23. září, 2017 - svátek má Berta

Novinky.cz: Přehled zpráv a článků

Novinky.cz

Muž spadl z Karlova mostu do Vltavy, zachránila ho dvojice z lodi

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Lidé z výletní lodi, která v sobotu odpoledne plula po Vltavě v Praze, zachránili život muži, který spadl z Karlova mostu do řeky. Pro muže skočila do vody dvojice z lodi a vytáhla ho na palubu, tam zachránci zahájili oživovací pokusy. Muže pak převezli záchranáři do nemocnice.

Novinky.cz

Svědek natočil pád výsadkáře na Letné. Ozvala se rána, nikdo to nečekal

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Nečekaná situace a překvapení, tak popisuje pád parašutisty na Dni armády na pražské Letné jeden z diváků. Ten poskytl Novinkám video, které zachycuje přímo pád výsadkáře. Lidé si podle něj také stěžovali, že padající voják je před dopadem nevaroval. Při dopadu se zranil výsadkář, žena a dítě.

Novinky.cz

Zemětřesení v KLDR vyděsilo Čínu. Seizmologové popírají, že by šlo o jaderné testy

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

V sobotu dopoledne byly v Severní Koreji zaznamenány otřesy o síle 3,4 stupně. Čína se nejprve obávala, že KLDR provádí jaderné testy. Seizmologové z různých zemí to však popírají, podle nich šlo o běžné zemětřesení.

Novinky.cz

Krab vylezl z pánve a vypnul sporák, na kterém se vařili jeho kamarádi

Novinky.cz | Zábava » Dnes

Kouzlo nechtěného se povedlo zachytit v jedné restauraci v čínském Lien-jün-kangu na východě země. Při přípravě pokrmu tam z pánve vylezl jeden z krabů a přitom se mu náhodou povedlo vypnout sporák. Mohl tak zachránit nejen sebe, ale i své kamarády, kteří v pánvi zůstali, uvedla agentura AP.

Novinky.cz

Filip: Jakoukoliv povolební koalici s ANO vylučuji

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Předseda KSČM Vojtěch Filip v rozhovoru pro Právo odmítl povolební koalici s ANO a varoval před spojenectvím babišovců s ODS. Evropská komise podle něj řeší jen následky migrační krize, nikoli příčinu, kterou Filip vidí ve válečných konfliktech.

Novinky.cz

Jih Mexika zasáhlo zemětřesení o síle 6,2 stupně

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Ve chvíli, kdy záchranáři dosud pokračují v prohledávání trosek po ničivých úterních otřesech, zasáhlo v sobotu Mexiko další zemětřesení, tentokrát o síle 6,2 stupně. Epicentrum mělo v jižním státě Oaxaca, informovala americká geologická služba USGS. Otřesy pocítili i obyvatelé metropole, kde se podle agentury Reuters mírně chvěly budovy.

Novinky.cz

Po hurikánu hrozí portorické přehradě protržení, začala evakuace

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Přehradě na portorické řece Guajataca hrozí protržení. Voda se už valí přes částečně poškozenou hráz a vytvořila si nové koryto. V noci proto začala evakuace 70 tisíc lidí ohrožených vodou. Hurikán Maria, který se přes Portoriko přehnal s sebou přinesl prudké deště, které vyvolaly záplavy.

Novinky.cz

Zloději vykradli luxusní šperkařství v centru Prahy

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Krádež v luxusním šperkařství v proslulé Pařížské ulici vyšetřují od sobotního odpoledne pražští detektivové. Zloději si odnesli pravděpodobně cennosti za stovky tisíc korun.

V sekci Novinky.cz je vloženo 7688 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články