20. června, 2018 - svátek má Květa

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Jak ugrilovat dokonalé hovězí steaky

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 05. červen, 2018

Sezóna grilování a letních párty je tu. Pokud chcete své přátele opravdu pohostit, pak by na vašem grilu neměly chybět lahodné hovězí steaky. Připravit dokonalý steak ale vyžaduje dodržování určitých zásad, jedině tak bude maso skutečně křehké a lahodné.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Cestovní kancelář Novalja má nové logo s vlnkou od Ondřeje Fendrycha

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 05. červen, 2018

Brněnská cestovní kancelář Novalja, která se specializuje na Chorvatsko, změnila logo i web. Za logem stojí grafik Ondřej Fendrych a o redesign webu se postarala agentura Liquid Design. V logu se nově pracuje s vlnovkou neboli tildou (~). Ta v běžném použití vyjadřuje odhad, v operačních systémech označuje domovský adresář a v moderních médiích uvozuje text, […]

Novinky.cz

Tomáš Baránek: Popolední spánek není lenošení, ale nezbytnost

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 04. červen, 2018

Od ledna se každý den snaží po obědě pravidelně dvacet minut spát. Pomáhá mu to být svěží po zbytek dne. Vydavatel Tomáš Baránek (46) na sebe před lety upozornil knihou o tom, jak sbalit ženu. Od té doby se ale přesunul k závažnějším tématům.

Novinky.cz

Primátorky: Tradice z počátku minulého století láká na stylovou módu

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 04. červen, 2018

Když se řekne Primátorky, každý si představí Vltavu, pražskou náplavku, veslaře, ale také noblesní oblečení a významnou společenskou událost. Tak tomu bude i letos 8.–10. 6. 2018. Jak vybrat vhodný outfit? Poradí doporučený dress code.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Jakub Balhar

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 04. červen, 2018

„Odjakživa mě bavilo kreslit a malovat. Když jsem po škole dostal příležitost koupit stroje na broušení skla, dlouho jsem neváhal a zřídil si malou dílnu přímo u rodičů v garáži,“ vypráví Jakub Balhar, který se tvoření ze skla věnuje zatím ve volném čase a za svůj největší dosavadní úspěch považuje spolupráci se špičkovou karlovarskou sklárnou […]

Novinky.cz

Andrea Hoffmannová: Nejde stále přikyvovat

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 02. červen, 2018

Dlouhá léta se Andrea Hoffmannová věnovala jen divadlu, v tom Slováckém působila osm let. Pak půvabnou herečku objevily i kamery pro film. Naposledy si zahrála v komedii Dvě nevěsty a jedna svatba, která právě běží v kinech. „Svatby mám ráda, zejména ty cizí,” směje se jednatřicetiletá mladá paní.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Studio Toman Design hledá grafického designéra/designérku

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 01. červen, 2018

Studio Toman Design roste a hledá grafického designéra/designérku na HPP. Co vám nabízíme: Práci na zajímavých projektech v prestižním studiu Příjemné prostředí se zahradou na Smíchově Prostor k profesnímu růstu Férové jednání Zajímavé finanční ohodnocení a benefity Nástup hned Náplň práce Grafický design, dle potřeby případně i sazba a retuše, komunikace s klientem Co byste […]

Novinky.cz

Před deseti lety zemřel módní mág Yves Saint-Laurent

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 01. červen, 2018

Jméno Yves Mathieu Saint-Laurent zná v módním světě každý. Tento mág se narodil 1. srpna roku 1936 v Alžírsku. V sedmnácti letech odcestoval do Paříže, kde se zapsal do školy uměleckého krejčovství. Svým talentem zaujal i Christiana Diora, který ho ihned najal, po jeho smrti Yves dokonce přebral vedení celé společnosti. V roce 1961 si pak založil vlastní firmu a o rok později uvedl svou první kolekci. Zemřel 1. června 2008 v Paříži.

Život Dětem

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 516 zpráv / článků

novější123456789starší
RSS kanál této kategorieTweetni tuto stránku

TOP články ve zprávách