24. března, 2019 - svátek má Gabriel

Životní styl a móda

Přidej článek

Životní styl: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Život jim změnila cesta do Afriky

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 22. únor, 2019

Jediná cesta do Afriky za rodinnými kořeny jim život převrátila naruby. Právě tam se před čtyřmi lety zrodil Nutt. Pod touto značkou dnes Petr a Patricie dovážejí z Ghany bambucké máslo, z něhož u nás vyrábějí čistě přírodní produkty. Část zisku pak vracejí místní komunitě.

Novinky.cz

Jiří Mádl: Chce-li člověk něco vymyslet, tak u toho musí být sám

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. únor, 2019

Od doby, kdy před patnácti lety lámal spolu s Vojtou Kotkem dívčí srdce ve Snowboarďácích, ušel Jiří Mádl dlouhou cestu. Ve dvaatřiceti má na kontě desítky filmových a televizních rolí, ale i scenáristické a režisérské počiny. Po úspěšném snímku Pojedeme k moři teď překvapil svým druhým autorským filmem Na střeše.

Novinky.cz

Upečte si vyhlášené francouzské věnečky Paris Brest se slavným cukrářem Josefem Maršálkem

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 21. únor, 2019

Josef Maršálek je kluk z Moravy, který se díky své píli a lásce k řemeslu dostal až na samý vrchol cukrářské kariéry. Pekl například i v nejluxusnějším londýnském obchodním domě na světě - Harrods, na jeho dortech si pochutnávala i britská královská rodina. Nyní se vrátil domů a pro čtenáře Novinek prozradil recept na vyhlášené francouzské věnečky Paris Brest.

Novinky.cz

Celebrity nosí žlutou, zamilujte si ji i vy

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 20. únor, 2019

Zapomeňte na tmavé barvy, které dominovaly našemu šatníku celou zimu. Přichází jaro a s ním i jasně žlutá barva, která stejně jako v minulém roce patří mezi letošní hlavní trendy. Svědčí o tom i velké množství celebrit, které vyrazily na přehlídky v rámci newyorského týdne módy právě ve žluté barvě. Podívejte se, jak jim sluší.

Novinky.cz

Karl Lagerfeld navždy změnil svět módy

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. únor, 2019

Karl Lagerfeld patřil bezpochyby mezi nejvýraznější a nejuznávanější módní návrháře své doby. Za svůj život dokázal hned několika módním značkám, včetně módního domu Chanel, pomoci nejen k lepší reputaci, ale také k astronomickým obratům. Čím se zapsal do historie a jak si ho bude pamatovat nejen celý módní svět?

Novinky.cz

Hygge, lagom či fredagsmys aneb Najděte štěstí v severské útulnosti a jednoduchosti

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 19. únor, 2019

Skandinávie je pověstná svou krásou ukrytou v jednoduchosti, předními umístěními v žebříčcích štěstí a v poslední době také termíny jako lagom, hygge nebo fika. Co vlastně znamenají a můžeme si je od Seveřanů vypůjčit?

Novinky.cz

Koučka Janka Chudlíková: Zkratky na vrchol nevedou

Novinky.cz | Zábava » Životní styl aktuálně » 18. únor, 2019

Na vrcholu kariéry se rozhodla odejít z vedení velké firmy, aniž by věděla, co ji čeká. Dnes usměvavá šestapadesátiletá blondýnka Janka Chudlíková svými zkušenostmi pomáhá ostatním nejen ke změně zaměstnání, ale hlavně ke spokojenosti se sebou a v životě obecně. Sálá z ní klid, vyrovnanost, profesionalita. Není divu, že je v tom, co dělá, úspěšná. Školí, koučuje, přednáší a zároveň své myšlenky a rady sdílí s diváky na svém kanálu na YouTube.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

V sekci Životní styl a móda je zařazeno 175 zpráv / článků

novější123456789starší