18. listopadu, 2018 - svátek má Romana

Novinky.cz: Přehled zpráv a článků

Novinky.cz

Zemanův tým je pro účast v ČR v zahraničních vojenských misích

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Expertní tým prezidenta Miloše Zemana se jednomyslně shodl na navýšení výdajů na obranu na dvě procenta HDP na podpoře zahraničních misí. Na Twitteru to uvedl mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. Poradní tým jednal od deseti rána a 10:00. Jednání bylo zaměřeno na obranu a schůzky se účastnil ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO)

Novinky.cz

Zpěvačka Ella natočila klip pod vodou a sází na trpělivost

Novinky.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

Zpěvačka a herečka Eliška Machačová, jež na hudební scéně používá jméno Ella, vydává nový singl a videoklip Zůstat. Na Novinkách.cz mají premiéru. Jejím producentem a kytaristou doprovodné kapely je Adam Malík.

Novinky.cz

Petr Bende vyrazí na Vánoční turné. Představí i světově uznávaného mandolinistu

Novinky.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

Petr Bende vyjede na již dvaadvacáté Vánoční turné. Jeho doprovodná kapela na něm oslaví patnáct let v současné sestavě, mezi hosty budou trumpetista Karel Nováček, cimbálová muzika Gromba, mandolinista Radim Zenkl a dětské sbory z měst, v nichž se koncerty uskuteční. V prodeji bude živé vánoční dvojalbum.

Novinky.cz

Blokád silnic proti zdražování paliv se ve Francii účastnilo 290 tisíc lidí, zraněných je přes 400

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Už přes 400 raněných, z toho 14 těžce, a jednu mrtvou si podle nové nedělní bilance dosud vyžádaly protesty ve Francii proti zdražování benzínu a nafty. Demonstrace pokračují i v neděli, ale už jen na 150 místech. V sobotu se konalo na 2000 protestů organizovaných hnutím Žluté vesty, jichž se zúčastnilo skoro 290 tisíc lidí.

Novinky.cz

Rozchody a vyhrocené spory o domácí mazlíčky

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » Dnes

Sociální pracovníci i samotná ombudsmanka Anna Šabatová varují před stále vyhrocenějšími spory o děti rozvádějícími se rodiči. Řeší se však i péče o čtyřnohé domácí mazlíčky. V těchto případech to nemusí být tak bolestné – spíše úsměvné, když jsou rozvádějící se aktéři rozumní.

Novinky.cz

RECENZE: Bystrouška v brněnském dětském domově

Novinky.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

Premiéra opery Příhody lišky Bystroušky otevřela v sobotu 6. ročník festivalu Janáček Brno, který do 4. prosince představí inscenace všech Janáčkových oper. Zároveň znamenala návrat operního souboru Národního divadla Brno po šestnáctiměsíční pauze do zrekonstruované budovy Janáčkovy opery.

Novinky.cz

Policie vyhlásila naléhavé pátrání po 89letém seniorovi

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Pražští policisté vyhlásili naléhavé pátrání po 89letém Jiřím Mášovi, po kterém pátrají od sobotního večera. S ohledem na věk a zdravotní stav se v mrazivém počasí obávají o jeho život.

Novinky.cz

Diskuse o Babišovi mladším vyvrcholila v televizi hádkou

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

V hádku vyústila v nedělním diskusním pořadu České televize Otázky Václava Moravce debata o případu syna premiéra Andreje Babiše. Jaroslav Faltýnek z ANO opakovaně odmítl odpovědět, zda jednal premiér eticky, když zveřejnil fotografie svého syna, jenž je údajně duševně nemocný. Kritizoval jen hyenismus novinářů.

V sekci Novinky.cz je vloženo 9426 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články