24. ledna, 2019 - svátek má Milena

Novinky.cz: Přehled zpráv a článků

Novinky.cz

Jak uplatnit výdajový paušál za loňský rok

Novinky.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Výdajový paušál doznal v posledních letech určitých omezení, jeho uplatnění je však stále atraktivní, a to nejen pro drobné živnostníky s nižšími ročními příjmy.

Novinky.cz

Bylinky jako pomoc při chřipce

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » Dnes

Znáte to asi všichni. Večer uléháte zdraví, ráno se ale probudíte unavení, bolí vás celé tělo, svaly, klouby, motá se vám hlava, nosní dutiny jsou ucpané a stoupá vám teplota. S největší pravděpodobností vás přepadla chřipka jak vyšitá. Tělo si s ní musí poradit samo, ale můžete mu účinně pomoci.

Novinky.cz

Tři mladíci zmlátili v Německu obušky studenta přímo v učebně

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Případ brutálního napadení 17letého mladíka během výuky vyšetřují němečtí policisté ve městě Goch ve spolkové zemi Severní Porýní Vestfálsko, napsal server týdeníku Focus. Tři mladíci chlapce zmlátili tak, že skončil se zraněními v místní nemocnici.

Novinky.cz

Dostal jsem od Trumpa skvělý dopis, pochvaluje si Kim Čong-un

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Severokorejský vůdce Kim Čong-un je spokojen s výsledky rozhovorů, jejichž účelem je připravit druhý summit s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, uvedla to severokorejská státní média. Trump se chce s Kimem sejít koncem února. Místo ještě nebylo upřesněno, často se ale zmiňuje Vietnam.

Novinky.cz

Místo bezpečnostních dveří obyčejné. Okrádali seniory

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Řekli mi, že mám staré dveře, které neodpovídají současným normám a neochrání mě ani před zloději. Když mi nabídli nové s bezpečnostním kováním a odolné proti požáru, souhlasila jsem s výměnou a zaplatila za ně skoro 15 tisíc korun. Tak vzpomínala téměř 70letá Miloslava Ř. z Domažlic na předloňské setkání se zástupci soukromé firmy specializující se na

Novinky.cz

V Praze hořel byt, od prskavky vzplál vánoční stromek

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » 23. leden, 2019

Hasiči ve středu zasahovali v Praze 11 při požáru bytu. Ač je už měsíc po Vánocích, chytil v něm vánoční stromek od prskavky.

Novinky.cz

Opusťte Venezuelu, vyzval Maduro americké diplomaty

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 23. leden, 2019

Venezuela přerušila se Spojenými státy diplomatické styky poté, co americký prezident Donald Trump uznal za hlavu Venezuely Juana Guaidóa. Američtí diplomaté musí podle prezidenta Nicolase Madura do 72 hodin opustit Venezuelu. Guaidóa uznala i většina jihoamerických států.

Novinky.cz

Pátrání po zmizelém letadle s fotbalistou Salou přerušila noc, naděje na záchranu jsou mizivé

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 23. leden, 2019

Pátrání po letadle, které v pondělí večer zmizelo nad Lamanšským průlivem, záchranáři ve středu večer přerušili. Ve čtvrtek ráno se rozhodne, zda se bude v hledání pokračovat, uvedla televize Sky News. Na palubě stroje byl kromě pilota osmadvacetiletý argentinský fotbalista Emiliano Sala, který letěl do nového působiště v Cardiffu.

V sekci Novinky.cz je vloženo 707 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články