Malá dálkově řízená bezpilotní „letadélka“ začali používat lesníci na boj s kůrovcem. Vinaři si takto hlídají choroby révy.

denik.cz

Černý pátek. Češi na Anglii nestačili, ve Wembley dostali hodně tvrdou lekci

denik.cz | Sportovní » 22. březen, 2019

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Tak tohle se nepovedlo. Češi v úvodním klání kvalifikace na ME 2020 na Angličany vůbec nestačili a ve Wembley padli vysoko 0:5. Jde o největší debakl v historii tuzemského fotbalu.

denik.cz

Kometa klepe na brány semifinále. Hradec zdolala i potřetí

Dvě výhry si přivezli z Hradce Králové. Třetí skalp soupeře přidali hokejisté Komety na domácím ledě, když Mountfield udolali těsně 2:1. Rozhodl Peter Mueller z trestného střílení šest minut před koncem.

denik.cz

Heroická Olomouc doma zdolala Plzeň a v sérii je o krok vpřed

/FOTOGALERIE/ Heroický výkon Kohoutů na ledě byl odměněn drahocenným vítězstvím. Olomoučtí hokejisté ve třetím čtvrtfinálovém utkání na domácím ledě přetlačili Plzeň 3:2 v prodloužení a ujali se vedení v sérii play-off.

denik.cz

Hokejové Kladno září radostí. Vyřadilo Jihlavu a znovu si zahraje baráž

Byla to rána, jako když zaduní. Všem hokejistům i fanouškům Kladna spadly ze srdcí obrovské balvany. Rytíři konečně vrátili velkému sokovi z Jihlavy všechna příkoří z posledních let, v pátém zápase na jeho ledě ho porazili 4:2 a celou sérii ovládli nečekaně snadno 4:1. Podruhé v řadě si tak zahrají baráž o extraligu a znají už všechny soupeře – Pardubice,

denik.cz

Motor zvítězil ve Vsetíně a po dvou letech ho čeká baráž o extraligu

Hokejisté Českých Budějovic vyhráli v pátém semifinále play off první Chance ligy ve Vsetíně 2:0, celkově v sérii 4:1 na zápasy a po dvou letech si opět zahrají baráž o extraligu, která startuje v pátek.