Hokej.cz: Přehled zpráv a článků

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

První den MMČR: Loňské pořádky neplatí. 4 týmy stoprocentní, domácí s nulou

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2019

Mládežnické mistrovství republiky krajských výběrů kategorie U15 má za sebou úvodní den. Čtyři týmy jsou po dvou zápasech stoprocentní, čtyři naopak bez bodu.

Dostál zachránil Třebíč: v poslední minutě vytáhl skvělý zákrok

Třebíč sice porazila Frýdek-Místek po nájezdech, málem ale neměla ani bod. V poslední minutě se totiž na třebíčskou branku řítili dva hostující hráči – velký talent Lukáš Dostál ale Horáckou Slavii zachránil skvělým zákrokem.

Volkeho minela: v prodloužení daroval gól soupeři

Ústecký brankář Martin Volke je svou prací s hokejkou známý, často se snaží pomáhat spoluhráčům s rozehrávkou. Tentokrát mu to nevyšlo: v prodloužení zápasu proti Porubě se snažil situaci řešit konstruktivně, jenže udělal chybu a hostující forvard Tomáš Guman toho využil. Do konce prodloužení přitom zbývalo šest vteřin.

Promiň, strejdo... Lukáš Klíma sestřelil Kadaň

Lukáš Klíma začal sezonu v Kadani, později přešel do Jihlavy. Teď se na led Trhačů vrátil a byl hodně vidět: hned dvakrát skóroval a rozhodl o jihlavské výhře. Z kadaňské střídačky vše sledoval jeho strýc Petr, sportovní manažer Trhačů.

Otec Kucsera po porodu řádí: Mimčo jsme možná měli mít dříve, směje se

Domácí duel s Kometou vynechal. Byl totiž u porodu a coby novopečený otec se radoval z narození dcerky Elly. V neděli na ledě Hradce Králové vstřelil jediný gól Vítkovic a nyní přispěl dvěma zásahy k vítězství v dramatické přestřelce nad Olomoucí v poměru 7:6 po nájezdech. „Pro diváka to byl dobrý duel, ale trenéři z toho radost mít nebudou,“ tuší

Dostal pukem, rozhodčí chtěl vylučovat. Novák ale trest odvolal

Chance liga viděla další gesto fair play: tentokrát se sportovně zachoval slávistický obránce Jan Novák, který zajel za rozhodčími a řekl jim, že ho do obličeje zasáhl puk, nikoliv hokejka soupeře.

A zase Kusko! Třebíčský útočník opět rozhodl nájezdy

O Silvestru Kuskovi jsme na hokej.cz letos psali mnohokrát. To, co letos předvádí v nájezdech, je ale neuvěřitelné. Proti Frýdku-Místku proměnil oba své pokusy a rozhodl o důležité výhře Třebíče. Celkově to byl už jeho šestý vítězný gól v sezoně.

Vítej doma, Tondo! Navrátilec Melka udeřil v přesilovce

Přesně kvůli tomu ho Kladno před týdnem přivedlo z Ústí nad Labem – útočník Antonín Melka při svém prvním domácím zápase za Rytíře skóroval v přesilovce.

V sekci Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje je vloženo 180 zpráv / článků