17. března, 2018 - svátek má Vlastimil

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Sklárna Rückl má nové logo i web od Studia Najbrt

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 28. únor, 2018

Čáp symbolizuje návrat jara, nový život a všeobecné štěstí. Značka Rückl s čápem ve znaku vstává jako fénix z popela a vdechuje nový život sklářským výrobkům, které mají tradici více než 170 let a dobrý zvuk u nás i v zahraničí. Vytvořením nové reprezentativní vizuální podoby značky a webu bylo pověřeno Studio Najbrt, Studio 9 a Boys Play […]

Novinky.cz

Meryl Streepová: Myslím, že s Margaret Thatcherovou mám dost společného

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 27. únor, 2018

Dostat jednu z nejslavnějších amerických hereček není vůbec jednoduché. Přesto se to podařilo moderátorovi při rozhovoru po premiéře jejího nového filmu Akta Pentagon: Skrytá válka. Dal Meryl Streepové (68) možnost získat čtvrtého, a sice bonusového Oscara, když do minuty vyjmenuje všechny své nominace na zlatou sošku. Nedala to. Ostatně kdo ano, když jich má dvacet.

Novinky.cz

Značka Moschino vytvořila kolekci inspirovanou Jackie Kennedyovou

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 27. únor, 2018

Provokativní Moschino, bláznivý návrhář Jeremy Scott a ikonická bývalá první dáma USA Jackie Kennedyová. Tak by se dala shrnout nová kolekce značky Moschino pro zimu roku 2018, která byla představena na Týdnu módy v italském Miláně. Posuďte sami.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Sanja Čežek

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 27. únor, 2018

Sanja Čežek je ilustrátorka a grafická designérka. Pochází ze Srbska, kde vystudovala Akademii Umění. Z rodného města Novi Sad se před šesti lety s manželem vydali za prací do zahraničí — mají za sebou práce ve studiích ve Vídni, Bratislavě a aktuálně ji můžete potkat už třetím rokem v Praze. Ráda kreslí, řídí, učí se […]

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Febiofest má nový vizualní styl — autory jsou Martin Marušinec a Aleš Mička ze studia Touch

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 26. únor, 2018

Jubilejní 25. ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest se ponese v duchu oslav a do nové etapy vstupuje s pozměněným názvem a novou vizuální identitou. Nechte se unést Jméno Febiofest, které vychází ze jména produkční společnosti Febio, zakladatele a prezidenta Fera Feniče, postupně ustupuje do pozadí. Přehlídka se bude prezentovat novým jménem Mezinárodní filmový festival […]

Novinky.cz

Stylové boty do třeskutých mrazů

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 26. únor, 2018

Milujete zimní procházky po městě i horách? S vhodnou obuví si je užijete i ve velkých mrazech. Zachumlat nohy můžete do teplých a nepromokavých bot ve všech možných barvách.

Novinky.cz

Vystudovala psychoterapii, dnes ji živí porcelán

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 26. únor, 2018

Originální, ručně dekorovaný porcelán z karlovarské dílny Jitky Tomanové (30) začal vznikat během jedné nemoci. V té době vystudovaná psychoterapeutka pracovala v pražském coworkingovém centru Creative Gate, zároveň pomáhala v jedné reklamní agentuře a velmi toužila po změně. Těch změn se ale potom událo více, než očekávala. Osobní i pracovní život se jí doslova otočil vzhůru nohama.

Novinky.cz

Alexandra Borbélyová: Chci hrát i v češtině

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 25. únor, 2018

Vyrostla ve slovenském městečku Veľký Cetín. Divadlo hraje v Budapešti. Ovšem prvního velkého úspěchu se dočkala v Berlíně. Před rokem tam na prestižním filmovém festivalu Berlinale získal snímek O těle a duši hlavní cenu. Alexandra Borbélyová (31) v něm ztvárnila hlavní roli, uzavřenou Márii, kontrolorku kvality v masokombinátu.

Život Dětem

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 289 zpráv / článků

novější123456789starší