18. listopadu, 2018 - svátek má Romana

denik.cz: Přehled zpráv a článků

denik.cz

Architektura. Pražští plánovači si k narozeninám nadělili černou tramvaj

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Institut plánování a rozvoje (IPR) funguje v Praze už pět let. V listopadu 2013 se transformoval z Útvaru rozvoje města (ÚRM). Městští plánovači se za tu dobu dostali do povědomí obyvatel hlavního města. IPR si nyní ve spolupráci s dopravním podnikem nadělil k výročí speciální architektonickou tramvaj, která bude jezdit po metropoli celý rok.

denik.cz

Česká devatenáctka zdolala Makedonií a má jistý postup do elitní fáze

denik.cz | Sportovní » 17. listopad, 2018

Čeští fotbaloví reprezentanti do devatenácti let na stadionu třetiligové Kroměříže v kvalifikaci na mistrovství Evropy porazili Makedonii 2:1 a s předstihem si zajistili postup z úvodní do elitní fáze, která se hraje příští rok v březnu. Šampionát se pak v červenci uskuteční v Arménii.

denik.cz

Pátý zápas, pátá výhra. České basketbalistky postoupily na mistrovství Evropy

denik.cz | Sportovní » 17. listopad, 2018

Ani případná prohra v Belgii už nemůže připravit basketbalistky České republiky o postup na evropský šampionát. O tom, že si zahrají v polovině příštího roku v Srbsku a Lotyšsku, rozhodla jejich výhra ve Švýcarsku 88:53. 

denik.cz

Světový pohár v cyklokrosu v Táboře. Češi mezi deseti nejlepšími.

denik.cz | Sportovní » 17. listopad, 2018

Česká republika hostila Světový pohár v cyklokrosu podevatenácté, Tábor podvanácté. Velký závod prestižního seriálu se vrátil do táborského sportovního areláu Komora po pětileté odmlce. Na nejlepší umístění nakonec dosáhl junior Jakub Ťoupalík.

denik.cz

Litvínov dotahoval, ale nedotáhl. Třinec vyhrál 4:2

denik.cz | Sportovní » 17. listopad, 2018

Dva zápasy bez bodů ve dvou dnech. Moravské turné litvínovským hokejistům hrubě nevyšlo. V pátek prohráli v Olomouci 1:3, hned druhý den nestačili na Třinec a odvezli si porážku 2:4.

denik.cz

Nejlepší nemocnice Česka? Podívejte se na zajímavé žebříčky

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 17. listopad, 2018

/ROZHOVOR/ Která je ta nejlepší nemocnice ve vašem okolí? Jednoduchá otázka, na kterou neexistuje jednoznačná odpověď. Pro někoho je nejlepší nemocnice ta, kde mají nejvstřícnější personál, pro jiného ji představuje ústav s nejlepším vybavením. Nejen tyto aspekty do svého výzkumu zahrnula organizace HealthCare Institute. Do jejího celostátního projektu

denik.cz

Teplice budou hrát pohár i na jaře, Duklu zničil hattrickem Jindráček

denik.cz | Sportovní » 17. listopad, 2018

/FOTOGALERIE/ Téměř liduprázdná pražská Juliska byla v pátek v podvečer svědkem hattricku teplického útočníka Martina Jindráčka. V osmifinálovém duelu domácího poháru jeho tři góly poslaly do jarní části soutěže Severočechy.

denik.cz

Odchod z AS nemám v hlavě, řekl Schick, hvězda duelu v Polsku

denik.cz | Sportovní » 16. listopad, 2018

Polsku se ukázal, podal asi nejlepší výkon v národním mužstvu. Patrik Schick ukázal, že pro sebe chce urvat místo prvního útočníka fotbalové reprezentace. K výhře 1:0 přispěl zásadně, po jeho akci rozhodl duel v Gdaňsku Jakub Jankto.

V sekci denik.cz je vloženo 2117 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články