24. března, 2019 - svátek má Gabriel

denik.cz: Přehled zpráv a článků

denik.cz

Nová éra Petrovy boudy přichází. Stavba jde do finiše, otevře na přelomu roku

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

/FOTOGALERIE/ V roce 2011 lehla slavná Petrova bouda popelem. Pět let od ničivého požáru začala na původním místě stavba nového objektu. Letos bude nová Petrovka dokončená a na přelomu roku přivítá první hosty.

denik.cz

Liberec prvně narazil, jeden gól v Boleslavi nestačil

denik.cz | Sportovní » Dnes

Bílí Tygři si prvně v hokejovém play off vylámali zuby. Po dvou domácích jednoznačných čtvrtfinálových výhrách nedělní zápas v Mladé Boleslavi prohráli 1:4 a je jasné, že pondělní duel číslo čtyři nebude na středočeském ledě ten poslední. 

denik.cz

Brazilský odpočinek v Edenu. Hvězdný Coutinho v Praze jen lehce vyklusával

denik.cz | Sportovní » Dnes

Plánované přátelské utkání proti české reprezentaci odehrají až v úterý večer, už dnes se ale brazilské hvězdy představily v Edenu na prvním oficiálním tréninku. Dávka, kterou musely spolknout, nebyla nijak obtížná: pořádné protažení, hra, lehký výklus a hurá nazpět do šaten.

denik.cz

Komplikace pro Slováky. Hapal byl ve Walesu smutný z efektivity

denik.cz | Sportovní » Dnes

Pomýšleli na tři body, ale nemají ani jeden. Fotbalisté Slovenska v neděli nenavázali na úvodní triumf v kvalifikaci proti Maďarsku a ve Walesu padli 0:1. 

denik.cz

Španělská oslava. Ramos si znovu vzpomněl na Panenku

denik.cz | Sportovní » Dnes

Tipněte si: Kolik penalt už v této sezoně kopal Sergio Ramos? Odpověď zní: Hned deset. A co je snad ještě zajímavější – tenhle stoper je všechny proměnil!

denik.cz

Třinec vyhrál ve Vítkovicích 2:1 a je krok od semifinále

denik.cz | Sportovní » Dnes

Blízko postupu mezi nejlepší kvartet extraligového play-off jsou hokejisté Třince. Oceláři zdolali i ve třetím čtvrtfinále rivala z Vítkovic, tentokrát po trefách Michala Kovařčíka a Martina Růžičky 2:1 a už v pondělí (od 17 hodin) mohou rozhodnout o svém posunu do dalšího kola.

denik.cz

OBRAZEM: Trucky i motorky. Dakarskou show v Sosnové si užily tisíce lidí

denik.cz | Sportovní » Dnes

Pátý ročník setkání nejen českých dakaristů se uskutečnil v neděli 24. března na Autodromu Sosnová. Na akci Mogul Dakar setkání byly k vidění trucky, čtyřkolky, motorky i závodní vozy. 

denik.cz

Simulace má odhalit tajemství černé díry. Může být bránou do jiné dimenze

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Černé díry jsou jedním z nejtajuplnějších fenoménů vesmíru a oblíbeným tématem vědeckofantastických filmů a knih. Na jednu stranu mají vědci zdokumentováno, jak černá díra pohlcuje hvězdy a planety, které měly tu smůlu, že se dostaly příliš blízko ní. Co se děje za jejím okrajem, takzvaným horizontem událostí, je však již záležitostí fikce. Američtí vědci

V sekci denik.cz je vloženo 2158 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články