu vybojovala klíčové dva body a mohla se spoluhráčkami plnými doušky vychutnávat postup do finále. Hráčkám světových kvalit, Julii Görgesové a bývalé jedničce Angelique Kerberové, povolila o víkendu dohromady jen devět her a oba zápasy netrvaly v součtu ani dvě hodiny. Kvitová dominantním

Nadal jedenáctým titulem z Monte Carla vytvořil nový rekord

Rafael Nadal a Monte Carlo. Spojení, které stále dokonale funguje. Španělský fenomén v domovině mnoha tenistů pojedenácté vyhrál antukový turnaj série Masters. Ve finále porazil Japonce Keie Nišikoriho 6:3, 6:2 a uhájil první místo ve světovém žebříčku.

Karlovarsko předvedlo proti Kladnu velký obrat a je výhru od titulu

ČT sport | Sportovní » 22. duben, 2018

První dva sety prohráli, pak však zabrali a mohli slavit. Volejbalisté Karlovarska v druhém utkání finálové série extraligy otočili střetnutí s Kladnem a po výhře 3:2 na sety vedou sérii 2:0. To znamená, že v příštím střetnutí už mohou slavit titul.

ŽIVĚ: Karlovarsko - Kladno

Volejbalisté Karlovarska po vítězném vstupu do finálové série extraligy, kdy na kladenské palubovce vyhráli 3:2, jdou do druhého zápasu. Série se hraje na tři vítězná utkání. Exkluzivní přímý přenos sledujte na ctsport.cz.

Brněnská vláda nad extraligou pokračuje. Kometa obhájila titul a má rekord

ČT sport | Sportovní » Hokej aktuálně » 22. duben, 2018

Jméno krále extraligy na Masarykově poháru bude podruhé v řadě stejné, Kometa Brno. Jihomoravané o obhajobě titulu rozhodli už v pátém duelu na ledě Třince, kde zvítězili 4:1, a stejným poměrem ovládli i celou finálovou sérii. Brňané zároveň 13. získaným titulem vytvořili nový rekord.

ŽIVĚ: Třinec - Brno 0:3

Už jen jedno vítězství dělí hokejisty Brna od obhajoby extraligového titulu. První mečbol za stavu série 3:1 má Kometa na ledě Třince, kde v úvodu finále jednou dokázala uspět, a zatím hraje skvěle, když vede 3:0. Přímý přenos sledujte na ČT sport nebo webu ctsport.cz.

Loprais vyhrál Morocco Desert Challenge. Je to velké zadostiučinění, řekl

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » 22. duben, 2018

Do Maroka přijeli hlavně testovat a nakonec si odvážejí triumf. Aleš Loprais s kamionem Tatra vyhrál rallye Morocco Desert Challenge. Zkušený pilot ovládl v osmidenní náročné soutěži v Africe kategorii kamionů a byl nejrychlejší i v absolutním pořadí. Čtvrtý mezi kamiony byl Tomáš Vrátný, v kategorii automobilů skončil druhý Boris Vaculík, který

O titul budou Češky hrát v pražské O2 areně. Narazí na Američanky

Finále Fed Cupu odehrají české tenistky v pražské O2 areně, kde budou usilovat už o jedenáctý titul. Jejich soupeřkami budou obhájkyně titulu Američanky. Rekordmanky soutěže vyhrály semifinále ve Francii, rozhodující třetí bod získala ve čtvrté dvouhře Madison Keysová. Střetnutí se odehraje 10. a 11. listopadu.