26. března, 2019 - svátek má Emanuel

iDnes.cz: Přehled zpráv a článků

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Philip Morris ČR loni zvýšil čistý zisk, roste obliba bezkouřových iQOS

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Výrobci tabáku Philip Morris ČR loni meziročně vzrostl čistý zisk o 10,1 procenta na 3,8 miliardy korun. Tržby bez spotřební daně a DPH stouply o 15,4 procenta na 14,1 miliardy korun. Firma navrhuje vyplatit hrubou dividendu 1 600 korun, včetně zhruba 220 korun z nerozděleného zisku minulých let. Za rok 2017 akcionáři společnosti získali 1 080 korun.Další

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Že mají lepší fyzičku? Dobrý vtip, reaguje plzeňský obránce Vráblík

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Na konci čtvrtého čtvrtfinále prožil muka, když si při snaze zabránit přihrávce před branku v pádu srazil kotouč za záda vlastního gólmana Frodla a Olomouc díky tomu snížila na 2:3. Ale plzeňský hokejový obránce Roman Vráblík nakonec mohl s týmem slavit výhru, která znamenala srovnání čtvrtfinálové série na 2:2.Další články k tématu:Olomoučtí chasníci drží

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

KVÍZ: Sheeran, Knopfler, Ezra... Jak znáte zahraniční hudebníky?

iDnes.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

Také letos je v Česku k vidění celá řada koncertů špičkových zahraničních hudebníků. V kvízu služby iDNES Ticket, kde vstupenky na tyto akce seženete, se můžete otestovat ze znalostí zahraniční hudební scény.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Možná teď budu chodit na Spartu, říká o prodeji licence majitel „Žihadel“

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Ještě před začátkem letošního druholigového play off přiznal majitel moravskobudějovického klubu Zdeněk Stojánek, že prodal licenci do jiného města. Podle zjištění MF DNES bylo zájemcem a zároveň i kupujícím Znojmo.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

RECENZE: Filipová vtáhla do keltského Oppida, rozjímala i bavila hity

iDnes.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

Hudebním i vizuálním zážitkem byl pondělní koncert Lenky Filipové v pražské Lucerně. Písničkářka zde završila jarní část turné k desce Oppidum plné keltských balad. Kromě kapely ji doprovázel smyčcový soubor Brno Strings a živo bylo také na projekčních plátnech.Další články k tématu:RECENZE: V Oppidu jako doma. Lence Filipové se v keltském stylu daříVIDEO:

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Tvrdil, že dychtí po zápase. Přes noc McGregor otočil a oznámil konec

iDnes.cz | Sportovní » Dnes

Hvězda bojových umění (MMA) Conor McGregor opět ohlásil konec sportovní kariéry. V pondělí přitom na YouTube vyšlo video, kde irský zápasník tvrdí, že dychtí po zápase a může si vybrat, koho chce pro termín v červenci.Další články k tématu:Bojovníka Conora McGregora zatkli v Miami kvůli ukradenému telefonuMcGregor vs. Nurmagomedov, díl druhý, v roce 2019?

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Boeing se trápí, Airbus raduje. Nad novou dodávkou 300 letadel do Číny

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Zatímco americký Boeing se snaží u klientů vylepšit pošramocenou pověst v souvislosti s technickými problémy letadel 737 MAX, jeho největší rival z Francie Airbus boduje v Číně obří zakázkou. Dodat by měl 300 letadel v ceníkové ceně 35 miliard dolarů, tedy téměř 800 miliard korun.Další články k tématu:První aerolinky ruší objednávku problémových boeingů,

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Na zálohu fotek máte týden. Druhého dubna začne likvidace Google+

iDnes.cz | Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně » Dnes

Měla konkurovat Facebooku, nyní po sedmi letech sociální síť Google+ pro osobní použití končí. Vaz jí zlomil malý zájem uživatelů, provozní problémy i loni objevené bezpečnostní chyby.Další články k tématu:Konkurence Facebooku nebo město duchů: Přežije Google plus odchod šéfa?

V sekci iDnes.cz - aktuální přehled zpráv je vloženo 7532 zpráv / článků

novější123456789starší

Nejsledovanější články