25. března, 2019 - svátek má Marián

denik.cz: Přehled zpráv a článků

denik.cz

Blíží se "česká" biatlonová exhibice. Nebude chybět ani hvězda Davidová

denik.cz | Sportovní » 24. březen, 2019

Ve středu 27. března od 16.30 hodin bude na biatlonovém stadionu v Jablonci pořádně rušno. Reprezentační tým biatlonistů a biatlonistek ukončí sezónu už tradiční exhibicí, která je spojená s Mistrovstvím České republiky v biatlonu dospělých. Fanoušci biatlonu si přijdou na své. Pořadatelé očekávají opět několikatisícovou návštěvu.

denik.cz

Hattrick za jedenáct minut. Hokejista Langer řádil na fotbalovém trávníku

denik.cz | Sportovní » 24. březen, 2019

Jako by ještě nesundal brusle z nohou útočník Stašova Matěj Langer. Fotbalista v zimě oblékající dres hokejového Žebráku prokázal, že má z hokeje výbornou kondici.

denik.cz

Kobajaši ovládl i letecký Světový pohár. Závěr vyšperkoval letem za 250 metrů

denik.cz | Sportovní » 24. březen, 2019

Japonský skokan na lyžích Rjoju Kobajaši zvítězil v celkovém hodnocení Světového poháru v letech na lyžích. V posledním závodě ve slovinské Planici vyhrál před Domenem Prevcem ze Slovinska a Němcem Markusem Eisenbichlerem. V prvním kole se navíc Kobajaši zařadil k letcům, kterým se podařilo pokořit hranici 250 metrů.

denik.cz

Půjčí zavařovací hrnec, vrtačku nebo kytaru. V Brně otevřela knihovna věcí

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. březen, 2019

Od běžné knihovny se příliš neliší. Zájemce přijde, vybere si a objekt touhy bude na vymezený čas jeho. Jediný rozdíl spočívá v tom, že z této knihovny si lidé neodnesou publikace, ale třeba vrtačky či zavařovací hrnec. V Brně otevřela první knihovna věcí.

denik.cz

Vítejte! Vinaři Českého středohoří a Dolního Poohří otevřeli sklepy

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. březen, 2019

/FOTOGALERIE/ Mimořádná akce, ve které účastníci poznali nečekané krásy opomíjených koutů regionu, se uskutečnila 23. března. Do sobotní akce Otevřené vinné sklepy se zapojilo Třebívlické vinařství Johann W., České vinařství Chrámce, Vičické vinařství Mikulášek a Vinařství Němeček, Hlava a Včelařství Staňkovi v Březně u Chomutova.

denik.cz

Říkali, že jsme staří. Jsme, a tak jsme vyhráli sérii 4:0, těší Zaťoviče z Brna

denik.cz | Sportovní » 24. březen, 2019

/ROZHOVOR/ Na první branku v play-off čekal tři zápasy, v tom čtvrtém si gólový půst vynahradil. Brněnský útočník Martin Zaťovič v sobotu hattrickem rozhodl o vítězství Komety 3:2 ve čtvrtém čtvrtfinálovém utkání play-off hokejové extraligy a napodobil tak páteční počin Petera Muellera, který přijal úlohu jediného střelce při výhře 2:1.

denik.cz

Říkali, že jsme staří. Jsme a tak jsme vyhráli sérii jasně 4:0, těší Zaťoviče

denik.cz | Sportovní » 24. březen, 2019

Brno – Na první branku v play-off čekal tři zápasy, v tom čtvrtém si gólový půst vynahradil. Brněnský útočník Martin Zaťovič v sobotu hattrickem rozhodl o vítězství Komety 3:2 ve čtvrtém čtvrtfinálovém utkání play-off hokejové extraligy a napodobil tak páteční počin Petera Muellera, který přijal úlohu jediného střelce při výhře 2:1.

denik.cz

Motorák „mravenec“ je tichý a pohodlný. Projeďte se s námi do Čakovic

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. březen, 2019

/FOTOGALERIE/ Společnost KŽC Doprava v právě končícím týdnu oficiálně pokřtila své dva nové motoráky řady 813 pro Prahu. Vlaky přezdívané mravenec nebo bageta nesou nově ženská jména Klárka a Kristýnka. Redakce Pražského deníku je vyzkoušela už v úterý ve zkušebním provozu.

V sekci denik.cz je vloženo 2162 zpráv / článků

novější123456789starší

Nejsledovanější články