23. ledna, 2019 - svátek má Zdeněk

denik.cz: Přehled zpráv a článků

denik.cz

Soupeři byli z Janovic překvapení, já ne. Hráli jsme srdcem, říká trenérka

denik.cz | Sportovní » 22. leden, 2019

Byly asi nejpřekvapivějším jménem loňského Svátku fotbalu, tedy finále turnaje základních škol McDonald's Cup. Uhlířské Janovice se rvaly srdnatě, vždyť se postavily třeba ZŠ Sever, partnerské škole FC Hradec Králové. Za patnáctým místem je vedla paní učitelka Radka Roubíčková.

denik.cz

Kvitová je v Melbourne v semifinále, Australanům se po výhře omlouvala

denik.cz | Sportovní » 22. leden, 2019

Tenistka Petra Kvitová dál na Australian Open dominuje. Česká lvice ve čtvrtfinále nedala šanci domácí Ashleigh Bartyové, kterou porazila 6:1, 6:4. Mezi nejlepší čtyřku se na grandslamu probojovala po pěti letech. O finále se utká s nenasazenou Američankou Danielle Collinsovou, která už na turnaji vyřadila i světovou dvojku Němku Angelique Kerberovou.

denik.cz

Tyčkařští rekordmani Kudlička a Ptáčníková jsou rodiči, narodila se jim dcera

denik.cz | Sportovní » 22. leden, 2019

Češtým skokanům o tyči Janu Kudličkovi a Jiřině Ptáčníkové se v pondělí večer v pražské porodnici u Apolináře narodila dcera Tereza.

denik.cz

Přes 40 mostů v metropoli je ve velmi špatném stavu. TSK: Není to dramatické

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 22. leden, 2019

Celkem 42 pražských mostů je ve velmi špatném stavu, tedy v kategorii šest na sedmistupňové škále. Sdělila to mluvčí Technické správy komunikací (TSK) Barbora Lišková na základě dotazu České televize. Během jednoho roku sice administrativně vzrostl počet mostních konstrukcí v této kategorii téměř na dvojnásobek, podle Liškové to ale neznamená faktické

denik.cz

Parkovací dům v ústecké nemocnici uleví řidičům. Podívejte, jak má vypadat

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 22. leden, 2019

/VIZUALIZACE/ Zmateně popojíždějící řidiči, kteří se zoufale snaží zaparkovat v ústecké Masarykově nemocnici, by si mohli brzy oddechnout. V areálu totiž vyroste parkovací dům.

denik.cz

Plíšková se těší na čtvrtfinále: Sereně mám určitě co vracet

denik.cz | Sportovní » 22. leden, 2019

Ty dva mače se lišily jako noc a den. Nejdřív si Karolína Plíšková suverénně poradila se Španělkou Garbi?e Muguruzaovou, které na kurtu nedovolila skoro nic, jen čtyři gamy. Za slabou hodinku bylo po všem. Kdo čekal dechberoucí tenisové drama, odškodnil se o něco později: Serena Williamsová se Simonou Halepovou nabídly nefalšovanou grandslamovou show.

denik.cz

Další změny v městských firmách: Novou dozorčí radu mají i Pražské služby

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 22. leden, 2019

Pražští radní vyměnili většinu členů dozorčí rady Pražských služeb, které se starají o svoz a zpracování dvou třetin odpadu v metropoli. Místo lidí jmenovaných minulým vedením města zasednou v kontrolním orgánu městské akciové společnosti zástupci současné koalice: Petr Hlubuček a Radek Vondra ze Spojených sil pro Prahu nebo Kornélie Gottmannová

denik.cz

Martin Macík o zklamání na Dakaru: Chyba jde za mnou, ale díra měla být označená

denik.cz | Sportovní » 22. leden, 2019

/ROZHOVOR/ Pilot Martin Macík s navigátorem Františkem Tomáškem a mechanikem Lukášem Kalankou ze sedlčanského týmu Big Shock Racing dojeli v „malém“ Dakaru druzí. Slabá náplast poté, co předčasně odstoupili a závod dokončili v oddělené klasifikaci? Ne. Během deseti peruánských etap drželi krok s absolutní elitou kamionů a dočkali se uznání ze strany soupeřů.

V sekci denik.cz je vloženo 248 zpráv / článků

novější123456789starší

Nejsledovanější články