23. září, 2017 - svátek má Berta

denik.cz: Přehled zpráv a článků

denik.cz

Slavia byla k poražení, řekl po remíze zlínský záložník Vukadin Vukadinovič

denik.cz | Sportovní » Dnes

Vypjatý okamžik v 84. minutě zápasu zvládl na jedničku. Zlínský fotbalista Vukadin Vukadinovič proměnil proti Slavii penaltu a zajistil mužstvu remízu 1:1.

denik.cz

Boj o titul se dramatizuje! Lacko bude mít honičku: Zamotává se to, je to špatné

denik.cz | Sportovní » Dnes

/OD ZPRAVODAJE DENÍKU/ Zápletka je na světě. Lídr evropského šampionátu tahačů Adam Lacko překvapivě nezvládl úvodní den předposledního podniku sezony a jeho náskok v čele průběžného pořadí se pořádně smrsknul. Teď vede o 38 bodů.

denik.cz

Já jsem nemehlo, skoro nic neumím, tvrdí o sobě Ester Ledecká

denik.cz | Sportovní » Dnes

Jeden týden válí na prkně, druhý na lyžích. No problem. Pro czechteam.info na sebe prozradila daleko víc. Ester Ledecká by ale k tomu mohla klidně rozjet i kariéru zpěvačky po vzoru svého táty Janka Ledeckého.

denik.cz

OBRAZEM: Krumlovští jsou nadšeni z první úrody z nových vinic

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

 Historicky první vinobraní se v pátek uskutečnilo na nově založené vinici v klášterní zahradě na Tramínu v Českém Krumlově.

denik.cz

Jsem nervózní. Chci, aby byl Adam mistr, říká manželka Lacka. Rady mu nedává

denik.cz | Sportovní » Dnes

/OD ZPRAVODAJE DENÍKU/ Pokaždé, když po závodě vyskočí z tahače, obejme a políbí manželku. Český trucker Adam Lacko z Buggyry kočuje po Evropě společně se svojí ženou Kateřinou a čtyřletým synem Nicolasem.

denik.cz

Rod Laver: Unikátní turnaj. Každý bod hraje roli

denik.cz | Sportovní » Dnes

/ROZHOVOR/ Jediný muž v historii, který dvakrát získal všechny grandslamy v jednom roce. Jeden už v éře profesionálů, čímž je také jedinečný. Majitel jedenácti trofejí z největších světových podniků Rod Laver propůjčil své jméno novému turnaji, na kterém se v Praze představuje tenisová elita v čele s Federerem a Nadalem.

denik.cz

Smržice řeší, kde budou k dostání rajčata ze skleníku. A zda nepřibude další

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Již brzy ve Smržicích vysadí první rajčata v chystaném velkokapacitním skleníku, brzy se tak také zvýší počet volných pracovních míst na Prostějovsku. Zároveň by se také obyvatelé k cherry rajčatům, která ve skleníku u Smržic bude pěstovat firma Agro Haná, měli dostat.

denik.cz

Prohraná sázka fotbalového fanouška: Z Žižkova pěšky až do Pardubic

denik.cz | Sportovní » Dnes

Na fotbalový zápas na hřišti soupeře fanoušci většinou cestují auty, vlaky nebo autobusy. Může se ale stát, že se jeden z fanoušků vsadí s hráčem svého klubu… A prohraje.

V sekci denik.cz je vloženo 1649 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články