Hokej.cz: Přehled zpráv a článků

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

ELSD: Hradec se odrazil ode dna, Letci podruhé vyhráli za tři body

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 25. únor, 2018

V Extralize staršího dorostu se naplno rozběhly dvě nové nadstavbové skupiny. Čtyři celky bojují o poslední dvě volné vstupenky do play off, Nejlépe vykročily za postupem Olomouc a Mladá Boleslav, vyhrál ale i Vsetín. V tabulce o záchranu se pokoušejí dohnat velkou ztrátu Letňany a Warrior. Brněnští oba své zápasy prohráli, Letci nejprve dostali od Třince

Budějovice vs. Havířov: Motor je těžce z formy, přeřadí na vyšší otáčky?

Zatímco České Budějovice jsou v herní a výsledkové krizi, Havířov byl v poslední čtvrtině téměř nezastavitelný. Dokáže Motor rychle přeřadit na vyšší otáčky?

Žádný úspěch, na čtvrtého se nevzpomíná, ví Francouz. Co NHL?

(KANGNUNG, od našeho zpravodaje) Některá média ho přirovnávala k Dominiku Haškovi. Český gólman Pavel Francouz v brance občas čaroval a svými zákroky držel národní tým ve hře. Ani on ale nedokázal zastavit v bitvě o bronz kanadskou lavinu, která se na něj valila. Inkasoval šest branek, což je o jednu víc, než pustil za tři zápasy ve skupině dohromady.

Slavia vs. Přerov: Zubři cítí historickou šanci, postoupí přes čtvrtfinále?

Slavia je typický tým pro play off: má výborného brankáře, zkušenou obranu, propracovanou taktiku a fyzicky silný útok. Ve čtvrtfinále ale na Pražany nečeká lehký soupeř – Přerov cítí jedinečnou šanci na postup.

ELMD: Třinec, Šumperk a Rytíři slaví play off. Letňany sestupují

Hodně tajenek rozkryl hrací týden ELIOD Extraligy mladšího dorostu: Pět kol před koncem základní části známe 15 z 16 účastníků play off! Vyřazovací boje si s jistotou zahrají Rytíři Kladno, Třinec i Šumperk. Naopak Letňany jako první získaly smutnou jistotu sestupu.

Zdrcený Koukal: Nedá se popsat, jak to bolí. Pro řadu z nás to byla poslední šance

(KANGNUNG, od našeho zpravodaje) Snili, že po dvanácti letech získají pro český hokej medaili z olympiády, ale místo toho přišel po skvěle rozjetém turnaji krach. Národní tým nezvládl oba poslední duely a nemá nic. Parta kolem kapitána Martina Erata skončila čtvrtá. „Pro spoustu z nás to byla poslední šance. Já v ní nikdy nedoufal, ale přišla. Měli jsme

Dvě minuty před koncem už jsem nevěřil, přiznal Kovalčuk. Znarokovi volal Putin

(KANGNUNG, od našeho zpravodaje) Ruští hokejisté měli finále s německým outsiderem skvěle rozehrané. Když v 54. minutě skóroval Gusev a sborná vedla 2:1, nic nenasvědčovalo komplikacím. Němci ovšem brzy srovnali, pak skóre dokonce otočili a necelou minutu před koncem vedli. Zaúřadoval ale Gusev. Nejprve vyrovnávacím brankou poslal finálovou bitvu do

Produktivitu OH ovládl Rus Gusev, nejužitečnějším hráčem Kovalčuk

Rusové brali v Pchjongčchangu kromě zlata také několik individuálních ocenění. Nejužitečnějším hráčem turnaje se stal Ilja Kovalčuk, nejlepším obráncem byl Vjačeslav Vojnov a útočníkem finálový hrdina Nikita Gusev, jenž zároveň ovládl kanadské bodování. Čtyři ruští hokejisté se navrch objevili v all-star týmu.

V sekci Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje je vloženo 1521 zpráv / článků