21. září, 2018 - svátek má Matouš

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Mladí, krásní a nadějní. To jsou vítězové Elite Model Look 2018

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 31. srpen, 2018

Ve Španělském sále Pražského hradu se ve čtvrtek 30. srpna uskutečnilo finále prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Českou republiku a Slovensko. Vítězi se stali Marie Sýkorová (15) a Martin Burian (20) za Českou republiku a Jasmína Símová (14) a Jakub Janírek (18) za Slovensko. Všichni budou reprezentovat své země na světovém finále, které se odehraje v Londýně.

Novinky.cz

Zuzana Hejnová: Když mi něco nejde, zkouším to tak dlouho, dokud se to nenaučím

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 31. srpen, 2018

S atletkou Zuzanou Hejnovou jsme se potkaly na letním Hesu kempu v Sušici, který pro malé sportovce každým rokem pořádá se svým týmem. Naplno se zde věnuje dětem a je na první pohled patrné, že ji to opravdu baví a že to s dětmi umí. Pro děti je přirozenou autoritou, vzorem, ale i kamarádkou.

Novinky.cz

Jak nosit negližé jako šaty aneb Inspirujte se celebritami

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 31. srpen, 2018

Negližé neboli saténová košilka nemusí sloužit pouze jako svůdné noční prádlo, které si vezmete na výročí s partnerem. S trochou citu si negližé můžete obléci i do společnosti. Stačí jen pořádná dávka sebevědomí a odvahy. Nechte se inspirovat slavnými dámami, které vám ukážou, jak tuto luxusní košilku nosit, aniž byste pohoršovala okolí.

Novinky.cz

Tři tipy, jak prodloužit opálení

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 30. srpen, 2018

Není pochyb o tom, že zdravě opálená bronzová pokožka dodá na atraktivitě. Bez správné péče ale toto opálení velmi rychle mizí.

Novinky.cz

V čem poslat děti poprvé do školy

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 30. srpen, 2018

Máte doma malou školačku či školáka? Zpříjemněte jim první školní den hezkým oblečením, ve kterém budou moci vyrazit vstříc novým dobrodružstvím i povinnostem. Ať už jim pořídíte tričko s měnícími flitry, nebo třeba stylové botičky, uvidíte, že se jim do školních lavic bude usedat o to lépe.

Novinky.cz

Lenny Filipová: Zatím nemám potřebu se vyjadřovat, za mě mluví hudba

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 29. srpen, 2018

Před pěti lety získala hudebního Anděla jako Objev roku a od té doby její hvězda stále stoupá. Čtyřiadvacetiletá zpěvačka Lenny Filipová boduje i v zahraničí, například přede dvěma lety ovládla italské hitparády. „Za svou hudbu se můžu postavit,“ tvrdí úspěšná dcera oblíbené hudebnice Lenky Filipové.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Nové písmo Hela od Jana Charváta obsahuje 7 řezů, ale pouze 2 tloušťky tahu

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 29. srpen, 2018

Jan Charvát je autorem nového písma Hela. Při jeho tvorbě se inspiroval logotypem starého textilního závodu. K dispozici je v sedmi řezech, které však nejsou vytvořeny klasickou cestou od tenkých po tučné řezy, ale postupným přidáváním tučných tahů do každého znaku. Posuďte sami tento netradiční přístup a přečíst si můžete i autorův komentář. „Tak dlouho […]

Novinky.cz

Pražský týden módy bude korunovat vystoupení sólistů Baletu Národní divadla

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 28. srpen, 2018

Stejně jako móda nemůže existovat bez tance, tanec nemůže existovat bez módy. Tyto dva na první pohled odlišné světy v sobě totiž skrývají vzájemný nevyčerpatelný zdroj inspirace. Jako důkaz tohoto kulturního spojení letos poprvé vystoupí umělci Baletu Národního divadla na jedinečné módní přehlídce Zuzany Kubíčkové, která proběhne 3. září 2018 v pražském Rudolfinu v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku (31. srpna až 7. září).

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 360 zpráv / článků

novější123456789starší