25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Přivítejte slunečné dny v jarních maxi šatech

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » Dnes

Letošní dubnové počasí je opravdu aprílové. Vypadá to ale, že už se konečně začíná blýskat na lepší časy a my budeme moci odložit zimní kabáty definitivně na dno naší skříně. Přivítejte první slunné dny v lichotivých maxi šatech, které užijete od jara do podzimu. Poradíme vám, jak je nosit.

Novinky.cz

Lucia Siposová: Není moc mužů, kteří si mohou dovolit mít ženu domácí

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 24. duben, 2019

V seriálu Černé vdovy neváhá poslat na onen svět svého manžela, ve skutečnosti však temperamentní a okatá herečka Lucia Siposová (38) touží po dítěti. „Ale i s ním budu cestovat,“ prozradila nám ve svém stylovém kabaretu v centru Bratislavy, kde již třetím rokem provozuje vlastní scénu. „Když totiž chvíli necestuju, přestává mi bít srdce!“

Novinky.cz

Tereza Bořilová: K domácnosti bez odpadů se lze dopracovat postupně

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 23. duben, 2019

Tereza Bořilová je designérka, milovnice psů a člověk, který pro své ekologické přesvědčení dokáže překopat život sobě i své rodině. Žije podle pravidel filozofie Zero Waste, tedy nulového odpadu. V její domácnosti proto nenajdete jednorázové obaly a nepotřebuje prý ani odpadkový koš.

Novinky.cz

Festival Coachella ve znamení hudby, módy a modelek

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 23. duben, 2019

Hudební festival Coachella, který se v polovině dubna konal v americké Kalifornii, se těší velké popularitě. Důvodem je nejen každoročně nabitý hudební program, ale také velká koncentrace celebrit a modelek, které si nenechají ujít příležitost ukázat své postavy v úsporných oblečcích. Podívejte se, komu to letos slušelo nejvíce na zahajovací párty.

Novinky.cz

Velikonoční vajíčkové hody

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. duben, 2019

Vajíčka patří k Velikonocům stejně jako pomlázka. Jaké recepty z nich vykouzlit? Poradí vám Jaroslav Chýle z restaurace Hotelu Port v Doksech.

Novinky.cz

Mirjam Landová: Nežiju ve správných kruzích

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. duben, 2019

Narodila se v Kolíně nad Rýnem. Když jí bylo osm, rodina se přestěhovala do Hamburku a nakonec do Düsseldorfu. Po maturitě ji otec poslal na FAMU do Prahy, kde už zůstala. „Po Německu se mi dávno nestýská,“ říká režisérka Mirjam Landová, manželka zpěváka Daniela Landy a matka tří dcer. Před pár dny oslavila padesátiny.

Novinky.cz

Pexeso - oblíbená hra s kořeny v Česku, ale také sběratelský artikl

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. duben, 2019

Pexeso je naše nejoblíbenější a nejrozšířenější karetní hra. Pravděpodobně máte doma také aspoň jednu sadu a možná se i domníváte, že hledání dvojic identických obrázků známe v Česku všichni od nepaměti.

Novinky.cz

Robert Mikluš: Kdo z nás někdy není jako Topinka

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. duben, 2019

Více než tři roky bavil diváky jako strážmistr Tomáš Topinka v seriálu Doktor Martin, kde byl hlavní hvězdou Miroslav Donutil. Když ten už pokračovat nechtěl, tvůrci se rozhodli postavit na roli horlivého policisty vlastní seriál. Z jeho představitele, do té doby nepříliš známého brněnského herce s ostravskými kořeny Roberta Mikluše (36), se zrodila neokoukaná hvězda.

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 248 zpráv / článků

123456789starší
RSS kanál této kategorieTweetni tuto stránku

TOP články ve zprávách