TenisPortal.cz: Přehled zpráv a článků

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Džumhur se v Petrohradu stal prvním bosenským vítězem turnaje ATP

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 24. září, 2017

ATP PETROHRAD - Damir Džumhur si podruhé v kariéře a na druhém z posledních tří turnajů zahrál ve finále a v Petrohradu se stal historicky prvním vítězem podniku ATP. Trofej pětadvacetiletý tenista z Balkánu získal po výhře 3-6 6-4 6-2 nad Italem Fabiem Fogninim.

Gojowczyk v Métách vyhrál poprvé turnaj ATP

ATP MÉTY - Peter Gojowczyk dotáhl svůj životní týden z kvalifikace až k vytouženému titulu. Osmadvacetiletý Němec ve svém prvním finále na okruhu ATP porazil domácího Benoita Pairea.

Češky zahájí Fed Cup 2018 proti Švýcarkám v pražské O2 areně

České tenistky se v prvním kole příštího ročníku Fed Cupu představí v Praze. Duel se Švýcarskem se 10. a 11. února odehraje v O2 areně.

Bacsinszká se letos na kurty nevrátí, se zápěstím půjde na operaci

Švýcarka Timea Bacsinszká kvůli přetrvávajícím problémům s rukou ukončila sezonu. Bývalá světová devítka naposledy hrála ve Wimbledonu, ale další turnaje už neplánuje a podrobí se drobné operaci. Příští sezonu chce stihnout od začátku, na počátku února by pak měla být jedničkou Švýcarek pro fedcupový zápas na půdě českých tenistek.

Turnaj mistryň už za dva roky v Česku? Probíhá intenzivní komunikace, řekl Černošek

Turnaj mistryň by se teoreticky mohl od roku 2019 konat v Česku. V současnosti vrchol sezony okruhu WTA hostí Singapur, kde by se mělo naposledy hrát příští rok. Majitel České sportovní Miroslav Černošek dnes potvrdil, že s vedením ženské organizace od května jedná o pořádání akce.

Laver Cup 2018 bude hostit Chicago

Druhý ročník Laver Cupu bude v příštím roce hostit Chicago. Výběry Evropy a světa se spolu utkají v termínu od 21. do 23. září a dějištěm bude slavná hala United Center s kapacitou 23.500 diváků, kde hrají domácí zápasy hokejoví Blackhawks či basketbaloví Bulls.

Deblista Jebavý má druhý titul z turnaje ATP. V Petrohradu vyhrál s Nizozemcem Middelkoopem

ATP PETROHRAD - Aktuálně nejlepší český deblista Roman Jebavý si v Petrohradu došel pro svůj druhý titul na okruhu ATP. S Nizozemcem Matwem Middelkoopem ve finále porazili nejvýše nasazenou chilsko-argentinskou dvojici Julio Peralta a Horacio Zeballos.

Berdych na Laver Cupu opět prohrál, Zverev bodoval. Evropa vede 12-6

LAVER CUP - Tomáš Berdych si na Laver Cupu v Praze nepřipsal první výhru ani ve svém třetím a zároveň závěrečném vystoupení. Společně s Chorvatem Marinem Čiličem podlehli dvakrát 6-7 americkému pár John Isner a Jack Sock. Zpátky šestibodový náskok pak Evropa získala zásluhou Alexandera Zvereva, který porazil Sama Querreyho.

V sekci Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA je vloženo 971 zpráv / článků