26. března, 2019 - svátek má Emanuel

eurodenik.cz: Přehled zpráv a článků

eurodenik.cz

5 rad pro lepší ranní vstávání

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Budík, všude okolo tma a mimo peřinu zima. Ranní vstávání je pro mnohé z nás nefalšovaným peklem a obrovským přemáháním. Vyhrabat se z postele, když vás tělo odmítá poslouchat, žádá si "aspoň ještě 10 minut", může být někdy opravdu téměř nemožné.

eurodenik.cz

10 pravidel moderní ženy

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Ve společnosti koluje velká spousta klišé o tom, jaké současné ženy jsou. Nevěrnice, zlatokopky. Žádná neví, co doopravdy chce. A co teprve, když jste k tomu ještě blondýnka? To se předsudkům nevyhnete už vůbec. Psycholožka Julia Svijašová ale upozorňuje, že bychom se měli snažit stereotypnímu uvažování vyhýbat. Vždyť každý z nás je jedinečný a žádná

eurodenik.cz

Nejtmavější barva na světě je k dispozici pro veřejnost ve spreji

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Nejčernější materiál na světě, Vantablack, bude od nynějška k dispozici v podobě spreje. Schopnost tohoto materiálu tkví v tom, že dokáže z 3D objektů vytvořit nereflexní 2D „černé díry.“ Materiál má využití především v rámci zbrojního průmyslu, například u matoucích kamufláží pro bojovou techniku.

eurodenik.cz

Konec naděje na nesmrtelnost? Zastavení procesu stárnutí je podle vědců matematicky nemožné

eurodenik.cz | Zpravodajství » 25. březen, 2019

Pátrání po nesmrtelnosti je staré téměř jako lidstvo samo. Od dob sumerského krále Gilgameše přes španělského cestovatele a objevitele Juana Ponce de Leóna až po dnešní biomedicínský výzkum se lidé snaží nalézt tajemství věčného života. Stále jsme ho však nenašli a podle nového výzkumu je pravděpodobné, že hledáme marně.

eurodenik.cz

12 týdenní motivační plán pro všechny tvůrčí lidi

eurodenik.cz | Zpravodajství » 25. březen, 2019

Jednou z nejdůležitějších lidských potřeb je potřeba podpory. Většina kreativních lidí ji bohužel nedostala včas, a z toho důvodů si někdy neuvědomují, čeho všechno jsou schopní. Kromě toho každého kreativce někdy potká „umělecký blok“. Mnozí ignorují své sny a umělecké touhy ze strachu, že nebudou druhými pochopeni. Julia Cameronová, známá koučka umělců,

eurodenik.cz

7 možností, jak pracovat se vztahovačností

eurodenik.cz | Zpravodajství » 25. březen, 2019

O vztahovačnosti se poměrně dosti často hovoří a píše. Jde o narcistický duševní pochod, kterým si člověk přivlastňuje pozornost, která mu nepřísluší nebo přísluší jen okrajově.

eurodenik.cz

5 top potravin, které podpoří spalování tuků

eurodenik.cz | Zpravodajství » 25. březen, 2019

Jídlo nemusí být nepřítelem hubnutí. Některé potraviny jsou naopak našimi spojenci. Podporují totiž spalování tuků. Podívejme se na pět významných zástupců spalovačů tuků.

eurodenik.cz

Detoxikace podle ajurvédy

eurodenik.cz | Zpravodajství » 24. březen, 2019

Hledáte ověřenou detoxikační metodu, která přirozeným způsobem pročistí vaše tělo? Jednou z nich je jednoznačně detoxikace podle ajurvédy. Tato známá a staletími osvědčená detoxikační metoda pročistí vaše tělo přirozeným a nenásilným způsobem.

V sekci eurodenik.cz je vloženo 210 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články