26. února, 2018 - svátek má Dorota

iDnes.cz: Přehled zpráv a článků

Francie i Rusko míří za postupem, Srbové se zachránili v Rakousku

iDnes.cz | Sportovní » 25. únor, 2018

Francouzi mají jistotu postupu, Rusové a reprezentanti Bosny a Hercegoviny jsou blízko. Právě tato trojice týmů by se mohla utkat v závěrečné části kvalifikace o mistrovství světa basketbalistů 2019 také s českým výběrem. Belgičané na výhru stále čekají a jejich naděje na postup je minimální.Další články k tématu:Češi se chystali k zápasu přímo na letišti

Paříž vyhrála, ale přišla o Neymara. Zraněnou hvězdu odnesli na nosítkách

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 25. únor, 2018

Fotbalisté pařížského St. Germain vedou francouzskou ligu před už o čtrnáct bodů. V neděli vyhráli 3:0 nad Marseille a využili sobotního zaváhání druhého Monaka, které jen remizovalo 3:3 v Toulouse. Mají však strach o Neymara, kterého kvůli zraněnému kotníku odnesli na nosítkách.Další články k tématu:V tátových stopách. Drogba jr. je v Guingampu,

Schick hrál celý zápas, ale AS Řím padl s Milánem. Třetí je Lazio

Fotbalisté AS ŘÍm nevyužili možnost vrátit se na třetí místo italské ligy před městského rivala Lazio. I s Patrikem Schickem v základní sestavě podlehli v 26. kole na domácím hřišti AC Milán 0:2. Druhý Juventus nehrál kvůli sněhu, vedoucí Neapol nastoupí v pondělí. Další články k tématu:Údery ze vzduchu. Inter porazil Benevento, oba góly vstřelil hlavou

Nejlepší český střelec: Zamysleme se, proč v zápasech o tolik prohráváme

Čeští basketbalisté sice v kvalifikaci o mistrovství světa v tomto herním bloku vyhráli jen jeden ze dvou zápasů, ale i tak měl trenér Ronen Ginzburg pár důvodů ke spokojenosti.Další články k tématu:Basketbalisté šance zahodili. Heroický nápor na Islandu obrat nepřineslČeši se chystali k zápasu přímo na letišti Heathrow. Co na to řekli lidi?V klubu

Na co čekáme? Nevěděli jsme, že se konzultuje video. Zvláštní, řekl Škoda

Po několika odrazech v pokutovém území Milan Škoda doslova dotlačil míč do sítě, z gólu se ale radoval jen asi dvě a půl minuty. Rozhodčí pak poprvé v historii české fotbalové ligy odvolali vstřelenou branku po zhlédnutí videa. „Bylo to takové divné,“ přemítal slávistický kapitán.Další články k tématu:Historická chvíle v Edenu. Slavia vyhrála navzdory

Slavia - Bohemians 1:0, Škodův gól odvolalo video, tak rozhodl Hušbauer

Fotbalisté Slavie si připsali první vítězství pod trenérem Jindřichem Trpišovským, ve vršovickém derby zdolali Bohemians 1:0. V nastavení první půle rozhodl utkání 18. kola první ligy Hušbauer. Předtím trefil také Škoda, ale jeho branku sudí Proske ji po zhlédnutí videa odvolal.Další články k tématu:Historická chvíle v Edenu. Slavia vyhrála navzdory videu,

Liberečtí volejbalisté si zahrají o Český pohár, vyzve je Karlovarsko

iDnes.cz | Z Prahy » 25. únor, 2018

Volejbalisté Dukly Liberec porazili Kladno 3:1 a mají šanci vybojovat už pojedenácté Český pohár. Ve svitavském semifinále ztratili s obhájcem trofeje první set, ale další získali 25:21, 25:18 a po čtvrtém mečbolu 31:29. Karlovarsko otočilo zápas s Českými Budějovicemi ze stavu 0:2 na sety a ve finále je stejně jako před rokem.Další články k

Historická chvíle v Edenu. Slavia vyhrála navzdory videu, Sparta ztratila

Poprvé v historii české ligy videorozhodčí odvolal gól. V 18. kole překazil radost slávistům, kteří i přesto porazili Bohemians 1:0. V tabulce jsou druzí před Olomoucí, Libercem a Spartou, která v sobotu ztratila body na Slovácku.Další články k tématu:Dukla - Jablonec 0:1, po výpadku světel dal jediný gól LischkaSlavia chce napravit blamáž se změnami v