18. prosince, 2018 - svátek Miloslav

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Alena Nováková

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 04. prosinec, 2018

Alena je marketér i designér s 10 letou praxí, která odstartovala v reklamní agentuře Ogilvy – konkrétně v oddělení Corporate Identity Design vkročila do světa českého marketingu. Vedla projekty pro Nadaci Charty 77, Českou pojišťovnu, PPF i Air Bank a spolupracovala s předními grafickými studii jako jsou Studio Najbrt, Dynamo Design, Side2 aj. Její vášní […]

Novinky.cz

Obávaný dress code aneb Jak se obléknout na společenské akce

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 03. prosinec, 2018

Chystáte se na společenský večírek a zaskočila vás na pozvánce kolonka s předepsaným dress code? Pokud dumáte nad tím, o jaký typ oblečení se jedná, připravili jsme si pro vás přehled nejznámějších dress code, se kterými se můžete setkat. Vyhněte se módnímu faux pas a užijte si letošní večírky, plesy, ale i jiné akce na maximum.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Město Semily má nové logo s parožím, autorem je Nikola Bogdanovič

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 03. prosinec, 2018

Od června má město Semily nové logo a vizuální styl. Základem loga je nápis Semily doplněný motivem paroží kopírujícího písmeno M. Barevné provedení loga vychází z historického znaku Semil. Autorem návrhu je designer Nikola Bogdanovič, který je mimo jiné autorem konceptu vizuálního stylu turistické oblasti Českoskalicko či loga regionu Bystřicko. Semily získaly svoji značku poprvé, doposud […]

Novinky.cz

Laskavé příběhy dneška

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 02. prosinec, 2018

Dobré skutky prodlužují život, tvrdí některé vědecké studie. Laskavostí nešetří stavitelka škol v Kambodži Veronika Pospíšilová, internetový podnikatel a zakladatel DobroKávy Libor Hoření ani ředitelka Potravinové banky Věra Doušová. Všichni tři za své nezištné skutky obdrželi titul Laskavec. Ocenění celkem dvanácti dobrodincům společně s finanční odměnou udělila Nadace Karla Janečka.

Novinky.cz

Miloš Zapletal a jeho Nesmrtelní

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 02. prosinec, 2018

Nesmrtelný je každý, kdo po sobě zanechá na světě nezpochybnitelnou stopu, říká Miloš Zapletal - scenárista, dramaturg a manažer předních osobností české pop-music. Pro většinu z nás je tím otiskem potomek, pro některé jejich dílo, pro jiné zase plně prožitý život. Třiačtyřicet takových českých osobností přibližuje ve své knize Nesmrtelní.

Novinky.cz

Jana Zelenková: Tančit se má srdcem

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 01. prosinec, 2018

Na parketech se Jana Zelenková (33) pohybuje od tří let. Už ve čtrnácti se stala šéftrenérkou taneční školy Stardance v Chomutově. A v televizní soutěži StarDance se teď snažila s Richardem Genzerem ladně doplout co nejdál. I jen svou účast v ní považuje za velké vítězství. Před třemi roky totiž stačilo málo, aby vůbec nechodila.

Novinky.cz

Daniela Písařovicová: V kostýmku to nejsem já

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 30. listopad, 2018

Tvrdí, že si nikdy nepřipadala jako ošklivé káčátko, a tak neváhala zkoušet štěstí v soutěžích krásy i v modelingu. Dneska jí zážitky staré přes dvacet let přijdou vhod. „Učila jsem se vystupovat před lidmi, prát se za sebe, komunikovat, bojovat s trémou, zkrátka být schopná se prosadit,” vypočítává moderátorka České televize Daniela Písařovicová (39) při vzpomínce na své první kontakty s publikem.

Novinky.cz

Vyzrajte na zimu, pořiďte si mrazuvzdornou péřovou bundu

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 30. listopad, 2018

Péřovou bundu vlastnila alespoň jednou za života každá z nás. Není divu, tyto bundy jsou oblíbené nejen proto, že opravdu hřejí, ale jsou také lehké a letos navíc velmi trendy, což dokazují celebrity i modelky po celém světě. Pořiďte si i vy tu svou a vychutnejte si ze zimy jen to nejlepší.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 343 zpráv / článků

novější123456789starší