17. března, 2018 - svátek má Vlastimil

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Mariana Prachařová: Ne vždy je jméno výhoda

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 09. březen, 2018

V její rodině je hereckou múzou políbený snad každý. Maminka Dana Batulková, tatínek David Prachař i bratr Jakub. I ona měla pocit, že by mohla být herečkou, ale zjistila, že je jí blíž muzika. Na kanálu YouTube jsou její hudební videa hojně sledovaná. „Možností je mnoho, ještě nevím, kam se vydám,“ tvrdí třiadvacetiletá youtuberka Mariana Prachařová.

Novinky.cz

Místo mola listí a mech. Přehlídka značky Chanel se odehrála v lese

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 09. březen, 2018

Poslednímu dni Pařížského týdne módy ve Francii dominovala přehlídka kolekce značky Chanel pro období podzim/zima 2018. Tentokrát byli hosté svědky unikátního zážitku, který se odehrával v prostorách pařížské výstavní síně Grand Palais, která byla přetvořena na autenticky vypadající podzimní les.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Představujeme špičku motion designu — přednášející festivalu Mouvo 2018

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 09. březen, 2018

Už za pár dnů se do Prahy sjede elita světového motion designu. Na třetím ročníku festivalu Mouvo uvidíte přednášející, kteří ve svém oboru patří mezi špičky. Festival začíná v pátek 23. března v podvečer a bude pokračovat až do soboty 24. března. Studio Oficina, které je pořadatelem festivalu, připravilo každému ze sedmi přednášejících video medailonek, […]

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Betonpres má nové logo s kohoutem od Dynamo design

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 08. březen, 2018

Betonpres je rodinná firma z jižních Čech, která vyrábí betonovou střešní krytinu a dodává na trh kompletní střešní systém vysoké kvality se zárukou 30 let. Majitelé firmy se u příležitosti 25. výročí založení společnosti rozhodli modernizovat značku a vizuální styl, aby lépe odrážely probíhající inovační změny. Strategickými cíli modernizace bylo upevnění pozice na trhu, příprava […]

Novinky.cz

Hold úspěšným ženám historie i současnosti vzdávají i panenky Barbie

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 08. březen, 2018

Mexická malířka Frida Kahlo, americká pilotka Amelia Earhartová či nejmladší zlatá olympijská medailistka ve snowboardu Chloe Kimová se staly předobrazem nové série panenek Barbie. Americká společnost Mattel sérii inspirovanou 17 ženskými historickými i současnými postavami představila u příležitosti Mezinárodního dne žen. Mattel o tom informoval na svých internetových stránkách.

Novinky.cz

Co si celebrity oblékly na nejexkluzivnější afterparty roku

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 08. březen, 2018

Po předávání filmových cen, Oscarů, mají celebrity na výběr z mnoha různých večírků, kterých se, pokud mají pozvánku, mohou zúčastnit. Nejprestižnější je party renomovaného magazínu Vanity Fair, na kterou dámy zpravidla mění šaty z udílení za extravagantnější kousky. Prohlédněte si sexy modely, o které letos rozhodně nebyla nouze!

Novinky.cz

Kouzlení s medem v kuchyni

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 08. březen, 2018

Když egyptologové objevili v pyramidách nádoby s medem, nestačili se prý divit. Vzhled a jeho konzistence byly sice čerstvému produktu od včeliček na hony vzdálené, ale svým složením se uchoval prakticky v jedlé formě.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Jednostránkové webové prezentace jsou trendy

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 08. březen, 2018

Mít svou vlastní, moderní, dobře vypadající webovou stránku během pár minut? Zviditelnit se na internetu bez jakýchkoli znalostí programování za minimální náklady? Vyzkoušet si službu zdarma a mít absolutní kontrolu nad obsahem webu? Ano! Sám sobě designérem a webovým expertem Saywebpage nabízí speciálně malým a středním živnostníkům, společnostem a podnikatelům možnost vytvořit si jednu stránku […]

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 289 zpráv / článků

novější123456789starší