22. září, 2018 - svátek má Darina

sport.cz: Přehled zpráv a článků

sport.cz

Tvrdá odveta rozhodčích? Někteří sudí zvažují bojkot zápasů Sereny Williamsové

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 12. září, 2018

Konflikt Sereny Williamsové a hlavního rozhodčího Carlose Ramose během finále US Open nabírá na obrátkách. Zatímco na stranu americké tenistky se postavili přední zástupci WTA, portugalský sudí se ocitl v nezáviděníhodné situaci. Na základě smluvních ujednání se totiž nemohl k celé události blíže vyjádřit. To řádně rozčílilo jeho kolegy, kteří dokonce

sport.cz

Přestup Räikkönena do Sauberu? Jen zabírá místo talentovaným mladíkům, myslí si bývalý jezdec F1

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 12. září, 2018

Odchod Kimiho Räikkönena z Ferrari byl očekávaný, jeho přestup do Sauberu však mnohé překvapil. Osmatřicetiletý Fin se poté, co mu Ferrari neprodloužilo smlouvu, dohodl na dvouletém působení u švýcarské stáje, s níž v roce 2001 ve formuli 1 debutoval. Podle některých, ale svým setrváním v jiném týmu akorát blokuje místo mladým talentům.

sport.cz

Brutální 17. etapu na Vueltě ovládl Woods. Yates na Valverdeho ztratil, ale červený dres udržel

sport.cz | Sportovní » 12. září, 2018

Sedmnáctou etapu cyklistické Vuelty s extrémním stoupáním do cíle vyhrál Michael Woods. Lídr Simon Yates mírně ztratil, ale červený trikot udržel.

sport.cz

Hrozná čekárna, tři dny tu zevluju. Útok na šesté zlato Synkovi komplikuje vítr

sport.cz | Sportovní » 12. září, 2018

V neděli zahájil útok na své šesté světové zlato, ale od té doby nezávodí. Když měl skifař Ondřej Synek ve středu nastoupit ke čtvrtfinále, dozvěděl se, že část odpoledního programu se kvůli větru na kanále v Plovdivu ruší.

sport.cz

I kráska Vonnová komentuje hádku Sereny Williamsové: Ósakaové mi bylo hrozně líto

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 12. září, 2018

Kauza kolem řádění tenistky Sereny Williamsové ve finále US Open i s odstupem několika dní budí emoce a stále se k ní vyjadřují další a další osobnosti. Mimo jiné třeba i lyžařská legenda Lindsey Vonnová, která o finálovém duelu mluvila na módní přehlídce v New Yorku.

sport.cz

Brazilská divočina. Šampionát bez kempu, málem i bez diváků

sport.cz | Sportovní » 12. září, 2018

Ve středu večer odlétají čeští vodní slalomáři na mistrovství světa do brazilského Ria, ale to je tak všechno, co o svém nejbližším programu vědí. Tréninkový kemp byl na poslední chvíli bez náhrady zrušen, v ohrožení byl i samotný šampionát, zvažovala se varianta, že se areál zavře jen pro závodníky a pojede se bez diváků…

sport.cz

Extraliga začíná. Jaké jsou největší změny v pravidlech?

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 12. září, 2018

Hokejová extraliga se po čtyřměsíční odmlce opět hlásí o slovo. V pátek začne 26. sezóna české nejvyšší soutěže, a proto jsme vybrali pět největších změn v pravidlech. Každou z nich svým komentářem doplnil šéf komise rozhodčích Vladimír Šindler.

sport.cz

Euforie odezněla, Rostov se ponořil do šampionátové nostalgie

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 12. září, 2018

Obrovité, červeně nasvícené ruské kolo si sice v tiše plynoucích vodách Donu zrcadlí dál, ale teď už se roztáčí výjimečně. Navečer, a ještě k tomu pouze párkrát. Už to prostě není jako ještě pár týdny, kdy na něm v jednom kuse řádili a povykovali belgičtí fanoušci doprovázející své Rudé ďábly při vítězném pochodu Ruskem od města k městu, zatímco takoví

V sekci sport.cz je vloženo 6706 zpráv / článků

123456789starší

Nejsledovanější články