Hokej.cz: Přehled zpráv a článků

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Kladno ztratilo doma s Ústím bod. Přijde o první místo v tabulce?

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Páté kolo WSM Ligy zná první výsledek: Kladno po prodloužení porazilo Ústí nad Labem. Další zápasy se stále hrají a jejich výsledky přineseme později.

TELH ŽIVĚ: Oceláři vedou v předehrávce 4:1 nad Litvínovem

Včera prohrál ve Zlíně, dnes jede Litvínov do Třince. Verva se totiž domluvila s Oceláři na předehrávce 7. kola Tipsport extraligy. Utkání začíná v 17:00 a sledovat ho můžete živě na HokejkaTV.

Pro trenéry to moc atraktivní nebylo, říká Holaň o vítězství 7:5

Do třetice to doma konečně vyšlo. Dynamo v šestém kole Tipsport extraligy přivítalo před vlastním publikem nováčka z Vysočiny a v hodně divokém zápase dokázalo doma uhrát poprvé v novém ročníku tři body. Skvadra kolem Tomáše Rolinka o svém vítězství rozhodla třemi góly ve třetí třetině a přestřelku ovládla v poměru 7:5. „Pro diváky to byl velmi atraktivní

Velká posila pro Přerov! Na střídavé starty z Hradce přichází Čáp

Minimálně v následujícím týdnu pomůže prvoligovému Přerovu hradecký obránce Zdeněk Čáp. Zubři o tom informovali na klubových stránkách.

Barinka už je Komeťákem. Moje role? Puzzle do celé skládanky, říká

Kometa oficiálně potvrdila příchod Michala Barinky. Třiatřicetiletý obránce s reprezentačními zkušenostmi by mohl za Brno nastoupit už v neděli proti Jihlavě.

Hradec dál noční můrou Hanáků. Trauma? Nic takového, popírá Burian

Od návratu do nejvyšší soutěže sehrála Olomouc s Hradcem Králové dohromady 13 utkání, jen dvakrát však vyšla jako vítěz. Hanáci si ale po dvou výhrách s čistým kontem mysleli i na svého nejméně oblíbeného soupeře. Díky trefě Viléma Buriana v oslabení měli našlápnuto dobře, jenže vstřelená branka nakopla spíš soupeře než je. Mountfield toho dokázal využít ve

Hokej v číslech: Pardubická kovbojka a jak ji viděl graf střelecké aktivity

Sedm pět. V pátek v Pardubicích se zrodil výsledek, u něhož spíš čekáte v kolonce gólů jména jako Gretzky, Messier a Kurri a datum někdy kolem roku 1987. Přestřelka domácího Dynama s jihlavskou Duklou naservírovala výživnou zápletku divákům na stadionu, ale zpětně může pobavit i vás, kteří jen prolítnete nové statistické vizualizace na hokej.cz. Schválně,

Druhý zápas ve dvou dnech: Litvínov se chystá na Oceláře

V sekci Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje je vloženo 619 zpráv / článků