10. prosince, 2018 - svátek má Julie

iDnes.cz: Přehled zpráv a článků

Pohár osvoboditelů získal River Plate, SuperClásico vyhrál v prodloužení

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 09. prosinec, 2018

Nejlepším mužstvem Jižní Ameriky je River Plate. V odvetném finále Poháru osvoboditelů na neutrálním hřišti v Madridu porazil odvěkého rivala Bocu Juniors 3:1 po prodloužení. První zápas na stadiony Bombonera v Buenos Aires skončil před měsícem 2:2.Další články k tématu:Boca Juniors chtěla vyhrát Pohár osvoboditelů kontumačně, neuspělaFinále Poháru

Kulichová zazářila a Hradec ovládl derby, Strakonice slaví první výhru

iDnes.cz | Sportovní » 09. prosinec, 2018

Bývalá reprezentantka Petra Kulichová ovládla podkošový prostor a basketbalistkám Hradce Králové pomohla k dominanci v ligovém derby v Trutnově. Strakonice si doma poradily s Teamstorem Brno a díky první výhře v sezoně se posunuly z jedenáctého na deváté místo.Další články k tématu:Tradiční basketbalové derby jinak: favorit vůbec není jasnýNymburk překvapil

Ústí slaví šestou výhru v řadě, Svitavy otočily v Brně a jsou druhé

Ústí nad Labem vyhrálo šestý zápas Kooperativa Národní basketbalové ligy v řadě. Nad USK Praha doma zvítězilo 82:69. Svitavy porazily Brno na jeho palubovce 83:73 a posunuly se v tabulce na druhé místo za Nymburk. Tuři mají stejnou bilanci jako Děčín, ale lepší skóre.Další články k tématu:Nymburk prohrál v Pardubicích čtvrtinu, ale v druhé rychle

Kometa přehrála Zlín, Sparta a Olomouc padly. V derby slaví Hradec

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 09. prosinec, 2018

Šestadvacáté kolo hokejové Tipsport extraligy nabídlo hned několik atraktivních soubojů. Klání moravských celků ovládla brněnská Kometa, která ve Zlíně zvítězila 4:1. Liberec potvrdil skvělou domácí formu, když porazil Spartu také 4:1. Pardubice padly podesáté v řadě, ve východočeském derby prohrály s Hradcem 1:4.Další články k tématu:Fotr, který má elán.

Finský šampion Pylsy: Neuvěřitelné emoce. A Češi? Máme je přečtené

Finové = šampioni. Podruhé v řadě porazili ve finále mistrovství světa Švédy, v neděli v Praze 6:3. „Zápas byl hodně emotivní, nemám ponětí, co teď bude, ale oslavíme to,“ radoval se finský florbalový útočník Joonas Pylsy. Další články k tématu:Čeští florbalisté nemají z domácího MS ani bronz, Švýcaři byli lepšíHistorie se opakuje. Finové si z Prahy

Ščasný ven? Nejsem pokrytec a lhář, pokřiky vnímám a chápu, řekl kouč

Ze zápasu utekla necelá hodina, když se z kotle za brankou poprvé ozvalo: Ščasný ven! Fotbalová Sparta v tu chvíli ještě proti Teplicím držela aspoň bezgólový stav, ale nakonec doma prohrála 0:1. Trenér a sportovní ředitel Zdeněk Ščasný musel i ve zbytku utkání z lavičky poslouchat pokřiky, kterými mu fanoušci dávali najevo, že si ho dál u týmu

Sparta selhala. Slavia podzimním mistrem, s Plzní se jí výrazně vzdálily

iDnes.cz | Z Prahy » 09. prosinec, 2018

Podzimní část fotbalové ligy vyhraje Slavia, jasno je o tom už kolo před koncem. V 18. kole lídr porazil Mladou Boleslav 3:2, druhá Plzeň vyhrála ve Zlíně 2:0, kdežto Jablonec selhal v Karviné. Tím se propast mezi druhým a třetím místem zvětšila už na devět bodů. A Sparta? Další ostuda, doma podlehla Teplicím.Další články k tématu:Slavia - Boleslav 3:2,

Newcastle doma podlehl Wolverhamptonu, Dúbravka inkasoval v nastavení

Fotbalisté Newcastlu United v jediném nedělním utkání 16. kola Premier League podlehli Wolverhampton Wanderers 1:2. Rozhodující gól padl v páté minutě nastavení, slovenského brankáře Martina Dúbravku překonal Doherty.Další články k tématu:City poprvé prohrálo, do čela jde Liverpool i díky hattricku SalahaSterling poukázal na rasismus v Anglii. Mohou za něj