10. prosince, 2018 - svátek má Julie

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Laskavé příběhy dneška

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 02. prosinec, 2018

Dobré skutky prodlužují život, tvrdí některé vědecké studie. Laskavostí nešetří stavitelka škol v Kambodži Veronika Pospíšilová, internetový podnikatel a zakladatel DobroKávy Libor Hoření ani ředitelka Potravinové banky Věra Doušová. Všichni tři za své nezištné skutky obdrželi titul Laskavec. Ocenění celkem dvanácti dobrodincům společně s finanční odměnou udělila Nadace Karla Janečka.

Novinky.cz

Miloš Zapletal a jeho Nesmrtelní

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 02. prosinec, 2018

Nesmrtelný je každý, kdo po sobě zanechá na světě nezpochybnitelnou stopu, říká Miloš Zapletal - scenárista, dramaturg a manažer předních osobností české pop-music. Pro většinu z nás je tím otiskem potomek, pro některé jejich dílo, pro jiné zase plně prožitý život. Třiačtyřicet takových českých osobností přibližuje ve své knize Nesmrtelní.

Novinky.cz

Jana Zelenková: Tančit se má srdcem

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 01. prosinec, 2018

Na parketech se Jana Zelenková (33) pohybuje od tří let. Už ve čtrnácti se stala šéftrenérkou taneční školy Stardance v Chomutově. A v televizní soutěži StarDance se teď snažila s Richardem Genzerem ladně doplout co nejdál. I jen svou účast v ní považuje za velké vítězství. Před třemi roky totiž stačilo málo, aby vůbec nechodila.

Novinky.cz

Daniela Písařovicová: V kostýmku to nejsem já

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 30. listopad, 2018

Tvrdí, že si nikdy nepřipadala jako ošklivé káčátko, a tak neváhala zkoušet štěstí v soutěžích krásy i v modelingu. Dneska jí zážitky staré přes dvacet let přijdou vhod. „Učila jsem se vystupovat před lidmi, prát se za sebe, komunikovat, bojovat s trémou, zkrátka být schopná se prosadit,” vypočítává moderátorka České televize Daniela Písařovicová (39) při vzpomínce na své první kontakty s publikem.

Novinky.cz

Vyzrajte na zimu, pořiďte si mrazuvzdornou péřovou bundu

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 30. listopad, 2018

Péřovou bundu vlastnila alespoň jednou za života každá z nás. Není divu, tyto bundy jsou oblíbené nejen proto, že opravdu hřejí, ale jsou také lehké a letos navíc velmi trendy, což dokazují celebrity i modelky po celém světě. Pořiďte si i vy tu svou a vychutnejte si ze zimy jen to nejlepší.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Jack Daniel’s Musician Factory má nové logo od Lumíra Kajnara

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 30. listopad, 2018

Jack Daniel’s Musician Factory je multimediální prostor s výjimečnou akustikou sídlící v industriálním prostředí Vnitroblocku v Praze Holešovicích. Autorem nového loga, které vám dnes představíme, je Lumír Kajnar. Ten za tuto práci získal stříbro v soutěži European Design Awards 2018. Vznik samotného loga se datuje do roku 2017 kdy byl Lumír v únoru napřímo osloven klientem […]

Novinky.cz

Golfistka Anna Dzurenda: Kdo jednou golf zkusí, jeho kouzlu propadne

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 29. listopad, 2018

Na vitální brunetku sedne ideálně slogan: Konečně přes padesát! Žije naplno a zdaleka s tím nehodlá končit. Jako „seniorka“ se Anna Dzurenda vyhoupla na stupně vítězů v golfu a skvěle se umísťuje i v mezinárodních kláních. K tomu se rozvíjí v roli podnikatelky, fotografky i astroložky. A pohled na svět jí změnil pobyt v Tibetu, pod jehož vlivem napsala svoji první knihu. Klidný je konečně i její osobní život ve třetím manželství.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Barvy, které vnímáme zrakem, čichem i dotekem

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 29. listopad, 2018

Papír představuje pro designéry obrovskou škálu možností využití a prostor pro kreativitu. Inspiruje, dává reálné podněty. Barva je jedním z důležitých kritérií, která kreativci při volbě konkrétního papíru zvažují. V kombinaci s povrchem a vůní působí každá barva jiným dojmem a vyvolává odlišné emoce. Právě v šíři nabízených barev zaznamenaly řady kreativních papírů Arjowiggins tento […]

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 324 zpráv / článků

novější123456789starší