23. května, 2018 - svátek má Vladimír

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Ondřej Horáček

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » Dnes

Ondřej Horáček je grafický designér z Liberce. Absolvoval obor vizuální komunikace na fakultě umění a architektury Technické univerzity Liberec a je členem Designbyra. Baví ho vždy dumat nad novým grafickým zadáním, lézt po skálách a být v přírodě a na cestách. Pozvolna testuje digitální nomádství. Na čem aktuálně pracuješ? Právě teď na redesignu pytlíků na kafe […]

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Rozhovor s Alešem Najbrtem o logu Národní galerie

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. květen, 2018

Do DVTV si Emma Smetana pozvala Aleše Najbrta ze Studia Najbrt. Rozhovor se točí kolem nového loga Národní galerie, jehož je Studio Najbrt autorem.

Novinky.cz

Plavkový speciál pro rok 2018 - vyberte si trendy model podle postavy

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. květen, 2018

Letošní skok ze zimy rovnou do léta nás přistihl nepřipravené. Teploty už pomalu dosahují tropických hodnot, a tak je nejvyšší čas na nákup nových plavek. Vyberte si takové, které jsou nejen trendy, ale také lichotící postavě. My vás navíc naučíme, jak je zkombinovat se stylovou plážovou módou.

Novinky.cz

Tajemství domácí pedikúry

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. květen, 2018

Péče o chodidla a nehty na nohou by měla být samozřejmostí po celý rok, v teplých slunných dnech pak dokonce nutností. Neupravené nehty a rozpraskané paty se ztvrdlou kůží totiž zkazí celkový dojem v sebedokonalejších střevících.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Nové logo a vizuální styl pro advokáty z Blockchain Legal připravil Jiří Chlebus

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. květen, 2018

Advokátní kancelář Blockchain Legal založili v roce 2017 Pavel Urbaczka a Radim Kozub. Redesign loga a nová vizuální identita nemá klasický scénář, kdy klient osloví grafika či agenturu. V tomto případě šla hora za Mohamedem anebo lépe řečeno Jiří Chlebus za Blockchain Legal. New logo design & animation for Blockchain Legal — lawyers focused on […]

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Nástroj pro tvorbu prototypů Adobe XD je nyní zdarma

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. květen, 2018

Adobe už několik let vyvíjí snahu více se prosadit v oblasti prototypovacích nástrojů. Nyní se vedení společnosti rozhodlo podniknout poměrně razantní krok a poskytuje svůj nástroj Adobe XD úplně zdarma. Stahovat můžete po registraci ze stránek Adobe.

Novinky.cz

Nejkrásnější róby z letošního filmového festivalu v Cannes

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. květen, 2018

Francouzské letovisko Cannes se ve dnech 8. až 19. května 2018 stalo opět hlavním středobodem kulturního dění. Účast na červeném koberci v rámci konání filmového festivalu totiž znamená jistou prestiž, a proto se celebrity vzájemně předhánějí v nákladných róbách, špercích i jiných doplňcích. Pokochejte se pohledem na ty nejkrásnější šaty, které se na festivalu v Cannes zatím objevily.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Kde najdete nejlepší písma od českých a slovenských designerů? Máme kompletní přehled

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. květen, 2018

Na této stránce najdete odkaz na písmolijny a stránky, které nabízejí písma českých typografů. Výhodou těchto písem je fakt, že oproti počeštěným verzím západních písem mají zpravidla velmi dobře zpracovanou diakritiku a v neposlední řadě jsou i oblíbené u tvůrců logotypů. Mít logo české firmy vysázené původním českým písmem je zkrátka sexy :) Výše uvedené platí […]

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 454 zpráv / článků

123456789starší
RSS kanál této kategorieTweetni tuto stránku

TOP články ve zprávách