21. září, 2018 - svátek má Matouš

eurodenik.cz: Přehled zpráv a článků

eurodenik.cz

RECEPT: Arašídové sušenky jen ze čtyř ingrediencí

eurodenik.cz | Zpravodajství » 11. září, 2018

Sušenky z arašídového másla jsou skvělou pochoutkou pro milovníky sladkých oříškových chutí i pro ty, kteří drží bezlepkovou dietu nebo nemohou laktózu.

eurodenik.cz

Potraviny, které pomáhají udržet si zdraví a krásu

eurodenik.cz | Zpravodajství » 02. září, 2018

Je důležité mít vyváženou stravu a přijímat všechny pro naše tělo nezbytné látky. Sestavili jsme proto seznam produktů, které nám pomohou získat všechny látky a udržet si sílu, zdraví i krásu.

eurodenik.cz

Investice: Jak číst čtvrtletní firemní výsledky

eurodenik.cz | Zpravodajství » 30. srpen, 2018

Analytici a investoři mají k dispozici dva hlavní způsoby, jak se rozhodovat, co nakoupit a co prodat, aby to přineslo zisk. Jsou to fundamentální analýza a technická analýza.

eurodenik.cz

Procházíte rozchodem? Podívejte se na seznam toho, co nedělat na sociálních sítích

eurodenik.cz | Zpravodajství » 30. srpen, 2018

Protože v dnešní době trávíme velkou část života na Facebooku, Snapchatu nebo Instagramu, je pravděpodobné, že zde budeme prožívat i významné okamžiky našeho života. Existují však určité věci, které by se do historie sociálních sítí nikdy zapsat neměly. To platí hlavně pro veřejné řešení vztahů skrze sociální sítě a obzvláště pak pro rozchody. Podívejte se

eurodenik.cz

Špekatá planeta: Téměř třetina světové populace trpí nadváhou

eurodenik.cz | Zpravodajství » 30. srpen, 2018

Nová studie uvádí, že až třetina celosvětové populace má nadváhu, která je příčinou rozšiřujících se civilizačních chorob. Výzkum sledoval zdravotní problémy související s nadváhou a obezitou po dobu 25 let, výsledky studie byly zveřejněny v časopise New England Journal of Medicine. 

eurodenik.cz

Japonská kuchyně – recept na zdraví a dlouhý věk

eurodenik.cz | Zpravodajství » 30. srpen, 2018

Japonci jsou známí svojí dlouhověkostí, zdravím i štíhlou linií. Obezita a nemoci s ní spojené se v Japonsku vyskytují výjimečně. Receptem na zdraví, štíhlou linii i dlouhý věk je kromě dostatku pohybu i japonský způsob stravování. Není proto vůbec na škodu trochu se japonskou kuchyní inspirovat.

eurodenik.cz

Mužské žerty o ženské logice

eurodenik.cz | Zpravodajství » 17. srpen, 2018

Ženy, i ty nejinteligentnější, občas přicházejí s nápady, nad nimiž muži jen kroutí hlavou. S humorem si pak vyprávějí o ženské logice. Ale není třeba se zlobit. Vždyť stejně často, jako muži žertují o ženách, ženy zase žertují o mužích – a ani ti, ani oni to nemyslí zle. Poslechněte si výběr těch nejlepších mužských historek, vyprávěných s lehkým a

eurodenik.cz

Nudíte se? 11 nápadů pro ty, kteří hledají nové koníčky

eurodenik.cz | Zpravodajství » 17. srpen, 2018

Začíná podzim a s ním i čas dlouhých procházek, trávení času na zahradě nebo u přehrady. Co ale dělat ve volném čase, abychom se nenudili? Zkuste si připomenout některý ze starých koníčků, kterým jsme se věnovali jako děti. Máme pro vás 11 starých i nových nápadů, jak trávit chladné večery doma a v pohodlí.

V sekci eurodenik.cz je vloženo 204 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články