Hokej.cz: Přehled zpráv a článků

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Momenty Chance ligy: vsetínský výjezd a hráčské ksichtíky

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Vsetín má od fanoušků podporu nejen doma na Lapači, ale i na stadionech soupeřů. Jako třeba v sobotu v Ostravě. Co vše přineslo sváteční 24. kolo?

V Kazachstánu mi otrávili hokej, říká Svoboda. Teď cepuje brankáře

Úspěšnou kariéru končil potichoučku v ústraní. Někdejší vynikající brankář Adam Svoboda si střihl angažmá v kazašském Atyrau, a pak s chytáním nadobro sekl. „Otrávili mi tam hokej,“ přiznává mistr světa z roku 2005. Teď trénuje gólmany v Pardubicích a na starosti má i brankáře reprezentační osmnáctky.

Vyrovnal, pak ale neubránil Adamského. Udělal to moc hezky, uznal Hunkes

Předehrávka 20. kola mezi Oceláři a Litvínovem nabídla vyrovnanou bitvu, kterou rozhodla až poslední třetina. V ní nejprve z pohledu Vervy srovnával Jiří Hunkes, jehož branku musel posvětit videorozhodčí. Stav ale vydržel pouhých 20 vteřin. Martin Adamský potvrdil formu z úvodu soutěže, dvěma kličkami vyškolil Hunkese a mezi betony propálil Januse. V

Momenty TELH: Boleslavský úlet na sítích, střepy v Olomouci či „stařík“ Chalupa

Posily v akci, fair play gesto, nebo vyhrocené derby mezi Mladou Boleslaví a Libercem. Rubrika Momenty TELH vám tentokrát přináší to nejzajímavější z 19. kola nejvyšší hokejové soutěže.

Mountfield hostí Kometu, Liberec hraje s Energií. Prodlouží Bruslaři šňůru?

V sobotu si duel 20. kola TELH předehráli hokejisté Třince a Litvínova, dnes jdou do akce všichni ostatní. Program otevře odpolední klání Sparty s Olomoucí, vedoucí Liberec hostí Energii. Poslední Piráti přijedou do Vítkovic povzbuzeni vysokou páteční výhrou, Plzeň doma vyzve Zlín. Hodně dramatickou podívanou slibuje souboj Mountfieldu s Kometou, pardubické

Emotivní bitva v Prostějově: Zikmund s Račukem po sobě šli

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 17. listopad, 2018

Souboj prostějovských Jestřábů s Rytíři z Kladna byl dramatický. A také emotivní. Po šanci hostí, kterou zmařil brankář Jakub Neužil, se do sebe pustili Marek Račuk s Ladislavem Zikmundem. Na bitku nedošlo, oba aktéři ale dali najevo, že sokovi v ničem neustoupí. Zikmund měl nakonec poslední slovo, trefou v prodloužení totiž poslal bodík navíc do kapsy

Litvínov obral Piráty a žije, Moru drží ve hře Mokrý. Smutná třináctka Brodu

Slavia, Sparta, Pardubice a Vítkovice – jen čtyři týmy mají dvě kola před koncem základní části DHL Extraligy juniorů jistý postup! O drama se výhrou v Chomutově postaral Litvínov, klíčovou bitvu svedou Boleslav s Libercem. Své šance se stále drží Olomouc.

Karafiát srazil Porubu v čase 59:17. A všechny body bral Vsetín

Parádní přestřelka mezi Porubou a Vsetínem měla dramatický konec. Výborný duel zvolna směřoval k prodloužení, ale na nastavení nakonec nedošlo. V čase 59:17 se totiž při přesilovce prosadil Jiří Karafiát a hostům zajistil vítězství. Domácí padli 4:5, všechny body odvezli Valaši.

V sekci Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje je vloženo 1357 zpráv / článků