25. listopadu, 2017 - svátek má Kateřina

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

V rytmu tanga z Argentiny do Čech

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 24. listopad, 2017

Patricie a Javier Antarovi ještě donedávna cestovali po celém světě. Jako profesionální tanečníci argentinského tanga vystupovali na festivalech a pořádali workshopy pro zájemce. Nedávno se ale Češka a Argentinec usadili blízko Karlových Varů, otevřeli studio v Praze a pomalu se snaží svoji školu Tangonexion a způsob výuky rozšířit i do několika menších měst po celé republice.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Jan Rambousek otevírá galerii s momenty z nejnapínavějších automobilových závodů

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 24. listopad, 2017

Čeští kreativci, umělci a především automobiloví fanoušci stojící za společností Unique & Limited otevírají první automotive art galerii v Praze pod názvem Unique Gallery. Na ploše sedmdesáti metrů čtverečních vystavují jedinečná díla, která pomocí unikátní technologie zachycují nejnapínavější momenty automobilové historie. Působivé velkoformátové obrazy oživují dobové okamžiky závodů a vypraví tak příběhy automobilových ikon, jakými jsou […]

Novinky.cz

Majitelka svého psa bezmezně miluje, většinu peněz investuje do jeho garderoby

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 24. listopad, 2017

Je vědecky dokázáno, že čtyřnozí mazlíčci a jejich osudy nás dojímají mnohdy více než ty lidské. Máme tendenci se na ně upínat a považujeme je za součást rodiny. Někteří lidé to se svou láskou ale doslova přehánějí. Extrémním případem je jednadvacetiletá Amy Sullivanová, která svého psa Gizma miluje natolik, že do něj investuje prakticky všechny své finanční prostředky.

Novinky.cz

Kendall Jennerová je nejlépe placenou modelkou na světě

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 23. listopad, 2017

Američanka Kendall Jennerová se letos dostala na samotný vrchol nejlépe placených modelek na světě. Sesadila tak z pomyslného trůnu brazilskou krásku Gisele Bündchenovou, která se pyšnila prvenstvím celých patnáct let.

Novinky.cz

Molo plné andělů, tak vypadala přehlídka spodního prádla Victoria's Secret

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 23. listopad, 2017

Snad nejočekávanější a nejvíc sexy módní show sezóny proběhla 20. listopadu v čínské Šanghaji. Značka Victoria's Secret vyslala na molo pětapadesát ´andílků´ - modelek, které díky své kráse a typickým honosným křídlům vypadaly skutečně nadpozemsky. Pro americké diváky bude celý záznam z přehlídky vysílán 28. listopadu.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Jsou hodiny funkční věc nebo ozdoba? Obojí!

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 23. listopad, 2017

Sluneční, vodní, kyvadlové, přesýpací, mechanické, atomové, digitální… Geniální vynálezy na měření času a různorodé hodinové strojky po staletí stejně odměřují ubíhající čas. Design hodin se ale mění čím dál rychleji a je tak rozmanitý, že není jednoduché se rozhodnout. Číselník bez čísel? Ciferník bez ručiček? Který nápad se vám líbí tak, že byste ho chtěli mít […]

Novinky.cz

Odpolední cappuccino jako tabu aneb Jak pít kávu jako Italové

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 23. listopad, 2017

Káva je pro mnohé z nás nedílnou součástí dne. V Čechách bylo dlouho zvykem pít kávu s lógrem, tzv. českého turka, v posledních letech se ale stále více lidí přiklání k italské kávové kultuře, i když kolem ní panuje celá řada nejasností.

Novinky.cz

Naučte se vázat šátky a šály

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. listopad, 2017

Šátky a šály patří mezi oblíbené zimní doplňky. Spolehlivě zahřejí, uchrání nás před angínou, a navíc se dají skvěle sladit s jakýmkoli druhem oblečení. Díky různým způsobům jejich vázání navíc můžete změnit svůj styl podle nálady. Ukážeme vám, jak na to.

Kuba - Dovolená a zájezdy

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 392 zpráv / článků

123456789starší