18. prosince, 2018 - svátek Miloslav

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Podzimní móda podle Melanie Trumpové

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. listopad, 2018

Milovnice vysokých podpatků a luxusní módy Melania Trumpová je v roli první dámy Spojených států amerických již nějaký ten pátek. Oproti svým předchůdkyním sice nepatří mezi nějak výrazné osobnosti, nicméně jedno se jí upřít nedá - cit pro módu. Prohlédněte si s námi její podzimní garderobu.

Novinky.cz

Lucie Toman: Knihovnictví není pro lidi se závratěmi

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. listopad, 2018

O své pracovně říkává, že je zaknihovaná. Tedy zaskládaná stovkami děl, které ona prochází, kontroluje, katalogizuje či jiní studují. Pracovním královstvím Lucie Toman je knihovna premonstrátského klášteru Teplá, jedna z vůbec nejstarších u nás.

Novinky.cz

Vybavte se do zimy slušivou čepicí. Máme tipy pro každou z vás

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. listopad, 2018

S druhou polovinou listopadu přišly mrazy, a to znamená jediné. Zima je tu. Pokud vás ranní mrazíky přistihly nepřipravené, pořiďte si kvalitní zimní čepici, která vás ochrání před vichrem, ale i nemocemi, které teď řádí více než kdy jindy. Pokud nevíte, jakou si letos vybrat, inspirujte se naším výběrem, který je plný osvědčených, ale i trendy kousků.

Novinky.cz

Luxusní móda z galavečeru Governors Awards

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 20. listopad, 2018

V neděli 18. listopadu večer se odehrálo slavnostní předávání cen Governors Awards. Na této prestižní akci, konající se každoročně v americkém Los Angeles, nechyběla řada hollywoodských celebrit. Prohlédněte si, v čem šokovala provokatérka a zpěvačka Lady Gaga a v čem se tentokrát blýskly nejen známé herečky Emily Bluntová či Nicole Kidmanová.

Novinky.cz

Čtyři recepty na netradiční mixované pochoutky

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 20. listopad, 2018

Máte rádi mixované kaše a už vás nebaví dělat jen tu klasickou bramborovou? Pak vyzkoušejte naše recepty.

Novinky.cz

Večírková sezona právě začíná. Poradíme vám, v čem zazářit

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. listopad, 2018

V druhé polovině listopadu zpravidla nastává období oblíbených vánočních večírků a jiných podobných akcí. Pokud si již teď lámete hlavu nad tím, v čem letos uděláte parádu, nechte to tentokrát na nás. Máme pro vás tipy na outfity, díky kterým se budete cítit jako opravdová diva.

Novinky.cz

Padání vlasů je problém, který se váže nejen k podzimu

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. listopad, 2018

Přirozená obměna vlasů, při níž dochází k jejich vypadání, představuje běžný jev. Zpozornět bychom měli ve chvíli, když začnou vlasy nápadně řídnout a během mytí, česání či další úpravy nám vypadne více než 100 vlasů denně. Stanovit počet vypadaných vlasů je obtížné, ale pokud pozorujete vlasy na oblečení, ráno na polštáři, či vám dokonce prosvítá pokožka, je potřeba problém řešit.

DesignPortal.cz - Magazín o designu

Dost dobrý design Zdeňka Sládka se po 15 letech mění na Studio Protein

DesignPortal.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. listopad, 2018

Dost dobrý design prošel začátkem listopadu změnou názvu i vizuálního stylu. Po 15 letech od založení se mění na Studio Protein. Studio Zdeňka Sládka i nadále zůstává na své sdrese v Kladně v nezměněné sestavě. „Protein je základní stavební prvek všeho živého, takže také designu. „Naše jméno postupně přestalo odpovídat našim přesvědčením. Dostalo se do rozporu […]

Život Dětem

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 343 zpráv / článků

novější123456789starší
RSS kanál této kategorieTweetni tuto stránku

TOP články ve zprávách