23. září, 2017 - svátek má Berta

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Režisér Martin Kotík: Kdo na Hurvínkovi nevyrostl, považuje ho za bizár

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » Dnes

Hurvínek na konci prázdnin vstoupil do kin, tak jak ho ještě neznáme. Loutka, která provází už několik generací a je milována nejen dětmi, je se svým taťuldou Spejblem hlavní postavou nového rodinného 3D filmu Hurvínek a kouzelné muzeum.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Vyrazte na Warsaw Home — největší veletrh nábytku a interiérového designu ve středovýchodní Evropě

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » Dnes

Polsko je nábytkářskou velmocí. V roce 2016 hodnota vyrobeného nábytku činila více než 42 mld. zlotých! Těžko se lze tedy divit, že právě v Polsku – v Nadarzynie – se uskuteční největší přehlídka nábytkářského a interiérového designu ve středovýchodní Evropě – veletrh Warsaw Home. Své výrobky představí více než 600 vystavovatelů – včetně mnoha uznávaných, globálních […]

Novinky.cz

Nikol a Jakub Ponerovi: V dětství jsme se míjeli

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. září, 2017

On býval jako kluk rošťák, ona se věnovala krasobruslení. „Vztah jsme k sobě našli až v dospělosti, při společné práci,“ přiznávají sourozenci Nikol a Jakub Ponerovi, jimž se během krátké doby podařilo vybudovat vyhledávanou módní značku. Jejich šaty obléká operní diva Kateřina Kněžíková, první česká vicemiss 2016 Natálie Kotková, předvedla se v nich i jedenáctiletá Charlotte Ella Gottová.

Novinky.cz

Jak se zbavit pigmentových skvrn v obličeji

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. září, 2017

Tmavé skvrny na čele, spáncích, tvářích či horním rtu trápí stále více žen v produktivním věku. Rozsáhlé mapovité pigmentové skvrny v obličeji vypadají nejen nevzhledně, ale také přidávají roky. Naštěstí ale existuje hned několik řešení, která pomáhají s odstraněním nebo alespoň s redukcí pigmentací.

Novinky.cz

Samet, symbol přepychu a luxusu, se vrací na módní výsluní

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. září, 2017

Není mnoho tkanin, které se mohou pyšnit tolika superlativy jako samet. Jeho heboučký povrch láká k pohlazení, vyzařuje z něj luxus. Svou nositelku navíc spolehlivě zahřeje, což se bude v nadcházejících měsících opět hodit.

Novinky.cz

Kouzlení s vínem v kuchyni

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. září, 2017

Umí víno dýchat? Jakou má mít teplotu? Rozumí si s vodou? Dolévat nebo nedolévat? Na začátku školního roku nezaškodí malé opáčko pro dospělé a k tomu několik výtečných receptů s vínem.

Novinky.cz

Diamantový bál aneb Celebrity a jejich honosné róby

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. září, 2017

Minulý týden se v americkém New Yorku uskutečnil již třetí ročník charitativního Diamantového bálu, který založila zpěvačka Rihanna. Události se zúčastnili přátelé zpěvačky i významné osobnosti módního průmyslu a showbyznysu. Výtěžek z akce pomáhá zlepšit zdravotní a vzdělávací podmínky ve znevýhodněných komunitách.

Novinky.cz

Hana Moučková: Sokol je sice spolek tradiční, ale s moderním obsahem činnosti

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 20. září, 2017

Historicky první starostkou České obce sokolské je už více než šest let atraktivní a energická žena - Hana Moučková. Snaží se změnit obraz Sokola na veřejnosti a žije přípravami na XVI. všesokolský slet. Bude to už její druhý ve funkci starostky. Ke spolku, který existuje už 155 let, a k jeho členům cítí podle svých slov ohromnou odpovědnost.

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 248 zpráv / článků

123456789starší