20. června, 2018 - svátek má Květa

Euro.cz: Přehled zpráv a článků

Euro.cz

Zákon Stop Soros prošel. Nová maďarská legislativa bude trestat nevládní organizace

Euro.cz | Zpravodajství » Dnes

Maďarský parlament dnes schválil balíček protiimigračních zákonů zavádějících mimo jiné tresty za jakékoli podporování nelegální migrace. Nová právní úprava označovaná jako Stop Soros, kterou kritizovala například Rada Evropy, umožní postihovat nevládní organizace pomáhající migrantům bez práva na azyl. Parlament ovládaný stranou Fidesz

Euro.cz

Exministr Ludvík: Transparentnost české zdravotnictví prodraží

Euro.cz | Zpravodajství » Dnes

Transparentnost podle bývalého ministra zdravotnictví Miloslava Ludvíka (ČSSD) české zdravotnictví v důsledku prodraží. Farmaceutické a další zdravotnické firmy totiž budou muset držet zveřejněné ceny pro celou Evropu.

Euro.cz

Škoda Transportation dodá do Německa 80 tramvají za sedm miliard

Euro.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Škoda Transportation dodá do Německa 80 tramvají za téměř sedm miliard korun. Vozy budou jezdit na tratích mezi městy Mannheim, Ludwigshafen a Heidelberg. Jde o dosud největší exportní tramvajovou zakázku této firmy, a to jak z finančního, tak hlavně z výrobního hlediska, řekl předseda představenstva a generální ředitel strojírenské skupiny

Euro.cz

SPD pochybilo při volebních kampaních. Od dohledového úřadu dostalo pokutu 100 tisíc

Euro.cz | Zpravodajství » Dnes

Hnutí SPD Tomia Okamury dostalo od Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí pokutu 100 tisíc korun za čtyři přestupky související s volebními kampaněmi před loňskými volbami do Sněmovny a letošními doplňovacími volbami do Senátu v Trutnově. Podle ní hnutí mimo jiné nepřiznalo ve zprávě o financování kampaně

Euro.cz

Nejčastější chyby řidičů při cestě do Chorvatska. Děláte je také?

Euro.cz | Zábava » Dnes

Někdo sice na Chorvatsko nadává a bude vám zarytě vysvětlovat, že byste měli jet už konečně někam jinam, protože Chorvatsko je ohrané, ale přesto. Jako každý rok i letos zaručeně vyrazí k tamnímu (moc pěknému) moři obrovské množství českých motoristů. Je to pomalu stejné jako víkendové cesty na chatu.

Euro.cz

Beneš: ČEZ by se dělit neměl

Euro.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

O transformaci energetické společnosti ČEZ bude její vedení teprve jednat s politiky. Žádné rozhodnutí zatím nepadlo. Rozdělovat na části se podnik podle generálního ředitele ČEZ Daniela Beneše nemá. S tím souhlasí i prezident Miloš Zeman.

Euro.cz

Vydavatelé mají blíže k lepší ochraně. Výbor europarlamentu potvrdil posílení autorských práv

Euro.cz | Zpravodajství » Dnes

Návrh směrnice o autorském právu, který kromě jiného dává vydavatelům právo na spravedlivý podíl z využití jejich autorských děl internetovými giganty jako Google nebo Facebook, dnes prošel výborem pro právní záležitosti Evropského parlamentu.

Euro.cz

Do Prahy míří vývojářská konference 4C. Veteráni herního průmyslu se zaměří na jeho budoucnost

Euro.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Letošní ročník vývojářské konference 4C po Kyjevu a Petrohradu míří do Prahy. Uskuteční se v kongresovém hotelu Clarion v pražských Vysočanech 5. a 6. října. Konference přivítá více než tisícovku účastníků ze všech koutů světa a nabídne řadu hostů z mnoha globálních společností.

V sekci Euro.cz je vloženo 2812 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články