20. října, 2018 - svátek Vendelín

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Sexuoložka Hanka Fifková: Proč by ženy měly mít rády svou vaginu

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » Dnes

V ordinaci mě navštěvují klientky, které mají problémy s prožíváním orgasmu. Někdy trpí vaginismem, tedy křečovitým stažením pochvy, které brání pohlavnímu styku. Jindy jejich problémy spočívají v tom, že po sexu vůbec netouží.

Novinky.cz

Andrea Elsnerová: Dupnout si umím

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » Dnes

Působí křehce, až étericky, ale při derniéře hry Zkrocení zlé ženy jí jako hubaté Kateřině Vinohradské divadlo tleskalo vstoje. „S tou rolí jsem se pět let prala,“ prozrazuje Andrea Elsnerová. Doma má malého školáka a ve volných chvílích si hledá na internetu domeček, kam se jednou přestěhuje. „Ale o čem pak budu snít?“ zamýšlí se jedenačtyřicetiletá herečka.

Novinky.cz

David Svoboda: Nejlíp se mi tančí po dvou pivech

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. říjen, 2018

V trénincích teď piluje každý krok. V tom se mu náramně hodí dovednosti z moderního pětiboje: rychlost ze šermu, odolnost z plavání, empatie k živým tvorům z jízdy na koni, přesnost ze střelby, a hlavně vůle z běhu. „Přežít,“ dodává hrdý duklák, voják, olympionik David Svoboda. V příštích týdnech se bude snažit dotančit ve StarDance co nejvýš.

Novinky.cz

33 tipů na podzimní svetry: Nosí se barevné, neutrální i kašmírové

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. říjen, 2018

Pořádně huňaté svetry patří k podzimu, stejně jako svařené víno a dny strávené s knížkou v posteli. Pokud vám ty staré již žmolkovatí, je nejvyšší čas si pořídit nový kousek, který vás ochrání před pomalu přicházející zimou. Je jen na vás, jestli zvolíte neutrální klasiku, vyřádíte se v barvách nebo si připlatíte za kvalitní kašmírový kousek.

Novinky.cz

Věci, které jste dodnes nejspíš skladovali špatně

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. říjen, 2018

Také po nákupu automaticky vkládáte vejce do dvířek lednice? Podle expertky na skladování potravin Vlatky Lakeové je to špatně, protože se vajíčka kvůli změnám teploty při otevírání lednice rychleji kazí. Místo toho je doporučuje ukládat dozadu do lednice, kde je teplota nejstálejší. Co dalšího jste o správném skladování možná nevěděli?

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Český statistický úřad pořádá soutěž na logo Sčítání lidu 2021

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. říjen, 2018

Odměna: 150 000 Kč / Termín: 12. 11. 2018                       _ Český statistický úřad vypsal soutěž na vytvoření značky, logotypu a jednotného vizuálního stylu Sčítání lidu, domů a bytů 2021. Veřejná soutěž vypsaná ve spolupráci s Unií grafického designu je dvoukolová a anonymní. Návrhy bude ČSÚ přijímat do […]

Novinky.cz

Univerzální kabátky, které oceníte během podzimu i zimy

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 18. říjen, 2018

Dny se zkracují a teploty klesají. To znamená jediné, podzim je tu. Přivítejte ho novým kabátem, který navíc oceníte i v nadcházejících chladnějších měsících. Vyberte si z nadčasových klasik, ale i trendy kousků, které rozzáří vaši skříň.

Novinky.cz

Nejslavnější dorty podle cukrářských mistrů

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 18. říjen, 2018

Pod vedením Markéty Krajčovičové, jejíž „božské dorty od Markéty” putují do celého světa, dnes upečeme čtyři dorty, které dobyly svět. Představují prubířský kámen pro každého cukráře.

Centrum Paraple

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 215 zpráv / článků

123456789starší