10. prosince, 2018 - svátek má Julie

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Luxusní móda z galavečeru Governors Awards

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 20. listopad, 2018

V neděli 18. listopadu večer se odehrálo slavnostní předávání cen Governors Awards. Na této prestižní akci, konající se každoročně v americkém Los Angeles, nechyběla řada hollywoodských celebrit. Prohlédněte si, v čem šokovala provokatérka a zpěvačka Lady Gaga a v čem se tentokrát blýskly nejen známé herečky Emily Bluntová či Nicole Kidmanová.

Novinky.cz

Čtyři recepty na netradiční mixované pochoutky

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 20. listopad, 2018

Máte rádi mixované kaše a už vás nebaví dělat jen tu klasickou bramborovou? Pak vyzkoušejte naše recepty.

Novinky.cz

Večírková sezona právě začíná. Poradíme vám, v čem zazářit

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. listopad, 2018

V druhé polovině listopadu zpravidla nastává období oblíbených vánočních večírků a jiných podobných akcí. Pokud si již teď lámete hlavu nad tím, v čem letos uděláte parádu, nechte to tentokrát na nás. Máme pro vás tipy na outfity, díky kterým se budete cítit jako opravdová diva.

Novinky.cz

Padání vlasů je problém, který se váže nejen k podzimu

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. listopad, 2018

Přirozená obměna vlasů, při níž dochází k jejich vypadání, představuje běžný jev. Zpozornět bychom měli ve chvíli, když začnou vlasy nápadně řídnout a během mytí, česání či další úpravy nám vypadne více než 100 vlasů denně. Stanovit počet vypadaných vlasů je obtížné, ale pokud pozorujete vlasy na oblečení, ráno na polštáři, či vám dokonce prosvítá pokožka, je potřeba problém řešit.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Dost dobrý design Zdeňka Sládka se po 15 letech mění na Studio Protein

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. listopad, 2018

Dost dobrý design prošel začátkem listopadu změnou názvu i vizuálního stylu. Po 15 letech od založení se mění na Studio Protein. Studio Zdeňka Sládka i nadále zůstává na své sdrese v Kladně v nezměněné sestavě. „Protein je základní stavební prvek všeho živého, takže také designu. „Naše jméno postupně přestalo odpovídat našim přesvědčením. Dostalo se do rozporu […]

Novinky.cz

Rozchody a vyhrocené spory o domácí mazlíčky

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 18. listopad, 2018

Sociální pracovníci i samotná ombudsmanka Anna Šabatová varují před stále vyhrocenějšími spory o děti rozvádějícími se rodiči. Řeší se však i péče o čtyřnohé domácí mazlíčky. V těchto případech to nemusí být tak bolestné – spíše úsměvné, když jsou rozvádějící se aktéři rozumní.

Novinky.cz

Hvězda seriálu Most Sofia Helinová: Porodila jsem více dětí, než uvidím vyrůstat

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 18. listopad, 2018

Když na obrazovce České televize hodila Saga Norénová (Sofia Helinová) svou policejní legitimaci do nehostinných vod Öresundského průlivu, oči mnoha fanoušků kriminálního seriálu Most jistě nezůstaly suché. Podle jeho tvůrců totiž švédsko-dánský projekt, který se od roku 2011 vysílal v téměř dvou stovkách zemí, čtvrtou řadou definitivně skončil.

Novinky.cz

Kamila Magálová: České publikum je radost

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 17. listopad, 2018

Na filmovém plátně zlomila srdce Jiřímu Bartoškovi a Oldřichu Kaiserovi, za manžela dostala Karla Gotta, s nímž nazpívala duet. „Případnou závist naprosto chápu,“ směje se slovenská herečka Kamila Magálová, která i v sedmašedesáti oplývá jiskrou a šarmem.

Centrum Paraple

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 324 zpráv / článků

novější123456789starší