22. září, 2018 - svátek má Darina

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Naming/názvy značek, které znamenají svět aneb co předchází tvorbě loga a vizuální identity

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. srpen, 2018

Jak velký vliv má název firmy, produktu nebo aplikace na jejich konečný design je zřejmé. Pojďte se jménům podívat na kloub a společně odhalit tajemství jmen značek, se kterými se denně setkáváte. Jak vznikaly a proč se jmenují zrovna tak, jak se jmenují? Víte, že Air Bank se původně měla nazývat RedBank? “Naming” – jak […]

Novinky.cz

Zmrzlinářka Ivana Jablonovská: Zmrzlina je zdravá. Dělám ji totiž jen ze zdravých věcí

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 20. srpen, 2018

„Dáte si makovou s farmářským sýrem? Nebo Já nevím? Či Ježišmarjá?“ ptá se Ivana Jablonovská v mimoňské cukrárně. Úspěšná zmrzlinářka si jejím otevřením splnila životní sen. Než se tak ale stalo, rozpadl se jí vztah.

Novinky.cz

Ze zvědavosti si nechala udělat genetický test. Odhalila rodinné tajemství

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 20. srpen, 2018

Jednapadesátiletá Linda Ketchumová z amerického města Glendale v Kalifornii nikdy neměla pochybnosti o své rodině, rodičích a o tom, kdo vlastně je. Vše se ale změnilo poté, co jednou požádala manžela, aby jí k Vánocům pořídil genealogický DNA test, který si chtěla udělat jen tak ze zvědavosti.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Víno Patagona – packaging koncept od studia Touch s dvouvrstvou lahví

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 20. srpen, 2018

Patagona je packaging koncept, který představuje jedinečnou kombinaci dvouvrstvé lahve Cooleo a skleněného uzávěru Vinolok. Tato koncepce vznikla ve studiu Touch Branding, které s výrobcem sklěněných zátek Vinolok pracuje na dlouhodobé bázi. Cílem tohoto – a dalších podobných konceptů – je vytvořit inspirativní obaly z existujících lahví a zátek. Logo Patagona – chilský kolibřík – […]

Novinky.cz

Rakovina děložního čípku - jak ji zjistit včas, jak jí předejít

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 20. srpen, 2018

Rakovina děložního čípku je jednou z nejčastějších příčin úmrtí na nádorové onemocnění u žen. Existují však efektivní způsoby, jak jí předejít. Nebo jak odhalit včas prekancerózní stav, který vzniku zhoubného nádoru předchází. K tomu slouží klasické cytologické testy, které vyhodnocují stěr z děložního čípku. Šance, že zachytí podezřelé buňky, se u nich obvykle pohybuje mezi 60 až 70 procenty. Objevil se ovšem nový test, jehož efektivita je přes 90

Novinky.cz

Jak si žijí králové a císaři bez trůnů

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. srpen, 2018

Demokracie je v krizi, populisté na vzestupu. Kdysi dávno sesazení monarchové po dlouhých desetiletích cítí, že by mohli zase jednou dostat šanci.

Novinky.cz

Michal Novotný: Seriály nás, herce, do velké míry živí

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. srpen, 2018

Sličných milovníků je v hereckých rejstřících přehršle, ale najděte někoho, kdo dobře a uvěřitelně zahraje nemotorného ťulpase či někoho, komu zrovna nepadají krasavice k nohám. A kdo to umí nejen v televizním seriálu nebo v činohře, ale i v muzikálu. Není proto divu, že když Michal Novotný (39) otevře diář, je v něm hodně husto.

Novinky.cz

Anna Schmidtmajerová: V uměleckém světě je buď hodně práce, nebo žádná

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 18. srpen, 2018

V představení Honey, společném projektu Cirku La Putyka a Dejvického divadla, visí na „šálách“ čtyři až pět metrů nad zemí, tančí, hraje na violoncello a při zpěvu oplývá silným hlasem. Za sebou má vrcholové působení v synchronizovaném plavání, před sebou další spolupráci s Dejvickým divadlem. „Nový cirkus mě baví, je však třešničkou na dortu. Prvotní je pro mě běžná činohra,“ říká třiatřicetiletá herečka Anna Schmidtmajerová.

Kuba - Dovolená a zájezdy

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 360 zpráv / článků

novější123456789starší
RSS kanál této kategorieTweetni tuto stránku

TOP články ve zprávách