25. června, 2018 - svátek má Ivan

eurodenik.cz: Přehled zpráv a článků

eurodenik.cz

IQ TEST: Jak funguje váš mozek?

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Evoluční boj u člověka probíhá na základě inteligence. Přežívá chytřejší. Tak tomu je už od doby, co naši předci opustili své jeskyně.

eurodenik.cz

Co muže zajímá při výběru životní partnerky?

eurodenik.cz | Zpravodajství » 22. červen, 2018

Podle předsudků je snem každého muže dívka krásná, sexy a naivní. Když jde ale mužům o vážný vztah, zajímají je docela jiné kvality než luxusní postava.

eurodenik.cz

4 důvody, proč byste si měli zakrýt webkameru

eurodenik.cz | Zpravodajství » 22. červen, 2018

Kdybyste si přelepili webkameru ještě před několika lety, začali by vás všichni kolem podezírat z paranoie. Ale podle slov bývalého ředitele FBI Jamese Comeyho je hlídat si svou webkameru stejně důležité jako zamykat si dveře od svého domu.

eurodenik.cz

OBRAZEM: Podívejte se, jak vypadaly hvězdy před a po plastice

eurodenik.cz | Zpravodajství » 22. červen, 2018

Cest ke slávě je mnoho. A ne všechny slavné osobnosti k ní dospěly pouze s pomocí vlastního talentu. Některé zvolily jednodušší, ale nikoli méně populární cestu, a slávy dosáhly prostřednictvím svého výstředního a mnohdy vskutku nezapomenutelného vzhledu.

eurodenik.cz

5 potravin, které nesmí chybět ve stravě batolat

eurodenik.cz | Zpravodajství » 21. červen, 2018

Optimální složení stravy je nezbytné pro správný rozvoj každého malého dítěte. Není divu, že právě strava malých dítek leží jejich maminkám nejvíce na srdci. Podívejme se na 5 potravin, které by ve straně zdravých a správně se vyvíjejících batolat rozhodně neměly chybět.

eurodenik.cz

Špínou ucpaný odpad vám může způsobit zdravotní problémy

eurodenik.cz | Zpravodajství » 21. červen, 2018

Nechce se vám do vyčištění ucpaného odpadu ve sprchovém koutě či dřezu? Pokud pro vás ani nechtěné zavadění o chuchvalec vlasů prstem není dostatečným důvodem, přidáváme další: může vám to způsobovat zdravotní problémy.

eurodenik.cz

Skutečné příběhy mužů a žen o tom, jaké je manželství

eurodenik.cz | Zpravodajství » 21. červen, 2018

Vztahy mezi muži a ženami nejsou vždy snadné. Vyžadují toleranci, vzájemné porozumění. Musíme na nich pracovat každý den, každý den se snažit. Příběhy, které jsme ale vyslechli, dokazují, že manželství je i mnohem víc. A že za tu práci stojí.

eurodenik.cz

7 tukožroutských potravin, po kterých zhubnete

eurodenik.cz | Zpravodajství » 20. červen, 2018

Existuje mnoho potravin, po kterých lze zhubnout. Některé potraviny mají však jedinečnou schopnost – zrychlují metabolismus, podporují spalování tuků. Podívejme se na sedm tukožroutských potravin, které vám pomohou zhubnout.

V sekci eurodenik.cz je vloženo 121 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články