23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

denik.cz: Přehled zpráv a článků

denik.cz

Pražská šunka je mezi elitou. Získala označení Zaručené tradiční speciality

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Zápis Pražské šunky na seznam Zaručených tradičních specialit se podařil dojednat zástupcům Ministerstva zemědělství a Českého svazu zpracovatelů masa u Evropské komise (EK). Výrobek s názvem „Pražská šunka“ a evropským žlutomodrým logem tak musí vždy splňovat přesnou recepturu a technologii výroby.

denik.cz

Krnov rozšiřuje průmyslovou zónu, investory ale děsí tvrdá dotační pravidla

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Město Krnov díky státním dotacím vybudovalo infrastrukturu v rozšířené průmyslové zóně Červený dvůr a už jedná se čtyřmi zájemci, kteří si mezi sebou rozdělí zhruba polovinu z připravených deseti hektarů. Dokážou ale investoři naplnit přísná pravidla?

denik.cz

Kontroly pohonných hmot dopadly v roce 2017 nejlépe v české historii

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Česká obchodní inspekce (ČOI) provádí celoročně pravidelnou kontrolu kvality pohonných hmot u čerpacích stanic na území Česka. V loňském roce odebrala celkem 2670 vzorků, z čehož jakostním požadavkům nevyhovělo 26. ČOI uložila během uplynulého roku devatenáctkrát zákaz prodeje na zhruba 103 tisíc litrů pohonných hmot, a to v celkové výši více než tři

denik.cz

Druhý pokus Trpišovského. Uspěje v derby?

denik.cz | Sportovní » Dnes

/INFOGRAFIKA/ První domácí jarní zápas, před fotbalisty Slavie stojí jasný úkol. Po porážce v Jihlavě nemohou chtít z nedělního derby proti Bohemians nic jiného než plný bodový zisk.

denik.cz

Viktoria si zahraje osmifinále Evropské ligy. Postup zpečetil Čermák

denik.cz | Sportovní » 22. únor, 2018

Plzeň - Fotbalisté Viktorie Plzeň ve čtvrteční domácí odvetě play-off Evropské ligy porazili Partizan Bělehrad 2:0 a po remíze 1:1 z minulého týdne v Srbsku postoupili do osmifinále. Soupeře pro další fázi vyřazovacích bojů EL Viktorii určí páteční los v Nyonu.

denik.cz

Dvacet let. Tým pro Nagano psal Hlinka ve Velké Bíteši

denik.cz | Sportovní » 22. únor, 2018

Velká Bíteš – Na zlatý triumf českých hokejistů v Naganu žádný z pamětníků snad nikdo zapomenout ani nemůže, méně se však už ví, že nominace byla oznámena ve Velké Bíteši v restauraci U Raušů. Stalo se tak 19. ledna 1998 na zasedání Výkonného výboru Českého svazu ledního hokeje.

denik.cz

Tykač vyráží nakupovat do Evropy, do posílení holdingu dá miliardu eur

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 22. únor, 2018

Miliardář Pavel Tykač se rozhodl, že svoje výrobně-energetické portfolio rozšíří o obchodní společnosti z celé Evropy. Založil kvůli tomu holding Seven Energy. Jeho hlavním cílem jsou zajímavé akvizice. Rozpočet? Více než miliarda eur (až třicet miliard korun).

denik.cz

ČEZ se stahuje z Bulharska, prodává sedm dceřiných firem

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 22. únor, 2018

Dozorčí rada Skupiny ČEZ schválila prodej bulharských aktiv společnosti Inercom. Jedná se o balík sedmi firem. Energetická společnost přesto označila své čtrnáctileté působení na bulharském trhu za ziskové. Prodej podle ní neohrozí probíhající arbitráž vůči Sofii.

V sekci denik.cz je vloženo 1444 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články