19. července, 2018 - svátek má Čeněk

Novinky.cz: Přehled zpráv a článků

Novinky.cz

Řidič v Kladně srazil sele divočáka, domů si ho přivezl zaklíněné v nárazníku

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Neobvyklý suvenýr si ze své jízdy přivezl v úterý řidič v Kladně. V předním nárazníku měl zaklíněné sele. Hasiči černého pasažéra vysvobodili a předali myslivci.

Novinky.cz

Každý druhý migrant před vyhoštěním z Německa zmizí

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Téměř polovina neúspěšných či nebezpečných uchazečů o azyl před deportací z Německa do vlasti zmizela. Podle spolkové policie se od letošního ledna do konce května podařilo z 23 900 vyhostit jen 11 100 lidí.

Novinky.cz

Při pojištění nemovitosti nezapomeňte pojistit i domácnost

Novinky.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Kvalita i ceny bydlení již několik let stabilně rostou. Češi se učí o svůj majetek starat a stále častěji si pojišťují jak svou nemovitost, tak její vnitřní vybavení. Podle dat společnosti Porovnej24.cz má o kombinaci pojištění nemovitosti i domácnosti zájem každý druhý Čech. Ovšem stále se najdou i tací, kteří na pojištění vnitřního vybavení nekladou

Novinky.cz

Volkswagen má další SUV, ale vy si ho nekoupíte

Novinky.cz | Zábava » Auto-Moto aktuálně » Dnes

Nový Volkswagen se jmenuje Tayron a je to zase SUV. Ovšem na stránkách německé automobilky ho budete hledat marně. Tohle auto je totiž určeno výhradně pro čínský trh.

Novinky.cz

Kouření významně ovlivňuje zdraví zubů

Novinky.cz | Zábava » Zdraví aktuálně » Dnes

Kouření negativně ovlivňuje celou řadu procesů v lidském těle. Pod nátlakem cigaretového kouře tak trpí nejen plíce, ale i další orgány a části těla, včetně zubů. Málokdo si uvědomuje, že kouř zasáhne v první řadě dutinu ústní, dopady na její zdraví tak mohou být zásadní.

Novinky.cz

Po nočních deštích stoupají hladiny řek

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Desítky výjezdů kvůli vytrvalému dešti a silnému větru zaznamenali hasiči v Moravskoslezském kraji ve středu a noci na čtvrtek. Museli odstraňovat spadlé stromy a větve. Na několika místech také odčerpávali vodu ze sklepů, řekl mluvčí hasičů Petr Kůdela. Některé toky v kraji také dosáhly nejnižšího stupně povodňové aktivity, tedy povodňové bdělosti.

Novinky.cz

Britové znají identitu útočníků na agenta Skripala

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Britská policie identifikovala osoby odpovědné za útok na bývalého ruského agenta Sergeje Skripala a jeho dceru jedem novičok. Oznámila to ve čtvrtek britská média, která se odvolávají na informace vyšetřovatelů. Podle britské agentury Press Association (PA) jsou si jisti, že pachateli jsou Rusové. Žádná jména média neuvádějí.

Novinky.cz

Filmové premiéry: Mamma Mia! Here We Go Again, Děsivé dědictví, Ut?ya, 22. července a Střídavá péče

Novinky.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

Tři tatínkové sympaťáci a skupina ABBA čekají na diváky Mamma Mia! Here We Go Again. Pro milovníky hororů je tu Děsivé dědictví. Norský film Ut?ya, 22. července zachycuje masakr na letním táboře na ostrůvku u Osla v létě 2011.

V sekci Novinky.cz je vloženo 7909 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články