17. března, 2018 - svátek má Vlastimil

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Tanečnice Veronika Lálová: Když se má něco stát, tak tomu nezabráníte

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. únor, 2018

Na brazilský karneval si jedu splnit svůj velký sen, těším se, že zažiju na vlastní kůži zdejší vzrušující atmosféru a budu tančit sambu. Je to moje srdeční záležitost,“ svěřila se nám profesionální tanečnice, vítězka StarDance, milovnice latinskoamerické kultury a nově také moderátorka Veronika Lálová. Co ji láká na hispanistice?

Novinky.cz

Krásné rty dodají na sebevědomí a atraktivitě

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. únor, 2018

Namalované rty přitahují pozornost mužů a dodávají tak ženě na atraktivitě a sebevědomí. Dokonalých rtů ale nedosáhnete jen namalováním rtěnkou. Naopak, výrazná rtěnka zvýrazní jen všechny nedokonalosti. Proto je tak důležité naučit se o rty správně pečovat.

Novinky.cz

Proč je třeba hlídat triglyceridy

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. únor, 2018

Vyšetření triglyceridů je celkem běžné. Víte ale, proč vám ho lékař dělá? Jaké zdravotní problémy vám hrozí? Většina lidí to neví, i když vysoká hladina triglyceridů signalizuje docela vážné nebezpečí. Pojďme si říci, v čem spočívá.

Novinky.cz

Dejte sbohem nudné kancelářské módě

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 20. únor, 2018

Zapomeňte na hluboce zakořeněný stereotyp, že kancelářská móda signalizuje nudu a šedý usedlý kalhotový kostýmek. Kouzlit se dá jak s barvami a materiály, tak s doplňky, které dodají šťávu i sebeusedlejšímu modelu. Inspiraci, jak na to, najdete ve videu.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Českého lva za nejlepší plakát získal film Po strništi bos. Autory jsou Jiří Karásek a Lukáš Fišárek

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 20. únor, 2018

Na tiskové konferenci Česká filmová a televizní akademie byli před několika dny vyhlášeni vítězové nestatutárních cen — ocenění za nejlepší filmový plakát získali Jiří Karásek a Lukáš Fišárek, autoři plakátu filmu Po strništi bos. Video z fotografování hlavního vizuálu filmu. V 0:57 jsou v něm vidět i další varianty typografického řešení plakátu. Soutěž Český lev bude […]

Novinky.cz

Gabriela Heclová: Nejsem žádná fajnovka

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. únor, 2018

Mladší sestra dvou starších bratrů byla od malička ráda středem pozornosti. „Dost často je to i kvůli mému zvučnému a hlubokému hlasu. Někdy z něj mám sama zalehlé uši,“ směje se devatenáctiletá zpěvačka a herečka, která se objevuje v televizním seriálu Vzteklina.

Novinky.cz

Rozmanité přehlídky z Newyorského týdne módy

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. únor, 2018

Newyorský týden módy se uchýlil ke zdárnému konci a štafeta se přesunula do Londýna. Prohlédněte si s námi nejvýznamnější přehlídky, které si pro své diváky přichystali světoznámí návrháři jako je Michael Kors, Alexander Wang či Marc Jacobs.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Johana Kroft

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. únor, 2018

Řekneš nám pár slov o sobě? Tak já začnu úplně od začátku :) Jmenuju se Johana, je mi 27 a od malička jsem snila, že budu režisérka. Moje máma mě totiž brala hrozně často na komparzy, tam jsem se začala motat kolem filmu a strašně se mi to líbilo. Pak jsem si ve školce hrozně […]

Centrum Paraple

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 289 zpráv / článků

novější123456789starší
RSS kanál této kategorieTweetni tuto stránku

TOP články ve zprávách