20. března, 2018 - svátek má Světlana

eurodenik.cz: Přehled zpráv a článků

eurodenik.cz

RECENZE: Tlumočník se vyrovnává s nacistickou minulostí hereckým koncertem

eurodenik.cz | Zpravodajství » 19. březen, 2018

Stařecká road-movie s Jiřím Menzelem a Peterem Simonischekem láká na bizarní cestu za minulostí. Brzy jí však dojde palivo.

eurodenik.cz

Kolik kávy vypili „Přátelé“ během populárního sitcomu? A kolik peněz za ni utratili?

eurodenik.cz | Zpravodajství » 19. březen, 2018

Seriál Přátelé sice oficiálně skončil již před 13 roky, milovníci popkultury jsou jím však stále posedlí jako za časů jeho největší slávy. Osudy šestice kamarádů (a kuřete s kachnou) donutily jednoho diváka sečíst veškeré šálky kávy, které postavy v seriálu zkonzumovaly.

eurodenik.cz

Chyby ve výchově, které dítě učí sobectví

eurodenik.cz | Zpravodajství » 19. březen, 2018

Proč se mé dítě chová tak sobecky? Proč je tak chamtivé? Proč se nechce nikdy dělit? Takové otázky mohou při výchově vyvstat, ale odpovědí může být mnoho. A řešení není vždy jednoduché. Lehčí a lepší je úplně předejít rozvoji sobeckosti u dítěte. Naučit ho štědrosti a altruismu. Někdy se o to opravdu snažíme, ale výsledek je přesně opačný – jak je to možné?

eurodenik.cz

Mužské žerty o ženské logice

eurodenik.cz | Zpravodajství » 18. březen, 2018

Ženy, i ty nejinteligentnější, občas přicházejí s nápady, nad nimiž muži jen kroutí hlavou. S humorem si pak vyprávějí o ženské logice. Ale není třeba se zlobit. Vždyť stejně často, jako muži žertují o ženách, ženy zase žertují o mužích – a ani ti, ani oni to nemyslí zle. Poslechněte si výběr těch nejlepších mužských historek, vyprávěných s lehkým a

eurodenik.cz

9 příznaků hormonální nerovnováhy

eurodenik.cz | Zpravodajství » 18. březen, 2018

Je neuvěřitelné, kolik toho v našem těle závisí na hormonech. Jsou schopny řídit naše tělo, ovlivňovat naši náladu a hrají také nemalou roli v tom, jak vypadáme. Zjistili jsme, jak se na našem vzhledu projevuje hormonální nerovnováha. Pokud na sobě některé příznaky pozorujete, nebojte se a poraďte se s lékařem. Může vám to pomoci.

eurodenik.cz

12 věcí, které dělají jen zamilované ženy

eurodenik.cz | Zpravodajství » 16. březen, 2018

Láska je komplexní a bohužel ne vždy opětovaný cit, který může vzplanout kdykoli, slábnout i narůstat s časem. Abyste rozpoznali city druhého, stačí věnovat pozornost jeho chování a projevům. Připravili jsme pro vás 12 obrázků o tom, jak se chovají ženy, když jsou zamilované. Většina jich platí ale i o mužích, takže ženy, čtěte také!

eurodenik.cz

12 věcí, které nikdy nesmíte dát svému psovi, pokud jej nechcete otrávit

eurodenik.cz | Zpravodajství » 16. březen, 2018

Pokud jste majitelem psa, pak nejspíš víte, že mu rozhodně nemůžete dávat vše, co vám zrovna odpadne od stolu. V domácnostech se nachází mnoho potravin, které mohou být pro naše čtyřnohé miláčky smrtelně jedovaté, byť pro člověka jsou zcela neškodné. O některých těchto potravinách nejspíš nemáte ani ponětí. Zde je 12 z nich.

eurodenik.cz

ŽEBŘÍČEK: 25 filmů, které si pouštíme nejčastěji

eurodenik.cz | Zpravodajství » 16. březen, 2018

Které filmy si pouštíte nejčastěji? Horory? Komedie? Romance? Podle průzkumu se mezi nejoblíbenější a nejpřehrávanější tituly řadí Star Wars, Pán prstenů nebo Pomáda!

V sekci eurodenik.cz je vloženo 775 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články