27. května, 2019 - svátek má Valdemar

denik.cz: Přehled zpráv a článků

denik.cz

Jako na horské dráze. Bartošák byl hrdinou i smolařem

denik.cz | Sportovní » Dnes

Snil o medaili. Chtěl ji přivézt malému synovi. Ale místo toho jako náhradník sledoval marný český boj o bronz a promítal si, co vše během posledních dní zažil. Nálož od Kanady, (ne)důvěra trenérů, komentář pro televizi i narození syna. Ano, ani na MS neměl brankář Patrik Bartošák (26) na růžích ustláno.

denik.cz

ČEZ chce prodat majetek v zahraničí. Plánuje modernizaci i nové jaderné bloky

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Česká energetická skupina ČEZ plánuje kromě Bulharska prodat majetek i v Rumunsku a Turecku. Generální ředitel ČEZ Daniel Beneš to řekl deníku Hospodářské noviny (HN). Skupina podle něj zvažuje i prodej elektráren v Polsku. Z prodeje chce získat desítky miliard korun, které použije na výstavbu obnovitelných zdrojů a nových jaderných bloků i modernizaci

denik.cz

Slávista Souček: Teď to konečně oslavíme

denik.cz | Sportovní » Dnes

/ROZHOVOR/ Byl největší hvězdou nejen Slavie, ale celého ligového ročníku. Čtyřiadvacetiletý záložník Tomáš Souček se střelecky prosadil i ve čtvrtém derby proti Spartě a na mistrovském titulu má lví podíl. „Góly Spartě se vždy počítají za víc,“ usmíval se dobře naladěný hráč, o kterého se nyní zajímá půlka Evropy.

denik.cz

Sparťan Frýdek: Nesplnili jsme ani jeden cíl

denik.cz | Sportovní » Dnes

/ROZHOVOR/ Hodně skleslý byl po zápase kapitán Sparty Martin Frýdek. Moc dobře si uvědomoval, že na tuhle sezonu se bude on i jeho spoluhráči snažit co nejrychleji zapomenout. „Bylo to špatné,“ špitl sedmadvacetiletý fotbalista.

denik.cz

Nájezdy nám přece vždycky šly... Jak se fandilo hokejistům v Praze proti Rusku

denik.cz | Sportovní » Dnes

/VIDEO, FOTOGALERIE 2014/ Pražské Staroměstské náměstí v neděli marně hnalo české hokejisty v boji o bronzovou medaili na mistrovství světa v Bratislavě. Po dramatickém zápase, který v přímém přenosu sledovaly tisíce lidí na velkoplošné obrazovce o rozměrech pět krát devět metrů, se v davu radovaly jen hloučky příznivců ruského týmu. Češi podlehli po

denik.cz

Dobrý šampionát? Ano, až na guláš od rozhodčích

denik.cz | Sportovní » Dnes

Je dobojováno, medaile jsou rozdány. Svět má nové mistry světa. Letošní šampionát na Slovensku bavil. Diváci na stadionech i u obrazovek si užili 64 bitev, vidět hokejovou smetánku na živo. Bylo na co koukat.

denik.cz

Viktoria se loučila se sezonou i s Bakošem. Bylo mi smutno, přiznal

denik.cz | Sportovní » Dnes

Hned dvojnásobné loučení zažili hráči i fanoušci Viktorie Plzeň v Doosan Areně v nedělním utkání proti Baníku Ostrava. Zápas, který skončil remízou 1:1, byl nejen závěrečným vystoupením Západočechů v sezoně, ale také posledním zápasem útočníka Marka Bakoše v dresu Viktorie.

denik.cz

Vzhůru na kuželky. Mistr světa je v trenérské péči maminky

denik.cz | Sportovní » Dnes

O slávě a peněžní odměně si mohou nechat jen zdát. Ale co na tom? Kuželky jsou přes všechnu dřinu pro Endrštovy životní láska. Tahle (sokolem oceněná) rodina z Duchcova se vymyká běžným zvykům: syn je mistrem světa. Do kuželny přivedl svou maminku, jež ho pak začala trénovat.

V sekci denik.cz je vloženo 3965 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články