23. ledna, 2019 - svátek má Zdeněk

denik.cz: Přehled zpráv a článků

denik.cz

Šéf maltského fotbalu: Musíme dovážet i písek

denik.cz | Sportovní » Dnes

/OD ZPRAVODAJE DENÍKU/ Fotbalový trpaslík? A jaký! Budete se divit, ale i na Maltě si uvědomují, že patří k nejhorším na světě. Změní se to? Pokrok má v gesci šéf svazu Norman Darmanin Demajo.

denik.cz

Bývalý náměstek Mrázek: Na trať do kampusu v Brně přijde od státu méně peněz

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

/FOTOGALERIE/ Brnu hrozí, že na tramvaj do bohunického kampusu dostane od ministerstva dopravy o desítky až stovky milionů korun méně. Tvrdí to bývalý náměstek brněnského primátora pro dopravu a současný opoziční zastupitel Richard Mrázek.

denik.cz

Vzdušný prostor nad Českem žije. Loni vzrostl na rekordních 912 tisíc letů

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Letový provoz nad Českem byl v roce 2018 opět rekordní. Počet vzletů, přistání a přeletů letadel proti předchozímu roku vzrostl o 6,9 procenta na 912 815. Tuzemský vzdušný prostor tak každý den využilo průměrně 2500 letadel. Sdělilo to Řízení letového provozu (ŘLP). Čeští dispečeři loni v létě převzali řízení části letů z Německa.

denik.cz

Matrjošky a předražené směnárny dělají Praze ostudu. Radní ukončí smlouvy

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Radní pro městský majetek Jan Chabr (Spojené síly pro Prahu, TOP 09) připravuje návrh na vypovězení nájemních smluv s vybranými obchody a směnárnami v centru města. Zástupci nové pražské koalice vadí hlavně prodejny s matrjoškami a dalšími nevkusnými suvenýry. Podle Chabra neprospívají dobrému jménu metropole ani směnárny.

denik.cz

Plíšková otočila zápas proti Sereně Williamsové a zahraje si semifinále

denik.cz | Sportovní » Dnes

Parádní obrat ve čtvrtfinále Australian Open předvedla tenistka Karolína Plíšková, která porazila favorizovanou Serenu Williamsovou 6:4, 4:6 a 7:5. Ve třetí sadě sice česká hráčka prohrávala už 1:5 a čelila hned čtyřem mečbolům, přesto se dokázala zvednout a utkání otočit. V semifinále ji čeká souboj se šampionkou z US Open Naomi Ósakaovou.

denik.cz

Parádní obrat. Plíšková udolala Serenu a zahraje si semifinále Australian Open

denik.cz | Sportovní » Dnes

Neskutečný výkon ve čtvrtfinále Australian Open předvedla tenistka Karolína Plíšková, která porazila favorizovanou Serenu Williamsovou 6:4, 4:6 a 7:5. Ve třetí sadě sice česká hráčka prohrávala už 1:5 a čelila hned čtyřem mečbolům, přesto se dokázala zvednout a utkání otočit. V semifinále ji čeká souboj se šampionkou z US Open Naomi Ósakaovou.

denik.cz

Akrobatický pilot Martin Šonka: Oslava titulu? Lákalo mě udělat ptákovinu

denik.cz | Sportovní » Dnes

/ROZHOVOR/ Martin Šonka má za sebou životní sezonu: doma si schovává zlato z evropského šampionátu, ovládl prestižní seriál Red Bull Air Race, a navíc se umístil na šesté příčce v tuzemské anketě Sportovec roku 2018. „Autogramů jsem za poslední dobu rozdal dost. Netroufám si odhadnout kolik, těžko by se daly spočítat,“ smál se akrobatický pilot v rozhovoru

denik.cz

Rizika pro svět: klima i bolest duše

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Tento týden se v Davosu scházejí politické a ekonomické špičky. Budou se zabývat i závěry ročenky analyzující globální rizika, kterou vydává Světové ekonomické fórum (WEF). „Náš svět je roztříštěn rostoucím soutěžením mezi zeměmi a hlubokými sociálními propastmi,“ prohlásil zakladatel WEF Klaus Schwaub.

V sekci denik.cz je vloženo 248 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články