20. června, 2018 - svátek má Květa

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Oblečte své plné sexy křivky do správných plavek

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 13. červen, 2018

Plavková sezóna právě začíná a vy se stydíte vyrazit k místnímu rybníku, případně k moři jen proto, že máte nějaká ta kila navíc? Zapomeňte na ostych, celosvětovým trendem je láska k vlastnímu tělu, ať už vypadá jakkoli. Oblékněte své ženské tvary do sexy plavek podle poslední módy. Zaslouží si to!

Novinky.cz

Trend neoholeného podpaží je mezi slavnými stále oblíbenější

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 13. červen, 2018

Návrat k přirozenosti s sebou přináší další hit mezi slavnými, neoholené podpaží. Přestože ještě v nedávné době by porost v podpaží byl považován za módní přehmat, dnes je i módní průmysl k tomuto trendu benevolentní. Zarostlá podpaží se jednoduše vracejí do hry.

Novinky.cz

Dechberoucí róby celebrit ze slavnostního předávání prestižních cen Tony

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 12. červen, 2018

Americké ceny Tony se rozdávají již od roku 1947 vybranými pracovníky divadel a novináři v různých oblastech divadla, muzikálu a činohry. Udílejí se v celkem 24 kategoriích, cenu mohou obdržet pouze představení či herci z Broadwaye v americkém New Yorku. Jedná se o událost srovnatelnou například s filmovými Oscary či hudebními cenami Grammy. Podívejte se, jak se na letošní ročník, který se konal 11. června, oblékly známé celebrity.

Novinky.cz

Návrhářka Michaela Čapková bude reprezentovat ČR na prestižním festivalu Fashionclash

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 11. červen, 2018

Nizozemské město Maastricht se již podesáté stane centrem módy. Od 15. do 17. června se zde koná jubilejní ročník festivalu zaměřeného na módu a design Fashionclash 2018. Události se zúčastní každoročně více než 150 mladých designérů ze třiceti zemí. Českou republiku bude letos reprezentovat díky pomoci Českého centra Rotterdam mladá návrhářka Michaela Čapková. Nizozemské publikum hodlá oslovit kolekcí inspirovanou výročím založení republiky.

Novinky.cz

Ulovte si oblečení ve stylu městské džungle

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 11. červen, 2018

Léto je za dveřmi, o čemž mluví i tropické teploty, které nás pronásledují již od počátku května. Využijte sluníčka a oživte svou skříň pestrobarevným oblečením s nádechem exotiky, kterému vévodí barevné a neobyčejné motivy květin a lahodného ovoce. Nebojte se město proměnit v džungli!

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Betonové hodinky ve tvaru točitého schodiště od Design Studio 22

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 11. červen, 2018

Když vyrůstáte v rušném velkoměstě plném betonu a oceli, jistě vás to ovlivní. Moderní tchajwanské město Taipei se stalo zdrojem inspirace pro skupinu designérů, kteří založili Studio 22 a hledají nové využití zejména pro stavební materiály a přenáší ryze architektonické prvky do předmětů denní potřeby. A tak vznikla netradiční produktová řada psacích potřeb, hodin a […]

Novinky.cz

Bez plátna aneb Netradiční malířky, jejichž díla bývají časově omezená

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 10. červen, 2018

Vládnou štětcem, výtvarný talent v nich dříme od dětství, ale při tvorbě svých originálních kreací a obrazů malířské plátno nepoužívají. Životnost jejich tvorby bývá časově omezená – jejich díla totiž můžete sníst nebo smýt (a často musíte). Přesto se v tomto netradičním malování našly. Navštívili jsme tři výtvarnice, kterým právě jejich neotřelá cesta světem barev přinesla úspěch i štěstí, i když jejich úžasná díla mívají doslova jepičí život.

Novinky.cz

Andrea Bačíková: Skoro ve třiceti letech jsem procestovala 26 procent planety

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 10. červen, 2018

Za deset dní objet, obejít co nejvíce bodů rozmístěných napříč Evropou. Utratit při tom maximálně dva a půl tisíce korun. To je srpnový plán Andrey Bačíkové. Ostatně cestování považuje za životní koníček. Stejně jako sport. Když řešila, s kým vyrazit na milovaný surf, zjistila, že u nás chybí pořádná cestovatelská seznamka. Tak ji založila.

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 516 zpráv / článků

novější123456789starší