23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Česká kuchyně se opět dostává do módy

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » Dnes

Před pár lety jsem zaznamenala pozoruhodný úkaz. I kolegyně, které dosud preferovaly lehčí stravu, si k obědu začaly dávat českou klasiku. Kachnu, rajskou, sekanou, smažený sýr. Později jsem zjistila, že touto změnou neprochází jen náš pracovní kolektiv, ale je to trend, který potvrzují i šéfkuchaři a majitelé restaurací. Že bychom se od špaget a číny vraceli k tradičnější stravě?

Novinky.cz

Slavnostní styl hvězdy trilogie Padesát odstínů šedi Dakoty Johnsonové

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. únor, 2018

Osmadvacetiletá americká herečka a modelka Dakota Johnsonová, rodným jménem Dakota Mayi Johnson, se narodila do herecké rodiny. Její matkou je Melanie Griffithová a otcem Don Johnson. Proslavila se například ve snímcích The Social Network a v trilogii Padesát odstínů šedi. Kromě hereckých úspěchů ale slaví také ty módní. Její sofistikované modely stojí za vaši pozornost.

Novinky.cz

Pan Milan žil na ulici pět let. Díky novému projektu získal šanci na život

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. únor, 2018

Celkový počet bezdomovců u nás ministerstvo práce a sociálních věcí odhaduje na 68,5 tisíce osob. Mezi ně se do nedávné doby řadil i pan Milan, který na ulici žil pět let. Šanci na nový život získal díky novému projektu sociálního bistra Střecha.

Novinky.cz

Jak přirozeně zvýšit své šance na otěhotnění

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. únor, 2018

Problém s početím má dnes jeden z osmi párů. Na řadu tak přicházejí různé tipy a rady, jak přirozeně pomoci. Od těch pochybných, jakými jsou milování při úplňku či popíjení sirupu proti kašli, až po ty vědecky podložené, které mohou skutečně pomoci.

Novinky.cz

Tanečnice Veronika Lálová: Když se má něco stát, tak tomu nezabráníte

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. únor, 2018

Na brazilský karneval si jedu splnit svůj velký sen, těším se, že zažiju na vlastní kůži zdejší vzrušující atmosféru a budu tančit sambu. Je to moje srdeční záležitost,“ svěřila se nám profesionální tanečnice, vítězka StarDance, milovnice latinskoamerické kultury a nově také moderátorka Veronika Lálová. Co ji láká na hispanistice?

Novinky.cz

Krásné rty dodají na sebevědomí a atraktivitě

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. únor, 2018

Namalované rty přitahují pozornost mužů a dodávají tak ženě na atraktivitě a sebevědomí. Dokonalých rtů ale nedosáhnete jen namalováním rtěnkou. Naopak, výrazná rtěnka zvýrazní jen všechny nedokonalosti. Proto je tak důležité naučit se o rty správně pečovat.

Novinky.cz

Proč je třeba hlídat triglyceridy

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. únor, 2018

Vyšetření triglyceridů je celkem běžné. Víte ale, proč vám ho lékař dělá? Jaké zdravotní problémy vám hrozí? Většina lidí to neví, i když vysoká hladina triglyceridů signalizuje docela vážné nebezpečí. Pojďme si říci, v čem spočívá.

Novinky.cz

Dejte sbohem nudné kancelářské módě

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 20. únor, 2018

Zapomeňte na hluboce zakořeněný stereotyp, že kancelářská móda signalizuje nudu a šedý usedlý kalhotový kostýmek. Kouzlit se dá jak s barvami a materiály, tak s doplňky, které dodají šťávu i sebeusedlejšímu modelu. Inspiraci, jak na to, najdete ve videu.

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 237 zpráv / článků

123456789starší
RSS kanál této kategorieTweetni tuto stránku

TOP články ve zprávách