14. srpna, 2018 - svátek má Alan

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Neuropatii necítíte. Tím je zrádná

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » Dnes

Cukrovka nebolí, ale dokáže mrzačit a zabíjet. Pokud si nehlídáte hladinu krevního cukru, snadno vám způsobí řadu vážných komplikací. Neuropatie je jednou z nich.

Novinky.cz

Za mřížemi s dlátem v ruce

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 13. srpen, 2018

„Zařídil jsem si malou dílnu a ve volných chvílích se věnuji opravě houslí. Nakoupil jsem i různé nářadí a materiál a teď už jen makám. Zatím se daří, mám i výborné laky a štětce ze sibiřské veverky a medvěda. Je to paráda s nimi pracovat. Mám jen problém se sháněním kousků smrkového a javorového dřeva na drobné opravy a díly,“ napsal bývalý odsouzený František Kefurt svému vězeňskému vychovateli Zdeňku Hetflejšovi.

Novinky.cz

Oblečte si volánkovou sukni, sluší ženám v každém věku

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 13. srpen, 2018

Volánky jsou letos v kurzu a zdobí nejen topy a šaty, ale také sukně. Jejich nespornou výhodou je, že sluší ženám v každém věku, navíc dokážou vytvarovat křivky i dámám, které mají spíše chlapeckou postavu. Odhalte svou ženskost a naučte se nosit volánky v každém věku!

Novinky.cz

Hrdí a tetovaní aneb Když se z módního trendu stává životní styl

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 12. srpen, 2018

Každé léto jako by jich přibylo. Krátké rukávy, košile a kraťasy odhalí, že tetování už dávno není jen cejchem námořníků a kriminálníků, ale módou a životním stylem lidí napříč věkem i profesemi. Že tohle zdobení vlastního těla nechápete? Třeba vám někteří z tetovaných jeho smysl osvětlí…

Novinky.cz

David Vávra: Žijeme stádním způsobem a máme to rádi

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 12. srpen, 2018

Jednašedesát let, tedy od narození, bydlí David Vávra ve stejném domě, sedmačtyřicet let hraje ve stejném divadelním souboru, třiačtyřicet let žije se stejnou manželkou. To by do autora divokých skečů divadla Sklep či drsného humoru „televizního kurzu němčiny“ Alles Gute asi řekl málokdo.

Novinky.cz

Profesionální zpěv se rovná vrcholovému sportu, říká operní pěvkyně Ivana Rusko

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 11. srpen, 2018

„Vždycky jsem chtěla zpívat,“ říká česká operní pěvkyně Ivana Rusko (35), kterou znají spíš v zahraničí než u nás. Kritikou vychvalovaná sopranistka má za sebou nádherné role v prestižním operním domě ve švýcarském Curychu a nyní je sólistkou v německém Kolíně nad Rýnem. Tam ji čeká role Rusalky. V srpnu se představí v Českém Krumlově jako liška Bystrouška v Janáčkově opeře Příhody lišky Bystroušky.

Novinky.cz

Vyhaslý tenista Boris Becker vzdal manželský zápas

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 10. srpen, 2018

Boris (50) a Lilly (42) Beckerovi si před kamerami slíbili věčnou lásku. Teď je však čeká rozvod - on už nezvládá její nálady, ona to, že ji celá léta obelhával.

Novinky.cz

Zpátky do minulosti aneb Ikonická kabelka ve tvaru koňského sedla je zpět

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 10. srpen, 2018

Pokud jste milovnice seriálu Sex ve městě, pak tuto kabelku jistě poznáte. Dior Saddle Bag je kabelka inspirovaná koňským sedlem, kterou navrhl návrhář John Galliano v roce 1999. Od té doby zdobila na přelomu tisíciletí nejen postavu Carrie Bradshawové ze zmíněného seriálu, ale také kdejakou celebritu. Ačkoliv originální tvar kabelky na nějakou dobu upadl v zapomnění, letos ho značka Dior opět uvedla na scénu.

Život Dětem

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 281 zpráv / článků

123456789starší