18. října, 2018 - svátek má Lukáš

ČT sport: Přehled zpráv a článků

Nymburk byl blízko skalpu obhájce, AEK Atény ale podlehl v prodloužení

ČT sport | Sportovní » 16. říjen, 2018

Basketbalisté Nymburku v pražské hale Královka podlehli 93:94 po druhém prodloužení obhájcům titulu z AEK Atény a v Lize mistrů prohráli i druhý zápas. Český šampion sice ve třetí čtvrtině dokázal zásluhou Vojtěcha Hrubana a Jaromíra Bohačíka vymazat šestnáctibodovou a ve čtvrté dvanáctibodovou ztrátu, ale nakonec byl v prodloužení úspěšnější řecký

ŽIVĚ: Pět změn v základní sestavě. V Charkově nastoupí Pavlenka, Novák, Barák, Jankto a Schick

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » 16. říjen, 2018

Po úspěšném derby na Slovensku bude česká fotbalová reprezentace usilovat o další vítězství v Charkově, kde změří síly v rámci skupinové fáze Ligy národů s Ukrajinou. První vzájemný duel, který se odehrál začátkem září v Uherském Hradišti, opanovali svěřenci hvězdného Andreje Ševčenka. V případě bodového zisku před vlastními příznivci mohou navíc s

Šilhavého aura v Charkově nezafungovala, z postupu se raduje Ukrajina

Po úspěšném debutu na Slovensku zažil nový kouč fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý premiérovou porážku. Ve třetím utkání skupinové fáze Ligy národů se český tým musel podruhé sklonit před Ukrajinou, tentokrát prohrál v Charkově gólem Ruslana Malinovského 0:1. Svěřenci trenéra Andreje Ševčenka si proto zajistili postup mezi elitní mužstva starého

Šilhavého aura fungovala i v Charkově, ale z postupu se raduje Ukrajina

Po úspěšném debutu na Slovensku zažil nový kouč fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý premiérovou porážku. Ve třetím utkání skupinové fáze Ligy národů se český tým musel podruhé sklonit před Ukrajinou, tentokrát prohrál vyrovnanou bitvu v Charkově gólem Ruslana Malinovského 0:1. Svěřenci trenéra Andreje Ševčenka si proto zajistili postup mezi elitní

Šachový vlak ovládl Australan West Guy

Po pěti dnech vyvrcholil unikátní turnaj Šachový vlak, který nemá ve světě obdoby. Poslední úsek absolvovali šachisté z Hradce Králové do Prahy. Turnaje se zúčastnila více než stovka hráčů z celého světa. Celkovým vítězem se stal Australan West Guy.

Jihostroj otočil zápas proti Odolene Vodě a slaví druhé vítězství v sezoně

V dohrávce 3. kola extraligy volejbalisté Českých Budějovic porazili Odolenou Vodu po setech 23:25, 25:20, 25:22 a 25:17. Domácí Jihostroj exceloval na příjmu a byl na tom lépe také v úspěšnosti útoku. Aero tak musí skousnout porážku po překvapivém vítězství nad Kladnem v minulém kole.

Semenyaové se nelíbí nové pravidlo o hormonální léčbě. IAAF ho posunula na březen

Od 1. listopadu mělo platit pravidlo, kdy se běžkyně s vyšší hladinou testosteronu musí podrobit léčbě na snížení těchto hormonů, pokud se chtějí účastnit atletických závodů na 400 metrů až 1 míli. Mezinárodní atletická federace však platnost tohoto pravidla posunula na 26. března. Zasadila se o to hlavně jihoafrická hvězda Caster Semenyaová.

Slovácko řeší špatné výkony vyhozením Korduly i Levého

Vedení prvoligového Slovácka odvolalo trenéra Michala Kordulu a sportovního ředitele Stanislava Levého. Fotbalisty povede asistent Petr Vlachovský.