17. března, 2018 - svátek má Vlastimil

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Rey Koranteng: Šachy mi pomáhají nejen v práci, ale i v životě

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 04. březen, 2018

Vždy korektní, usměvavý a seriózní vstupuje už řadu let Rey Koranteng prostřednictvím televizní obrazovky do miliónů českých domácností. Jako by tam 43letý moderátor patřil odjakživa. Vnímá vůbec ještě někdo jeho barvu pleti? Naráží na projevy rasismu?

Novinky.cz

Marta Davouze: Nebrečím ani zatím neumírám

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 03. březen, 2018

Když se po pavlači jednoho z domů na Malostranském náměstí blížím k pražskému bytu Marty Davouze, vidím, jak se z něho pootevřenými dveřmi valí dým. Spisovatelka (72), která většinu roku pobývá ve Francii, si totiž ne a ne zvyknout na elektrický sporák, který se nahřívá a vypíná, jak se mu zachce, takže se pro ni příprava guláše stala nechtěným dobrodružstvím.

Novinky.cz

Tereza Hofová: Hlavní je vědět, kam jdete, i přes případné neúspěchy

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 02. březen, 2018

Tereza Hofová se vymyká jakémukoli stereotypu o herečce ze seriálu v komerční televizi. Je neokoukaná, médiím se vyhýbá, upřednostňuje nezávislé projekty, odmítá se podřizovat diktátu módnosti, donedávna žila v manželství na dálku a životní mezníky má vytetované na těle.

Novinky.cz

Na přehlídce značky Dolce&Gabbana převzaly práci modelek drony

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 02. březen, 2018

V rámci Týdne módy v italském Miláně se každý rok snaží místní návrháři navzájem překonávat a vymyslet co nejzajímavější show pro významné osoby módního průmyslu. To, co předvedlo návrhářské duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana, předčilo očekávání všech. Rozhodli se, vedle klasiky, předvádět kabelky i za pomoci létajících dronů.

Novinky.cz

Modelka s nevyvinutou rukou si dokázala podmanit svět módy

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 01. březen, 2018

Shaholly Ayersovou lidé zrazovali od jejího snu stát se modelkou. Narodila se totiž s jednou nevyvinutou rukou v oblasti lokte. Po těžkém dětství a letech šikany se bez ohledu na své okolí rozhodla vystoupit ze své bubliny a stala se úspěšnou modelkou, která fotí kampaně a účastní se přehlídek v italském Miláně nebo americkém New Yorku.

Novinky.cz

Zeleninové šťávy pro zdraví

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 01. březen, 2018

Všichni vědí, že zdraví závisí i na tom, co jíme a pijeme. Šťávy ze syrové zeleniny a ovoce neboli smoothie jsou to nejlepší, co můžeme organismu dopřát - jsou bohaté na antioxidanty, enzymy, vitamíny, stopové prvky, vlákninu. To vše tělo potřebuje pro dobrou imunitu.

Novinky.cz

Český objev pomáhá se skladováním brambor v pokojových teplotách

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 28. únor, 2018

Jak uskladnit brambory v paneláku? „Řekněme, že jsme znovuobjevili něco, co už používali staří Inkové,“ vysvětluje Pavel Klouček, který chtěl se svými kolegy z České zemědělské univerzity v Praze prakticky využít poznatky z výzkumu. A povedlo se. Před pár měsíci se začal prodávat ZEMBAG. Pytel navržený tak, aby v něm bylo možné po dlouhou dobu skladovat brambory třeba i v teplých a světlých místnostech, aniž by ztrácely kvalitu. Přírodní látky obsažené ve

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Sklárna Rückl má nové logo i web od Studia Najbrt

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 28. únor, 2018

Čáp symbolizuje návrat jara, nový život a všeobecné štěstí. Značka Rückl s čápem ve znaku vstává jako fénix z popela a vdechuje nový život sklářským výrobkům, které mají tradici více než 170 let a dobrý zvuk u nás i v zahraničí. Vytvořením nové reprezentativní vizuální podoby značky a webu bylo pověřeno Studio Najbrt, Studio 9 a Boys Play […]

Život Dětem

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 289 zpráv / článků

novější123456789starší