24. ledna, 2019 - svátek má Milena

Zprávy ze světa

Přidej článek

Zprávy ze světa: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Tři mladíci zmlátili v Německu obušky studenta přímo v učebně

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Případ brutálního napadení 17letého mladíka během výuky vyšetřují němečtí policisté ve městě Goch ve spolkové zemi Severní Porýní Vestfálsko, napsal server týdeníku Focus. Tři mladíci chlapce zmlátili tak, že skončil se zraněními v místní nemocnici.

Novinky.cz

Dostal jsem od Trumpa skvělý dopis, pochvaluje si Kim Čong-un

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Severokorejský vůdce Kim Čong-un je spokojen s výsledky rozhovorů, jejichž účelem je připravit druhý summit s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, uvedla to severokorejská státní média. Trump se chce s Kimem sejít koncem února. Místo ještě nebylo upřesněno, často se ale zmiňuje Vietnam.

Echo24.cz

Bitva o Británii

Echo24.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Finální dějství britské národní ságy zvané brexit začalo v úterý 15. ledna opravdu velkolepě, největší porážkou vlády v moderních dějinách. Pro dohodu o odchodu z EU z dílny premiérky Theresy Mayové hlasovalo 202 poslanců, proti 432. Za normálních okolností by po takové porážce předseda vlády okamžitě rezignoval. Jenže v Británii nyní nevládnou normální okolnosti.

EuroZprávy.cz

Americká vojska zůstanou v Sýrii navždy? Důstojník U.S. Army promluvil

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Trumpův poradce pro národní bezpečnost John Bolton a americký ministr zahraničí Mike Pompeo nedávno prohlásili, že navzdory oznámení šéfa Bílého domu by vojáci Spojených států měli zůstat v Sýrii tak dlouho, dokud ze země neodejde poslední íránský voják, připomíná Daniel L. Davis v komentáři pro server National Interest. Bývalý podplukovník americké armády, který nyní působí v think tanku Defense Priorities, tvrdí, že pokud by toto platilo, americká

Echo24.cz

Vzepřel se diskriminaci mužů. Soud v Bavorsku o ženská parkovací místa skončil smírem

Echo24.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 23. leden, 2019

Spor o parkovací místa v bavorském městě Eichstätt určená ženám skončil smírem, město i žalobce, který se jako muž cítil vyhrazeným stáním diskriminován, souhlasili s dohodou navrženou mnichovským soudem. V rámci ujednání město ke stáním doplní dodatkové tabulky s informací, že vyhrazení místa pro ženy je pouze doporučením, takže zde mohou parkovat i muži.

Dobrý Anděl

V sekci Zprávy ze světa je zařazeno 674 zpráv / článků

123456789starší